Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Мария-a546• 24 февраля 2023
Ответ дляneortoju
И Зеля бы сказал - вы не поверили и не выехали, подумали, что дурачок.
Можна багато писати, особливо якщо не втратив нікого рідного, а ось моі близькі друзі втратили сина думали, що вивезли його з Києва в безпечне місце Гостомель, то можливо вот не втратили дитину, як ви думаєте? Обрали б інше безпечне місце?!
Ответ дляSara-a
А майдан тут при чем ?
Что вы вечного того Петю и майдан лепите , как ваш в очередной раз зашкварится
Мне что он , что Петя одинаковые
Он на наш или ваш, он общий, действующий президент страны, вокруг которого нужно консолидироваться, а не провокации устраивать в военное время
Ответ дляМария-a546
А они бы выбрали? Уехали?
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляmarata
А він не хоче бути по одну сторону, постійно підкреслює, що його ворог - один олігарх, канал якого він закрив. Не там шукає ворогів країни. Під боком у нього чимало
А де голоси інших олігархів, до речі ?
І не підкажете, як зробити щоб усілякі прямі канали мені не вилазили в ютуб? спасу нема ))
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якщо задається питання з уже вбудованою відповіддю - тобто маніпулятивно-провокативне, то будь-яка відповідь - це програш. Домінує той, хто провокує. Домінує той, хто обезцінює, звинувачує.
Він не на собі зациклений, а питання направлене саме на нього. Так поставлене, що йому треба виправдовуватись.
Ви праві, що йому не завадив би додатковий курс із серії ’як провалити провокацію на корню’, як задавати уточнюючі запитання провокатору, метафрейми різні і тд
На щастя, він швидко вчиться, як показали дії з 24.02
Не гоніть, не було та вбудованої відповіді. Там було питання, він міг відповісти будь що. Про виправдовування... Це його внутрішній стан. Він все сприймає через я концепцію.
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Зеля пихал Хомчака( почитайте , что за личность )
А Штаты настояли на назначении Залужного
і про вам розказав той, про кого не можна писати критично))
NastyushaK• 24 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Завдяки зсу, Залужному якого назначив не зе, і навіть Кривоносу. А також завдяки тому, що азовці давно готувались до війни. І досвід учасників ато. Це все не заслуга однієї людини.
Именно Зеленский назначил боевых офицеров на все руководящие должности армии.
Именно Зеленский разрешил всем воевать и освобождать свою землю включая Крым - уничтожать врага везде даже в исконно украинском Белгороде.
Именно Зеленский сломал и уничтожил фейк который распространял враг в мире о ’нацистах’, громадяньску вийну и прочие фейки. Что во многом и разблокировали поставки вооружений которые сегодня успешно уничтожают свинособак - и будут уничтожать дальше.
Зеленский это величайший правитель всех времен который имеет огромное мировое влияние.
Геополитический расклад вокруг Украины изменился на все 180 градусов. И это Зеленский.
Мария-a546• 24 февраля 2023
Ответ дляneortoju
А они бы выбрали? Уехали?
Так, уїхали і точно не обрали місцем перебування своєї дитини Гостомель.
Ответ дляJul-Ap
Да-да
И яйца килограммами по 17 есть .
Пусть уже придёт в себя и всех предателей выгонит .
В том числе Бойко и Шуфрича из Рады .
Вам норм , что рашенские халуи законы принимают , во время войны?
И яйца килограммами по 17 есть .
В том числе Бойко и Шуфрича из Рады .
Ответ дляneortoju
Как они могли выехать? Сидите вы в Украине и пошли в посольство Германии где сказали, что я хочу выехать? Как? На каких основаниях?
Выехали б на западную или центральную Украину. Зачем сразу в Германию. И да ,если бы первое лицо государства сказал на всб страну прифронтовым городам выехать, то многие б прислушались и выехали к родственникам для начала в другие регионы Украины.
Про шалык это самая большая нлупочтт,которую еще долго ему будут вспоминать.
Ответ дляWinter75
Он же сказал, что тогда эконимике был бы кердык, он не мог этого допустить. А жизни людей-то таке, неважное
Я пам´ятаю, це було жахливо.
Звёздонька• 24 февраля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
А що так? Ви проводили опитування, що саме це хвилює суспільство ? Мене хвилює чоловік, його бригада, забезпечення армії. Плюндрувати президента коли він комунікує з усім світом не на часі, тай по великому рахунку він непогано справляється
І як з забезпеченням?
Вас не цикавить питання чому на винагороду для військових немає грошей, а на єдиний марафон є?
Ответ дляneortoju
Вы благодаря ему год живёте в Украине, а не в новоросии или малоросии или как там ещё хотели эти мрази нас прозвать. И вы спрашиваете как ему верить? Если бы не он, то наши дети ходили уже в красных пилотках и маршировали под песни этих мразей, как сейчас в Мариуполе (я подписана на местную группу).
Дякувати уклінно треба Марченку,Кривоносу і Залужному.
Дякувати ЗСУ.
Якщо, ваша коротка память,то рух ’Ні капутуляціі саме при цьому президенті появився
Дякувати ЗСУ.
Ответ дляMurzeelka
У граждан Украины- безвиз в большинство государств Европы. Купили бы билет просто.
А хату там снять? Вы представляете? Люди с видом на жительство или гражданством ждут квартиры по пол года, а тут приехал такой с Украины. Только гостиница. Как раз за месяц можно спустить то, что собирал на квартиру в Украине.
Santa-c3fa• 24 февраля 2023
А чому пані Реверанс я не можу відповісти, і я це помітила давно, цю щиру україночку з шоколадним присмаком. Але ж кідстафу треба за щось жити, таке
Мария-a546• 24 февраля 2023
Ответ дляNastyushaK
Вы там что вместе курите?!)))
Ответ дляLadaU
А сейчас еще и часть юга, тысячи смертей и ракетные обстрелы всей Украины.
Кстати кто там войска разводил и просто перестать стрелять предлагал? Помогло?
Звичайно допомогло.Але росіянам
В Золотому ворог зайняв наші викопані і гарно зроблені укріплення,зразу після розведення.
Звёздонька• 24 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Тобто ви вважаєте, що Україна пала б, а ЗСУ нас не захищало якщо б він втік? Це його одноосібна заслуга?
Ответ дляneortoju
Конечно не одного человека, но если бы не его коммуникабельность (терпеть не могу то слово ещё с резюме), то хер бы у нас было хоть какое-то нормальное оружие.
Це відео якраз демонструє цю ’ комунікабельність’, як та прес-конференція прости господи, як згадаю.
Santa-c3fa• 24 февраля 2023
Ответ дляЗвёздонька
І як з забезпеченням?
Я ж написала, що цікавить.
Ответ дляМария-a546
Він знав, все добре знав , тому що на кордоні стояли війська і багато чого іншого, розвідка працювала. Вони все добре знали, коли я кинулась по знайомим які працюють у органах , то мені сказали, що вони всіх свої вивезли за три дні до наступу.
І хлопців які вже були в лавах ЗСУ кормили як на убой, як ніколи.
І не було Бучі,Гостомеля…
.
І не було Бучі,Гостомеля…
.
Знали и ничего не предприняли для избежания нападения. Хотя бы попытались. И людей не предупредили