болить все, люди, тварини, земля , міста і села
пам´ятаю все, і ніколи не пробачу
dajkiri-irina• 24 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
У вас проблемы с написанием
Ответ дляmavka.cy
мільйони росіян підтримують війну. це не з якихось забитих сіл. ні, в них смартфони, телеграми, інстаграми.
в інсті nytimes був пост, що росія святкує війну. і навіть там було багато z-рашистів. які відкрито підтримують війну

в мене просто немає ні слів, ні думок про це. Якщо ще раніше було сподівання, що вони пригноблені. то ні. це їх вибір. та не просто вибір, а бажання і гордість. бо ж ніхто не змушує писати оті всі провоєнні коменти

Думаю, у них неминуча якась величезна революція або навіть громадянська війна. Пуйло не вічний, колись здохне(сподіваюсь, що вже недовго чекати), насправді дуже велика частина народу його не підтримує і проти війни. Його еліти в боротьбі за владу почнуть один одного зжирати, будуть використовувати свій зомбіелекторат один проти одного. Чомусь так мені здається. Вони будуть зайняті своїми негараздами і їм довго буде не до нападів.
Ответ дляlights_22
Вже мільйонна тема🤦🏽♀️ день як день, чого всі вчепились до цього дня? Живіть і радійте, не шукайте приводу для ниття і плачу. Йдіть гуляти , включіть гарну музику, приготуйте щось класне. Скільки вже можна
У когось цей день початок особистих трагедій, втрат. Вас , ймовірно, війна не зачепила.
Бійців/друзві-захисників на цвинтарях не проводите в останню путь, в госпіталях не відвідуєте, не допомагаєте цивільним які лишилися без житла і засобів до існування
Як кажуть радість одна на всіх, а горе у кожного своє.
КРІСТІНА ТАРО• 24 февраля 2023
В мене просто день незламності. Плакали я перший тиждень війни, а потім просто взяла себе в руки. Взагалі чоловік каже, що здивований моїй стійкості.
Ответ дляok1904
Что было, то прошло. А жизнь идёт и нужно наполнять её красками и радостью, жить и наслаждаться жизнью.
0208mariia• 24 февраля 2023
Ответ дляОльга520
А я что не помню радости в тот день в очереди. С утра город уже был в окружении, люди гребли остатки продуктов в магазинах.
Сумы?
0208mariia• 24 февраля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Не знаю чому, але мене чогось дратують усі ці нагадування, цитати письменників, високопарні слова про майбутню перемогу. Перемога буде коштувати занадто дорого. Бажання свохатись, і не бачити всіх нагадувань про війну
Сейчас, спустя год, я понимаю, почему бабушки и дедушки не любили рассказывать про войну
Ответ дляtarveldy
я цього боялась, реально що таке війна усвідомилаза підручниками історії, в мене не було ніколи романтизму що до війни
Выросла на Донбассе. Помню как вчера, хоть и 25 лет прошло,к нам в начальной школе на 9мая приглашали ветеранов и как они плакали,когда рассказывали о войне..... Еще тогда знала,что хуже войны нет ничего
0208mariia• 24 февраля 2023
Ответ дляОльга520
Конотоп Сумская область. Сумы окружили в обед, многие успели выехать за это время, а нас с самого утра. Уже было страшно ехать
До обеда у нас уже катались колонны. Но не трогали. Люди выезжали из города мимо них. Те ощущения никогда не забудутся
Татьяна-bfd8• 24 февраля 2023
Ответ дляVika26
Вы слишком в них верите) ну сдохнет бункерный. Они месяц там друг другу глотки поразрывают и нового диктора поставят и всё по новой)
OneTimeUser• 24 февраля 2023
Ответ дляirina _d
А любой сегодняшний день не такой как вчера, вернёмся не к прошлой, а к настоящей жизни.
Я верю, что все будет хорошо в итоге у нас в стране
Вчора прочитала у відомої волонтерки фразу, від якої мене трохи попустило. Про те, що нам весь час повторюють, що ми ніколи більше не повернемся у 23 лютого. Але ж і в 24 лютого 2022 ми теж не повернемось ніколи. ’Нічого й ніколи не буде так, як раніше. Але буде наша країна.’
Ответ дляOneTimeUser
Я на диво спокійна сьогодні. Навпаки хочу сьогоднішній день трішки скрасить. Зранку дітям сосиски в тісті напекла і мафіни. Сходимо з ними в кав´ярню, якщо скажений вітер трохи стихне. Ввечері планую дивитись новий укр серіал на 4 серії ’Я Надія’ на 2+2
путін хуйло, здохни ти і всі твої нащадки в муках.
Ненавиджу росію з усіма пришмандовками і перевертнями. Розплата буде
Слава Україні