Ось таке відео побачила.
(посилання видалено)
Ответ дляCoffee is Love
Навіщо мені цікавитися маячнею, яка давно не діє і всі ми чудово це розуміємо?
Це такі самісіньки приблизні підрахунки як і підрахунки податків, як пропонували вище.
Жодних відносин до реалій воно не має, може хіба що дінаміку сказати - менше/більше. І то не впевнена що під час кризи це буде досить показово.
тю. Ну не интересуйтесь, мне-то что
Мария32_22• 25 февраля 2023
Ответ дляHelga_SV
Киів так, нас привчають к тому, що нас буде менше....набагато....нажаль
Хто вас привчає?
Мария32_22• 25 февраля 2023
Ответ дляSanechko
То напишіть, скільки нас, українців в Україні
Ви зараз питаєте в цій темі серйозно? Тут є людина яка знає цю цифру ?
Dark_Yasna• 25 февраля 2023
Ответ дляSanechko
То не мої дані.
Але самвй стало цікаво, скільки нас є з тих 52000000
вроде ж 42 млн
Lelichka305• 25 февраля 2023
Раніше у нас у місті квартиру зняти було дуже проблематично, коли з’являлась квартира, зникала з Олх за 10 хвилин, тепер висять по місяцю і це обласне місто.
Людей значно меньше, мені так здається. Багато тих хто поїхав, не повернулись і чи повернуться після війни хто зна.
spicy_girl• 25 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Це має бути загальнодрступною інформацією.
Якщо в умовах війни прогнозують підвищення тарифів, то- і ми маємо знати, скільки нас
Людей багато, наше місто забите, села в області пооживали. І це у нас до фронту 200 км.
Тому ваша цифра фейк чистої води.
Coffee is Love• 25 февраля 2023
Ответ дляК@тен@
тю. Ну не интересуйтесь, мне-то что
Ну не пропонуйте мені маячню цю.