В шоколаде• 24 февраля 2023

Що таке та віртуальна реальність?

Біля нас є клуб віртуальної реальності Raccoon VR. Постійно бачу як туди приводять дітей, та і підлітки ходять. У самої сину майже 11 років і він постійно туди проситься! А я не розумію, що то таке і чи не шкідливо це? Скоро у нього день народження і він просить відмічати там. Хто відвідував цей клуб, розкажіть по-простому, шо то таке?))
Резвая лошадка• 24 февраля 2023
Окуляри видають, які реагують на поворот голови, і датчики для рук, можна ними розмахувати :)
Я в дамках• 24 февраля 2023
Одягають окуляри,та грають в ігри. Ефект присутності в грі. З незвички може захитувати, але дітям подобається. Ми і додому такі купили.
Ухахайкина• 24 февраля 2023
дуже класна штука.
там окуляри і джойстики для рук.
ви обираєте гру і повністю поринаєте в неї. я, наприклад, їздила на лижах. і дійсно так ніби ти в горах, тіло сприймає наче ти дійсно на лижах.
взагалі класна штука.
Кондуктор трамвая• 24 февраля 2023
Ви, часом, не з Броварів?)) Бо у нас тут якраз є такий клуб RaccoonVR і ми там частенько пропадаємо всією сім´єю останнім часом. Насправді, нічого занадто шкідливого там немає. Це як з іграми на компі чи планшеті - якщо годинку, то нічого страшного!) Річ дуже класна і сам клуб теж суперський. Якщо є багато питань, то краще одразу підійдіть туди і вам все пояснять і навіть дадуть спробувати 15 хвилин безкоштовно. Ми так і підсіли))) Тепер ходимо щотижня на вихідних, як традиція. Діти в захваті та і ціни лояльні. От про день народження не підкажу. Бачила, що вони їх роблять, але умов не знаю. Хоча, впевнена, що і це має бути цікаво!
автор В шоколаде • 24 февраля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Саме з Броварів!) Дякую, мабуть ви праві і треба просто туди сходити.
Кондуктор трамвая• 24 февраля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Та нема за шо)) Доречі, у них сайт є, загугліть по назві. Там все росписано.