болить все, люди, тварини, земля , міста і села
пам´ятаю все, і ніколи не пробачу
Ответ дляnikita 25
А бросить свой дом и уехать куда глаза глядят- это тоже такая себе стабильность?
В поселках работы нет, в городе почти всю зарплату отдаешь за съем.
А если тебе, к примеру, уже за 50, как заработать на новое жилье? А есть такие, кто уже второй раз его теряют.
Люди живут с надеждой вернуться домой.
Какой же вы бред написали.
Люди живут с надеждой вернуться домой.
Какой же вы бред написали.
Ви думаєте в мене інша ситуація? Я дякую долі, що у власній квартирі живу, що відігнали ворожі танки від мого населеного пункту (села дуже понівечині в районі лишилися), що брат, який захищав Київщину не на передовій зараз (треба керівництву, щоб був там, де несе службу)
Ответ дляFeva
Мы в Ирландии, в сентябре выехали.
В Н-К как обычно, ничего хорошего. Хорошо что нашли в себе силы и уехали, соседи не отпускали, говорили, что еще вот и всё. Но уже почти полгода прошло и положение с каждым днём всё хуже((.
Молодці, підтримую. Я дуже добре пам´ятаю Ваші дописи про триколор на мерії Н.К, в перший день війни... Не вірилося тоді.
Ответ дляVika26
Думаю, у них неминуча якась величезна революція або навіть громадянська війна. Пуйло не вічний, колись здохне(сподіваюсь, що вже недовго чекати), насправді дуже велика частина народу його не підтримує і проти війни. Його еліти в боротьбі за владу почнуть один одного зжирати, будуть використовувати свій зомбіелекторат один проти одного. Чомусь так мені здається. Вони будуть зайняті своїми негараздами і їм довго буде не до нападів.
по коментах в інсті, в анонімних телеграмах я бачу лиш підтримку путіна і війни.
чому ті, хто проти, хоча б десь не відписуються до зіганутих про припинення розповсюджувути свої імперські замашки
За рік в мене закінчилась віра і надія на рос. народ. взагалі
Ответ дляглазурька1
Проходить через мене з вчорашнього дня, когда минулорічна емоція, наче заново переживаю. Так зараз не так страшно, змирилася. Але ті відчуття не забуваються, не зтираються.
++++
Аж у грудях пече(
Ще й погода ідентична
Фото не моє. Дочка подруги з Нової Каховки сфотала. А перша сестри
Аж у грудях пече(
Ще й погода ідентична
глазурька1• 24 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
++++
Аж у грудях пече(
Ще й погода ідентична
Аж у грудях пече(
Ще й погода ідентична
Жах
не забудеться воно і не зітреться. Не пробачимо ніколи. Дітям і внукам буду закладати з пелюшок, що то нелюди.
Ответ дляЧашечка кофе
Дійсно вже 10 рік. Крим. 20.02.2014
Як у росіян на медалях.
А ви пам´ятаєте, що парламент Криму захватили десь 27.02.14?
А 22.02 у Харкові Кернес с Добкиним зібрали парад уродів. Треба ж було гроші відпрацьовувати. Пишуть, що боатки, навіть, аванс взяли за здачу Харкова. За що потом Кернеса інвалідом залишили. Але потім домовились з Аваковим, що він їм владу там залишить, ще й Добкіна в президенти двинули) А потім ми усі пам´ятаємо маски-шоу, коли браві аваковці положили клоунів на асфальті. І як же це добре, що усі доблестні бандити тоді домовились!! Як і в Запоріжжі коломийські гопники із Дніпра порядок навели..
Щось я заностальгувала і від теми відійшла. Я про дату на медалі.
Хтось помітив, що людей на майдані чьотко отстрілювали під дату на медальці??? Тупо відвести увагу від наступного етапу....
Старанно, що наші офіційно дату віджаття Криму взяли з російської медалі ’За взятие Крыма’
Ответ дляKaramelka-Ольга
Да, бомбили, россияне бомбили. А вы не знали?
Я помню, как грандами с територии России обстреливали... А Восточный в Мариуполе?? Боже, сколько здесь мариупольских тогда орали, что это Украина.. А на подвалы, как садили тех, кого соседи сдавали.. Про огромные митинги за Украину в Донецке вообще молчу..
А теперь все тоже самое в прифронтовых и оккупированных происходит.
Думаю, что про то, что у некоторых пишут те, которым тогда было насрать на те события, начиная с харьковских угод
Ні, я не плачу!!! З самого ранку співаю Оксану Білозір;) та хай буде весна.
Не одні хани у полон мене брали
Били, вбивали на чужину гнали!...
А я - не скорилася, із сльози відродилася!!!
Україна на віки ЖИВА!!!
Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!! Слава Героям полеглим в бою!!! 🙏
Усім цілющих обіймів і Мирного неба нам як найскоріше над головою!!!
💙💛💙💛💙💛💙💛
Не одні хани у полон мене брали
Били, вбивали на чужину гнали!...
Україна на віки ЖИВА!!!
💙💛💙💛💙💛💙💛
Ответ дляfelin
Не одні хани у полон мене брали
Били, вбивали на чужину гнали!...
Україна на віки ЖИВА!!!
💙💛💙💛💙💛💙💛
Не одні хани у полон мене брали
Били, вбивали на чужину гнали!...
Україна на віки ЖИВА!!!
💙💛💙💛💙💛💙💛
ёжовые рукавицы• 24 февраля 2023
Ответ дляTATI-13f6
Людина , мабуть , на виплатах в Європі сидить. І боїться , що після війни доведеться додому повертатися )
Ну да, в них тільки життя безтурботне наладилось.
nightwoman• 24 февраля 2023
І я плачу... 8 місяців окупації, наче світ змінився з листопада вільного життя. Але всі спогади пережитого, так важко згадувати те, що хочеться забути.
Написала тільки що знайомій в окупації.
Які окуповані вже рік. Цілий рік незламності, єдності, супротиву, надії та очікування. Чужі гроші, приниження, супротив паспортів. А вони пишуть мені українською та вірять....
Вже зима пройшла, яка зима, коли вона почалась, повна дезорієнтація.
Написала тільки що знайомій в окупації.
Ответ дляnightwoman
Написала тільки що знайомій в окупації.
Це нестерпно, мої близькі люди в окупації були місяць, й досі не відійшли, мене аж шкіра болить як подумаю про окуповані міста села, ті катівні , боже мій 21 століття
Ответ дляok1904
Другая, хотя ты по тому, что в своем доме и городе живете.
У меня, например, нет совершенно чувства стабильности.
Ответ дляnikita 25
ну от, тому я стала цінувати те крихке, що є. Я довго не розуміла свою сестру, яка прийняла рішення зробити трансплантацію кісткового мозку в Києві зараз, потім дійшло до мене, а чого чекати примарного майбутнього, їй треба жити зараз
Ответ дляok1904
Нет, вы пишите, что сейчас стабильность чувствуете и защищенность, а мира боитесь. Так я вообще не чувствую стабильность, а ощущение рыбы выброшенной на берег. И это уже второй раз я покидаю и теряю дом.
А то что надо жить здесь и сейчас и не откладывать операции до окончания войны, то понятно. Но стабильностью сейчас даже и не пахнет. А мира я очень жду и возвращения домой.
Tayano4ka_Tayano4ka• 24 февраля 2023
Я сьогодні до церкви зайшла. Поставила свічку за мир, життя і здоров’я наших людей і іншу за тих, хто боронив нашу землю і загинув. Протягом дня ловлю себе, що поглядаю на годинник і згадую, що ми робили в цей час рік тому. Ось приїхали в село, а ось вже колони рашистів поїхали в нас під вікнами. Згадувала як було страшно і здавалось це кінець. І ось пройшов рік - я стомилась, всі стомились, часто плачу, але ж витримали. Сподіваюсь на Премогу в цьому році! Хоча ні, я в неї вірю!
Tatyana_1975• 24 февраля 2023
Я коли ще давно-давно читала всякі прогнози про війни сподівалась, що до цього часу вже помру
ku4eravaku4erava• 24 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Да, но не такой масштабной, которая охватила всю Украину. И таких зверств типа Бучи и Мариуполя не было! Чтоб люди сидели в подвалах и без света и жилые дома складывались. А мамы с детьми массово выезжали с одним рюкзаком, а мужчин не выпускали. Разницы не ощущаете вообще?
А вы не понимаете, если б го таились бы отвоевать захваченные территории начиная с 2014, может и не было б такой трагедии, а вас не коснулось, то не считается, есть люди которые ещё в 2014 с трусами в карманах выезжал на территории Украины, а им свои не помогали, сейчас помогает весь мир,
ku4eravaku4erava• 24 февраля 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Не все это помнят, к сожалению.
А мне стыдно, что помогали мало беженцам 2014, что мало донатила на АТО,
Ответ дляku4eravaku4erava
Я честно написала свою позицию, не ко мне претензии.
Ответ дляmavka.cy
мільйони росіян підтримують війну. це не з якихось забитих сіл. ні, в них смартфони, телеграми, інстаграми.
в інсті nytimes був пост, що росія святкує війну. і навіть там було багато z-рашистів. які відкрито підтримують війну

в мене просто немає ні слів, ні думок про це. Якщо ще раніше було сподівання, що вони пригноблені. то ні. це їх вибір. та не просто вибір, а бажання і гордість. бо ж ніхто не змушує писати оті всі провоєнні коменти

У нас кардинально різні менталітети.
Для них друга світова - можем павтарить.
Для нас - ніколи знов.
В них цінності людського життя нема зовсім, ні чужих, ні своїх. Просто виродки, навіть тварини без потреби не вбивають. А ті самі готові незрозуміло за що вбитися, і дітей власних поховати, аби більше усього на світі знищити
Для нас - ніколи знов.
Ответ дляVale29
У нас кардинально різні менталітети.
Для нас - ніколи знов.
Вони тупо раби
Elina.Alina• 24 февраля 2023
Ридаю весь день.Рік війни, рік не вдома, три місяці, як поховала маму.Жити далі не маю сил...