Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Ответ дляnatali ja
Кто мог предположить что такое будет именно в Буче? Кто вообще мог предположить что будет всё так как оно было? Ну серьёзно, вот прям все 40 млн дружно собрались и рванули за границу? В Бахмуте до сих пор сидят и не уезжают, их волонтёры умоляют эвакуироваться.
Чого всі 40 млн? Області, з яких наступ був. Карти були відомі з грудня.
От якби заборонили всім іншим областям виїздити на шию европейцям, а тільки прифронтовим, отоді б якийсь баланс був і можливість їм врятуватися. Ну а як з кожного села треба було людям хапатися за шанс іншого життя, то тоді да...вже і попередню евакуацію проводити не було можливості
Ответ дляMetelitsa
У Бойка ще й якась значуща державна нагорода є, забула яка саме.
Він голосує в унісон зі слугами, дуже цінний для них кадр...
Як і Шуфрич
І Рінат Кузьмін, що є членом Комітету у ВР по нацбезпеці і обороні разом із Безумною
Як і Шуфрич
Бойко Герой України.
Йому яник за нафтові угоди дав.
Що з цікавого, після обстрілів Криму вишки Бойка переставили в більш безпечне місце.
Йому яник за нафтові угоди дав.
Ответ дляazovie
Вы думаете ,что именно люди приняли решение в первые 3 дня ,не сдать свою страну?
Думаю ,что это выбор был именно Зеленского ,и то сколько он сделал для нашей Победы ,тоже очень много. Дипломатия,постоянные созвоны с другими странами итд.
То есть вы реально считаете , что Киев защитила дипломатия президента ? А я думала, что тысячи простых людей , которые пошли в тероборону, полностью спонсируя себя сами. Спортсмены, полиция, все службы , продолжать можно долго.
Ответ дляЗвёздонька
СБУ? Які посеред Київа спочатку катували, а потім без суда та слідства розстріляли чоловіка який працював з ГУРом?
СБУ це та контора яка скомпрометувала себе більш за усіх. Таке враження що то відособлення фсб в Україні.
100% і так було завжди. І буде, нажаль. Особливо на тих територіях, які цікаві раше. Як це було зараз на півдні і сході. За рік місцеві активісти в Новой Каховці наводили паніку, що йде біда.. А до цього деякі місцеві ’патріоти’, які з 2014 на мітинги за Україну ходили, пішли на вибори від Наш Край і інший проросійський шлак. Деякі волонтери зараз офіційні гуляйтери. Як???? Як це можна було не помічати в містах, які в 2014 тільки дивом залишились в Україні((
Тому - не пробачу цій владі моє рідне місто(
TATATA1973• 24 февраля 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Все правильно сказал, при порохе бы уже давно сдали Украину
Чому ж раніше не здав?
Ответ дляAny
Та не буде Порошенко президентах идентом, у нього шалений антирейтинг. Під час війни більше цікавить надійність поточної влади. Бо вона може як допомогти, так і під прикриттям війни нароюитище більшої біди. Це важливіше
Ну, в Зеленського фіксація на По, бо він у нього вибори виграв. Мала би минути ну, буває... Ви ж чому всі так носитеся? Четвертий рік з п´яти конституційних у нас президент Зеленський.
І так, оця відповідь був ляп і позор.
Може, куплять якийсь новий йому навушник і поставлять спічрайтера для таких випадків десь неподалік надиктовувати. Бо нам важливо норм вигляд мати зараз, він представляє країну на міжнародній арені.
І так, оця відповідь був ляп і позор.
Я впевнена що Порох це вже збитий льотчик в політиці. І слава Богу. Я коментувала конкретний пост про свого прокурора. І як на мене це не Зеленський фіксується на Пороху, це Петро забуває що він вже не Президент
Ответ дляWinter75
’видно что устал от всех этих обвинений и не доверия’. Так может, надо хотя бы раз ответить на эти обвинения по сути, конкретно, а не растекаться не понятно о чем: я, я не втик, я президент, я остался
Какой ответ вы хотите услышать на вопрос о том ,что не сказали что будет война ?
Об этом уже говорил Зеленский в своем интервью иностранному журналисту.
Еслиб объявили о войне, выехал бы весь бизнесс, налогоплательщики, мужчины , и ТД. Почему сдали юг и кто не известно, но в любом случае 2 фронта страна бы не потянула !!
Хоть я и из Бердянска ,в окупации с 26 .02. И понимала,что главное для нашей страны ,чтоб выстоял Киев ,как не обидно мне это было!
Сейчас во время войны ,нет смысла на показ все грязное белье ,предателей и прочее - это делает слабее нашу страну,а враги этому радуются. Есть спец службы которые занимаются этими вопросами. И уж поверьте не только Зеленский принимал решение о том сказать людям или нет. Он не один принимает такие решения!
Ответ дляolly_bijou
Директор ЦРУ Бернс в январе перед нападением приезжал в Киев и точно сказал, что будет попытка захватить Гостомель и через какие населенные пункты будет наступление.
Ваши слова - цинизм по отношению к погибшим в Буче, Ирпене
Ви знаете, я дивилась новини ще восени 2021 коли показували, що расея стягувала вiйська типц еввчання на кордони i питала у своiх чи ви вiрите, що це можливо? Вiйна? Так от усi моi в це не вiрили........
Я досi це памятаю
Ответ дляnatali ja
Я всё таки склоняюсь к тому, что такую информацию не озвучили бы ни в одной стране. Всеобщая паника это вообще непредсказуемый исход.
а 24-го не было всеобщей паники? гиганские очереди на АЗС, к банкоматам, давка на вокзалах, и эта паника была в разы больше, чем если бы заранее, за пару недель предупредили бы
TATATA1973• 24 февраля 2023
Ответ дляLadaU
А почему не сдали за 5 лет при Порохе?
На це питання в методичці покищо тихо.
Ответ дляazovie
Вот поэтому и продолжаться война может долго
Ответ дляWinter75
Были люди, которые как раз под убаюкивающие речи Зели покупали недвигу, машины и т.п. Конечно у них не осталось денег за границу уехать, все же готовились к шашлыкам. Многие смогли бы от границ страны хотя бы на ЗУ уехать, и много осталось бы в живых.
Ворзель, Буча, Гостомель..
Страшно, сколько людей погибло...
Ответ для4мама
Підтверждую.
Навіть при янику працювалось. Важко, але вдарили по рукам - працюємо.
А з тими баригами - вдарили, розійшлись - а тобі ножа у спину.
Мені звичайно ж ніхто не повірить, але напишу - саме при Зе ми декілька разів взяли участь у торгах на Прозоро і контракт пройшов без жодної копійки відкату! Я була реально в шоці. Що витворяли шоколадні - ой, страшний сон просто. Я би пєцю вбила, реально.
А знає е, що найдивніше? Прозорро запустили при Порошенку. Але це не його адагпмзаслкша. Та власне, у нього навіть більшості в Раді не було, то у там уряд був результатом компромісів і домовленостей, відповідно як і все по вертикалі. Так Аваков прийшов від Народного Фронту,наприклад.
Президент (якщо за Конституцією) - це оборона і міжнародна політика. І там ми спочатку відвоювали шмат териооі, а потім стали. Не без жертв, котлів... На міжнародній став я безвіз, міжнародні переговорів групи. Та. Теж було більш-менш. Але не дотис По багато (не міг, не хотів, не домовився - ХЗ).
ПриЗеленсткому торги через Прозорро згорнули офіційно в багатьох напрямках. У Зеленського вся повнота влади - парламент монобвльгістт, відповідно вони самі призначали вгістрів, прокурора і т.д. вся влада де-факто його. Тому оці доручення ’парламенту проголосувати’ щось, а він чомусь не голосує, гра на публіку. Але зараз годсувннняпарламенту закрили від народу, нема чого дивитися, які закони там прийняли.
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Ключевое - разведка США.
А наши орали - бред и что никакой войны не будет, что запад нагнетает , ага
Сначала игнор разведки США, а теперь - ура, Байден в Киеве, дайте оружие, спасити памагити
Ответ дляTATATA1973
На це питання в методичці покищо тихо.
Вы шо .
Пэтро ж сдал Крым и пол Донбасса .
Только он тогда не был президентом, вот же загвоздка.
В общем мне что один , что другой , одного поля ягоды , олигархат уничтожающий Украину, ни одни не искоренил , а он и есть причина войны .
Вина на пэтьке есть за котлы и ее никто не отрицает .
Но говорить,что он сдал Крым и Донбасс смешно , так как обязанности президента тогда Турчинов исполнял , который был Спикером ВР
Пэтро ж сдал Крым и пол Донбасса .
Ответ дляazovie
Вопрос был провокацией 100% . Президент молодец, ответил жёстко , видно что устал от всех этих обвинений и не доверия. Чтож в стране Война и именно он сейчас наш Президент!!
Другого на данный момент не дано. Смысл раздувать и провоцировать?
с юмором особенно про владельца ее канала ))
Автор ваш посыл слышно сразу же в первом вашем комментарии. Видимо Петя ваш идеал)
Типова відповідь зеленого бота, класика
TATATA1973• 24 февраля 2023
Ответ дляMussja
Ну є вислів підходящій. коли хтось радіє. Ну то таке. Але прихильники зелі не розуміють, що повинна бути опозиція владі, яка не дозволяє їй розслабитися. А особливо такій, як ця. Я мовчу вже про СН в парламенті. Це взагалі знущання над людьми. Я сподіваюся що Порошенко не дасть цій сворі наглот спокійно жити.
Ответ дляnatali ja
Думаю, вы не правы. Ценность любого государства- люди! В нашей стране, и последний год явное тому потвержение, совсем не так
TATATA1973• 24 февраля 2023
Ответ дляazovie
А хто, Байден?
Ответ дляazovie
да я уже поняла, что экономика прежде всего, на обычных людей нас**ть, только почему экономику и страну должны спасать только простые люди? нас обволокли словами про шашлыки и спокойствие, в то время как все олигархи и властьимущие вывезли свои семьи за границу. Конечно, заперли всех мужиков в стране, а сыночки Данилова, Пороха и т.п. отсиживаюся по заграницам. почему простые люди не могут задать этот вопрос власти? почему власть не рассказывает, почему простых людей кидают в бой, а мажоры неприкасаемые? Знову неначасі?
Ответ дляЦвіту і пахну
Може і провокатор, але питання по суті. А він не відповів, лише корону полірнув та й все на тому. Навіть про сбушника не відповів. А про поборення олігархів взагалі курам на сміх.
Ви ще скажіть, що він не знищив російську присутність у ВР і не закрив кремлівські канали. За Порошенка канали цвіли і пахли (ваш нік), а в 2019 році ОПЗЖ посіли 2-ге місце в Раді через політику Пороха, який усі 5 років допомагав триматися Медведчуку. Ваш Порох - це комерсант і боягуз. Роззуйте очі! А скромність Зеленському в цьому питанні й не потрібна, хоча він і її продемонстрував.
whenallissaidanddone• 24 февраля 2023
Он когда не по написаному говорит-это жесть. Ему вообще без бумажки и мониторов со всех сторон запрещено рот открывать.