Кофеиночка• 27 февраля 2023
Знову перед роботою безсоння ((. Я взагалі нічого не чула і не знала, доки діти не сказали, що тривога з 11 вечора. Те, що пролітало, теж не зрозуміла, бо живемо на шумній вулиці, думала вантажівка скаче по ямах. В місцевому тг пишуть, щоб зарядили все що є, набрали води. От вони завжди не дарма пишуть ((.
Loredana17• 27 февраля 2023
Як же я спати хочу! Боюсь. Боюсь проснутись від взриву десь поруч. Дитину треба в ліжко понести. Чи рано ще, хай в коридорі спить?
@ альонка@• 27 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
Звичайно коридор.Бережіть життя💗
Кофеиночка• 27 февраля 2023
Ответ дляТамара0104
Мені оцей олівець на Tampax схожий
Дівчата, це вже не смішно 😂😂😂
Ответ для@ альонка@
Мене завжди спів заспокоює, я співаю навіть в думках,коли страшно,чи лють якась ,чи сильно боляче.А це як на зло сьогодні почула цю нову пісню про парову машину і зациклило)))
О, и у меня выходит так. Видать мозг хотел переключить от боли и я давай какую-то мелодию врачам завывать))) ну а шо, в тишине работать? На волну их может настраивала)
И главное, я всегда удивлялась тетенькам возрастным, кто вот знаете, публично ходит подвывает.
А на днях, иду с сыновьями, погода хорошая, я впереди, они сзади , вокруг никого, ну и я давай там что то под нос себе меледию ’..юххху тратата’ и тут со мной равняется мужчина.
Ептить думаю! Это я теперь в категории тех тетенек 😀
Loredana17• 27 февраля 2023
Ответ для@ альонка@
Нічого,зате безпечніше.
Це точно. В його кімнаті велике вікно і ліжко близько.
@ альонка@• 27 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А фіг його знає, просто в БЦ не збивали тоді ще…
Якщо не можна тут,можливо в особисті порадите канал в телеграм з новинами,в мене пропали,або видалила , залишився один,а там новини раз в годину-дві пишуть,не знаю де читати новини.Дякую.
@ альонка@• 27 февраля 2023
Ответ дляPelmeshek
Нормально)))
ми в категорії ’музичні тітки ’,теж на вулиці наспівую))
Ответ для@ альонка@
Напишіть мені, будь ласка, бо я з додатку, тут немає повідомлень, бо забуду.
Кофеиночка• 27 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Знову летить на Хмельницький😳
Звідки такі подробиці??? Мені здається, все що залітає в Україну, летить через Чернігівщині, через певні райони
Nata.t.1970• 27 февраля 2023
Ответ дляkirpichenko
Киев левый берег вхерячило два раза.
Кто слышал?
Я от Вас далеко
Не слышала
Кофеиночка• 27 февраля 2023
Ответ дляkirpichenko
Киев левый берег вхерячило два раза.
Кто слышал?
Там завжди щось херачить
и-рина 1981• 27 февраля 2023
Ответ дляkirpichenko
Киев левый берег вхерячило два раза.
Кто слышал?
Біля мене тихо,бориспільська
never_ending• 27 февраля 2023
Ответ дляkirpichenko
Киев левый берег вхерячило два раза.
Кто слышал?
Я чула, але не близько. Думала то сміттєвоз
kirpichenko• 27 февраля 2023
Ответ дляalena2013
А мы уже вспоминали вас недавно. Переживали, куда вы пропали.
В убежише бегаем,вот сегодня дома бля