Копирайторша• 24 февраля 2023

LOBODA. Я опоздала? Уже все в курсе?

любименькая• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Незабаром ще Лорак з Тодоренко підтянуться
этим двум шалавам я сама глотку перегрызу!

Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ви дуже помиляєтесь відносно таланту лободи, але це ваша суб’єктивна думка, якщо вона для вас гарна співачка, то ок, ваше право так вважати.
А хейтили - це як? Лобода відома особа, з великою аудиторією у всіх можливих соціальних мережах, мала гроші щоб замовити собі армію ботів та нівелювати той негатив, який на неї сунувся (якщо таке взагалі було з боку інших співачок, знову ж таки, це версія лободи)
Але, я допускаю, що її, як і лорак, не взлюбили за роботу на тероріі росіі після вторгнення 2014го року. Скажіть, так званий хейт з боку кароль почався після 2014 року, чи до?
Тогда, когда звезда кароль потускнела, а Лободы засверкала. Тина завистливая тумбочка, которая используя влияние, возможности и связи своего любовника, затравила Светку. Но время все расставило на свои места. Света тоже нашла себе олигарха
Prervana• 24 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
Тобто, якщо газманов чи бабкіна після війни почнуть гроші на відбудову України витрачати, то вам нормально буде?
Лобода вже під час АТО виступала на території росіі, дружила з російськими зірками, які підтримували анексію Криму, платила там податки, які йшли в тому числі і на військову промисловість
В россии наших заробитчан работало столько, что на 100 Свет Лобод хватит. И после 2014 года тоже, да
Copy-Paste• 24 февраля 2023
Омг, люблю Свєтку, але це якийсь треш, що кліп, що пісня
Аноним Секретарь• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Ей срывали концерты в Украине и преследовали. Следили за ее домом дронами, запугивали детей. Она вынуждено выехала, в целях безопасности. Это не свидомый выбор. Это была травля по заказу определенных людей.
И при этом она отказалась от рашки, где и денег зарабатывала и популярной была, на ее месте это очень смелый поступок, и тут ненужна и там под запретом
Это не то , что отказался от одного и тебялюбят
Она в марте ещё высказала свою позицию, а тут пишут , где ты год была!!!
Sanechko• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Тінка - була з Україною.
Я не кажу про її талант
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
І ці люди змусили її мовчати про війну? Казати про маленьких люд? Жити в країні, яка нас вбиває?
Да где же она молчала? Первые три дня, пока деньги перепрятывала и чемоданы собирала? Как только выехала, так и заговорила. И похлеще многих наших заговорила, тех кто на всякий случай помалкивал.

Откушу что там торчит• 24 февраля 2023
Самі найкращі, щирі пісні на болючу тему були у тих, хто випустив їх одразу, знаходячись тут. Хто пережив ці емоції особисто, а не співав з-за бугра або віддає шану ’моді’.... Зараз таке враження, що з кожного рота повинна зазвучати відповідна пісня, щоб співака не забули... Вони так вважають. Але все це в більшості своїй слухати неможливо, як на мене, фальш.
Вредняжка• 24 февраля 2023
как то первая ее песня без души. в остальных она прям наизнанку выворачивала себя и душу. а тут на ’отвали’ спела, для галочки
Sanechko• 24 февраля 2023
Лобода свідомо написала в інсті, що має інше громадянство.. І ніякого співчуття та згадок про війну
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляПупс
У нас мільйони людей їздили на заробітки до росії, ну камон! Ви всіх за це зневажаєте?
Скажіть, чому ви щось вигадуєте про зневагу? Це такі ж фантазії, як булінг лободи в Україні?
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну и что? Алан Бадоев в рашке клипы снимал, макс барских пел дуетами с российскими артистами. Монатик в рашу ездил, иван Дорн, Бумбокс, потап с Каменских. Это только те, кого сходу вспомнила. Почему приколебались именно к Лободе?
Статус Ква• 24 февраля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Вера что ли?
Ага,она самая
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Ця погань мовчала ...Мовчала..
Хвалилася, що у неї інше громадянство..

То якого бена приперлася в Україну?
Оговор и умышленная дезинформация. Жалоба вам.
Телепузик• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Поехала туда, где ей было безопасно и где была возможность оставаться артистом. Ее таки любят во всех странах условно русскоязычного пространства. Я бы сказала она вообще одна из самых ярких и одна из самых дорогих артистов. А в ЕС и турции ее никто не знал тогда. Зачем она там?
Да ладно, русня себя всегда в Турции нормально чувствовала и певица с большими грудями и губами не стала бы исключением, поехала куда удобно и где бабла побольше да и все. Не было у нее никаких преследований, семья то в Украине жила
Sanechko• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Ви- серйозно?
А як її публікації в інсті?
Аноним Секретарь• 24 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
Какие фантазии, не давали ей концерты даже в ночном клубе провести, срывали с агрессией
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляПупс
А ви впевнені, що з 2014 не купували нічого російського і ваші кошти не йшли на військову промисловість? Ви в крамницях перевіряли кожний продукт і хто його виробник? Ви не користувалися російським газом?
Навіщо ви наразі мелете казна що! До 2022 року навіть політика нашої країни співпрацювала с рашкою!
Жінко, слідкуйте за своїми думками, та тим, що пишите. А про «мелете» будете вдома розповідати.
На відміну від вас, моя близькі зіштовхнулась з російською агресією ще в 2014му, тому і різний проросійський шлак в своє життя не впускали, в тому числі лободу
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Тінка - була з Україною.
Я не кажу про її талант
Ага, а сына отдала чужим людям в чужую страну. И состояла в отношениях с женатым олигархом. Двойные стандарты.

Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Ця погань мовчала ...Мовчала..
Хвалилася, що у неї інше громадянство..

То якого бена приперлася в Україну?
Бо запахло смаженим, не могла вже ігнорувати все, як з 2014го, тому і про батьківщину згадала)
Sanechko• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Я- не є фанаткою Тіни.
Аноним Секретарь• 24 февраля 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
Україна у каменских хорошая песня, а ее здесь не было
Sanechko• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Лобода не є громадянкою Мальти?
МоДнАя_КоШеЧкА• 24 февраля 2023
Ответ дляРевнивая жена
Она зробила свій вибір. Кожен може помилятися, вона це зрозуміла і виправилась. Не знаю чи то відверто, але хай буде так. Здається вона ще десь волонтерила і рідному місту допомагає.
Я ЗА те, щоб забути її москальський шмат життя і вибачити. Хоча ніколи її не слухала.
От та курва Тодоренко і досі не висловила свою думку відносно війни. І Лорак. І ще багато продажних тварей.
Не поклонница Тодоренко, но дико, что люди клевали её беременную и сейчас позволяют так выражаться по принципу Аби доколупаться.
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Я вообще не понимаю вопроса почему она не уехала в Турцию. Он ставит меня в тупик. Ну не знаю... Извините, что она поступила как ей лучше было, а не послушалась анонимную советчицу с форума.
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Я нічого не можу вам сказати на рахунок відносин цих двух осіб, бо не цікавлюсь настільки детально чужим життям, тим паче таким особистим
Sanechko• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Чекаю відповідь
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Бо тема про лободу, ніби ж логічно?
Ніхто не відбілює інших артистів, які також співпрацювали з росією з 2014го року
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Ви- серйозно?
А як її публікації в інсті?
Ну принесите сюда публикации со страницы светы, если вы так упрямо пытаетесь втюхать это откровенное враньё.

В начале войны она показывала свой украинский паспорт. И сама же и сказала, что у нее всегда будет украинский паспорт и украинское гражданство, чтоб прекратили распространять фейки.
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Ваші фантазії, де ви пишите про мою, начебто, зневагу. Хоча я про зневагу нічого не писала. Ви якось хоч читайте текст, на який відповідаєте