Копирайторша• 24 февраля 2023
LOBODA. Я опоздала? Уже все в курсе?
любименькая• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Незабаром ще Лорак з Тодоренко підтянуться
этим двум шалавам я сама глотку перегрызу!
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ви дуже помиляєтесь відносно таланту лободи, але це ваша суб’єктивна думка, якщо вона для вас гарна співачка, то ок, ваше право так вважати.
А хейтили - це як? Лобода відома особа, з великою аудиторією у всіх можливих соціальних мережах, мала гроші щоб замовити собі армію ботів та нівелювати той негатив, який на неї сунувся (якщо таке взагалі було з боку інших співачок, знову ж таки, це версія лободи)
Але, я допускаю, що її, як і лорак, не взлюбили за роботу на тероріі росіі після вторгнення 2014го року. Скажіть, так званий хейт з боку кароль почався після 2014 року, чи до?
Тогда, когда звезда кароль потускнела, а Лободы засверкала. Тина завистливая тумбочка, которая используя влияние, возможности и связи своего любовника, затравила Светку. Но время все расставило на свои места. Света тоже нашла себе олигарха
Ответ дляВсех в сад
Тобто, якщо газманов чи бабкіна після війни почнуть гроші на відбудову України витрачати, то вам нормально буде?
Лобода вже під час АТО виступала на території росіі, дружила з російськими зірками, які підтримували анексію Криму, платила там податки, які йшли в тому числі і на військову промисловість
В россии наших заробитчан работало столько, что на 100 Свет Лобод хватит. И после 2014 года тоже, да
Аноним Секретарь• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Ей срывали концерты в Украине и преследовали. Следили за ее домом дронами, запугивали детей. Она вынуждено выехала, в целях безопасности. Это не свидомый выбор. Это была травля по заказу определенных людей.
И при этом она отказалась от рашки, где и денег зарабатывала и популярной была, на ее месте это очень смелый поступок, и тут ненужна и там под запретом
Это не то , что отказался от одного и тебялюбят
Она в марте ещё высказала свою позицию, а тут пишут , где ты год была!!!
Ответ дляТут надолго
Тінка - була з Україною.
Я не кажу про її талант
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
І ці люди змусили її мовчати про війну? Казати про маленьких люд? Жити в країні, яка нас вбиває?
Да где же она молчала? Первые три дня, пока деньги перепрятывала и чемоданы собирала? Как только выехала, так и заговорила. И похлеще многих наших заговорила, тех кто на всякий случай помалкивал.
Откушу что там торчит• 24 февраля 2023
Самі найкращі, щирі пісні на болючу тему були у тих, хто випустив їх одразу, знаходячись тут. Хто пережив ці емоції особисто, а не співав з-за бугра або віддає шану ’моді’.... Зараз таке враження, що з кожного рота повинна зазвучати відповідна пісня, щоб співака не забули... Вони так вважають. Але все це в більшості своїй слухати неможливо, як на мене, фальш.
Вредняжка• 24 февраля 2023
как то первая ее песня без души. в остальных она прям наизнанку выворачивала себя и душу. а тут на ’отвали’ спела, для галочки
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляПупс
У нас мільйони людей їздили на заробітки до росії, ну камон! Ви всіх за це зневажаєте?
Скажіть, чому ви щось вигадуєте про зневагу? Це такі ж фантазії, як булінг лободи в Україні?
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну и что? Алан Бадоев в рашке клипы снимал, макс барских пел дуетами с российскими артистами. Монатик в рашу ездил, иван Дорн, Бумбокс, потап с Каменских. Это только те, кого сходу вспомнила. Почему приколебались именно к Лободе?
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Ця погань мовчала ...Мовчала..
Хвалилася, що у неї інше громадянство..
То якого бена приперлася в Україну?
Хвалилася, що у неї інше громадянство..
То якого бена приперлася в Україну?
Оговор и умышленная дезинформация. Жалоба вам.
Телепузик• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Поехала туда, где ей было безопасно и где была возможность оставаться артистом. Ее таки любят во всех странах условно русскоязычного пространства. Я бы сказала она вообще одна из самых ярких и одна из самых дорогих артистов. А в ЕС и турции ее никто не знал тогда. Зачем она там?
Да ладно, русня себя всегда в Турции нормально чувствовала и певица с большими грудями и губами не стала бы исключением, поехала куда удобно и где бабла побольше да и все. Не было у нее никаких преследований, семья то в Украине жила
Аноним Секретарь• 24 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
Какие фантазии, не давали ей концерты даже в ночном клубе провести, срывали с агрессией
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляПупс
А ви впевнені, що з 2014 не купували нічого російського і ваші кошти не йшли на військову промисловість? Ви в крамницях перевіряли кожний продукт і хто його виробник? Ви не користувалися російським газом?
Навіщо ви наразі мелете казна що! До 2022 року навіть політика нашої країни співпрацювала с рашкою!
Жінко, слідкуйте за своїми думками, та тим, що пишите. А про «мелете» будете вдома розповідати.
На відміну від вас, моя близькі зіштовхнулась з російською агресією ще в 2014му, тому і різний проросійський шлак в своє життя не впускали, в тому числі лободу
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Тінка - була з Україною.
Я не кажу про її талант
Ага, а сына отдала чужим людям в чужую страну. И состояла в отношениях с женатым олигархом. Двойные стандарты.
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Ця погань мовчала ...Мовчала..
Хвалилася, що у неї інше громадянство..
То якого бена приперлася в Україну?
Хвалилася, що у неї інше громадянство..
То якого бена приперлася в Україну?
Бо запахло смаженим, не могла вже ігнорувати все, як з 2014го, тому і про батьківщину згадала)
Аноним Секретарь• 24 февраля 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
Україна у каменских хорошая песня, а ее здесь не было
МоДнАя_КоШеЧкА• 24 февраля 2023
Ответ дляРевнивая жена
Она зробила свій вибір. Кожен може помилятися, вона це зрозуміла і виправилась. Не знаю чи то відверто, але хай буде так. Здається вона ще десь волонтерила і рідному місту допомагає.
Я ЗА те, щоб забути її москальський шмат життя і вибачити. Хоча ніколи її не слухала.
От та курва Тодоренко і досі не висловила свою думку відносно війни. І Лорак. І ще багато продажних тварей.
Не поклонница Тодоренко, но дико, что люди клевали её беременную и сейчас позволяют так выражаться по принципу Аби доколупаться.
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Я вообще не понимаю вопроса почему она не уехала в Турцию. Он ставит меня в тупик. Ну не знаю... Извините, что она поступила как ей лучше было, а не послушалась анонимную советчицу с форума.
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Я нічого не можу вам сказати на рахунок відносин цих двух осіб, бо не цікавлюсь настільки детально чужим життям, тим паче таким особистим
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляТут надолго
Бо тема про лободу, ніби ж логічно?
Ніхто не відбілює інших артистів, які також співпрацювали з росією з 2014го року
Тут надолго• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Ви- серйозно?
А як її публікації в інсті?
Ну принесите сюда публикации со страницы светы, если вы так упрямо пытаетесь втюхать это откровенное враньё.
В начале войны она показывала свой украинский паспорт. И сама же и сказала, что у нее всегда будет украинский паспорт и украинское гражданство, чтоб прекратили распространять фейки.
Всех в сад• 24 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Ваші фантазії, де ви пишите про мою, начебто, зневагу. Хоча я про зневагу нічого не писала. Ви якось хоч читайте текст, на який відповідаєте