Верочка 100%• 24 февраля 2023

Мій бюджетний, старомодний ремонт. Фарба поверх вапна. Хелп

Привіт, дівчата! Сподіваюся, ви сьогодні добрі )
Такі справи:
Ремонту косметичному 10 років.
А будинку 30 років.
Ніякого євро не робили.
З чоловіком зробили по частинах перший поверх, тепер доходить до другого, а чоловік каже що поки війна не готовий вкладати гроші.
Ну то і зрозуміло.
Вирішила я хочаб тріщити зашпаклювати і вийти з кольору «вырви глаз»
Стіни брудні, старі, обтерті.
Вирішила пофарбувати, поклеїти багет, сховати круглий кут, і змінити тюль. Думаю ну хоч шось.
А через пару років все те переробимо.
Майстер погрунтував, пофарбував щіткою три слої і фарба впитується йому.
Я ж такою фарбою фарбувала рік тому 3-4 слої але валиком і було ок. Пошукаю зараз фотку
Справа може бути у валику чи ні?
Я фарбувала за 3 дні, а він вже тиждень і кінця нема.
Що робити? Що не так?
Прошу сильно не кидайте помідорами за диван і тд
Партизанка• 24 февраля 2023
авто все у вас ок с цветом. меняйте мастера.
1. некачественно прогрунтовал. может разными грунтовками или перемерзшими. и желательно было грунтовку белую покупать., тогда меньше слоев сверху краски.
2. красить нужно валиком. да нужно 3-4 слоя что б перекрыть предыдущий желтый. краску кто колеровал? из одного большого ведра или нескольких? очень виден переход между верх и низ на 1й стене. это КОСЯК вашего маляра.

Лика-прилипка• 24 февраля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Боже, ну зачем этот серый?.....
Мабуть щоб ви спитали …🤷‍♀️
Автору подобається . Достатній аргумент ?
Э-велин@• 24 февраля 2023
Серый есть осень красивые оттенки. У вас такой подвальный серый, просто цвет цемента. Надо что то поменять явно в оттенке
автор Верочка 100% • 24 февраля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не обращайте внимание.
Вам нравится и это главное.
Мне вот нравится серый с оттенком шоколада или сиреневого, особенно если это южная сторона. Спокойный и строгий цвет.

А сколько уже слоев краски? Вы счищали старую?
Не чистили вапно.
Просто грунтували і все
автор Верочка 100% • 24 февраля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Я не буду змінювати, бо він теплий, не цементний ніразу
автор Верочка 100% • 24 февраля 2023
Ответ дляПартизанка
Прийшов маляр у 13:00
Я і обід на нього не готувала (а його треба годувати)
Як мене задовбало це, дівчатка..(
Лорка-хлорка• 24 февраля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Мабуть щоб ви спитали …🤷‍♀️
А мне нет. Достаточный аргумент для того, чтоб я могла задать вопрос? При чем вопрос риторический.
При чем серый тоже серому рознь.
Скомуниздила• 24 февраля 2023
Ответ дляЭ-велин@
а Вы видели эти стены в живую? или - абы написать автору какашку?
автор Верочка 100% • 24 февраля 2023
Ось колір фарби

Солнечный день• 24 февраля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Ну він майстер. Я не знаю як йому вказувати. Грунтувала і я щіткою, а фарбувала новим валиком м‘яким
треба було покласти
а) свіжий шар шпаклівки обов’язково
б) добре мішати фарбу

взагалі сірий колір один з тих, що лягає дуже добре

стіну фоткали суху чи мокру? якщо ще мокра, то не переймайтеся, коли повністю просохне, має бути однакове все
Фенте Фря• 24 февраля 2023
Гарний колір, мені подобається
автор Верочка 100% • 24 февраля 2023
Ответ дляСолнечный день
треба було покласти
а) свіжий шар шпаклівки обов’язково
б) добре мішати фарбу

Суху..
Він каже водою розбавляв. Нашо?
Шпаклівку не хотіла. Вірю в краще в швидку перемогу і те що ремонт через 1-2 роки)
З демонтажем, монтажем і тд
Хотіла за три дні пофарбувати і все
Барбитта• 24 февраля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Дівчата, ну кожному своє подобається)
Я нажилася в жовтому, оранжевому, зеленому і рожевому багато років))))
З новим кольором набагато краще. Одразу зрозуміло, що ремонт новий, такий колір все ще в тенденціях. До того ж є нейтральним, можна легше вписати меблі, текстиль.
Мудрецыха мира сего• 24 февраля 2023
До было намного лучше(
Ацетилсалициловая кислота• 24 февраля 2023
автор, мені подобається колір, люблю стіни нейтральних кольорів. Яскравості можна добавити предметами декору за бажанням.
автор Верочка 100% • 24 февраля 2023
Ответ дляБарбитта
Та ото ж
Жовтий паркет, бежевий диван, бордові стільці 🤦🏻‍♀️
То ж вирішила щось нейтральне брати)
Бо нові стільці я купувати не буду до капітального ремонту)
Потім підбереться все в одному стилі, а не оце все
Дама с собачкой• 24 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Ви погано розумієте українську?
Я ж чітко написала: вирви око.

Чи крім жовтого та сірого більш немає колярів?

Ніжно-персиковий, ніжного-блакитний... не вирви око, а більш спокійні барви.
фарбуйте як Вам подобається, питання автора було не про колір
автор Вас підтримую, мишиний дуже гарний)
v_o_l_n_a• 24 февраля 2023
Грунтовали хорошо?
Alve• 24 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Ви погано розумієте українську?
Я ж чітко написала: вирви око.

Лучше то, что у автора чем персиковый и голубой. У меня молочный и мокко. Не хочу веселенького персикового, голубого и розовенького

Аленький носочек• 24 февраля 2023
Поклейте обоями, не мучте стіни. Фарбою ви гарно не зробите, буде всеодно криво.
Флюорография гуся• 24 февраля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Прийшов маляр у 13:00
Як мене задовбало це, дівчатка..(
Терпеть плохую работу,кормить и не смей слово сказать,чтоб не обидеть?
Русалка на ветвях• 24 февраля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Та ото ж
То ж вирішила щось нейтральне брати)
временно на стулья/диваны можно натянуть чехлы, будет симпатичнее и более свежо
Братья Капли• 24 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Ви з вирви око переїшли до мишиного? Навіщо?
Так сумно стало
Мені салатово жовтий теж ьільше подобається
Сіре якось грустно...
Братья Капли• 24 февраля 2023
Але хата велика, це круто.
Автор молодець
автор Верочка 100% • 24 февраля 2023
Ответ дляБратья Капли
Але хата велика, це круто.
Автор молодець
Прибирати також багато))
Э-велин@• 24 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Конечно. Я у автора живу в соседней комнате
Клевотница• 24 февраля 2023
Я думаю, що проблема чи у фарбі, чи у грунтовці. Хоча зараз більшість фарб самі на поверхні після висихання вирівнюються і по структурі і по тону. Можливо стіна ввібрала багато вологи і коли повністю просохне - тон вирівняеться. Маляр ще ж додавав воду у фарбу.
Копуша• 24 февраля 2023
Класний сірий, не вздумайте сумніватись