Трішки гарних новин. Якщо вже було, вибачте.
*На Херсонщині ЗСУ знищили плавзасіб з російською ДРГ*
Про це повідомили в ОК ’Південь’.
’Наші ракетно-артилерійські підрозділи зменшили рашистське військо на 35 окупантів, черговий переоблаштований під ДРГ цивільний плавзасіб, міномети і автобронетехніку, що окупанти використовували для облаштування вогневих позицій для обстрілу правобережжя. Крім того знищено 2 склади з боєприпасами в районі Нової Каховки і Солонців’, — йдеться в повідомлені.
Про це повідомили в ОК ’Південь’.
pumadinika• 27 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Кацапня генетично не люди. Вони навіть горілку не можуть вигнати нормально, бухають брагу)
Все частіше зустрічаю таке.Одинокі або малочисленні супротиви путінському режиму .Просять пробачення ,але їх одразу садять
pumadinika• 27 февраля 2023
Не всі росіяни вгашені.На фронті воюють вони разом з нашими проти орків.І Ахеджакова,Пугачова,Галкін ,а цей Панін,я його вважала з придурью ,а його дочки с плакати повиходили і він чморить росіян жостко
Ответ дляpumadinika
Мене ще донька Машкова приємно дивує. Але, на жаль, таких мало.
Ответ дляjana.jana
Ой,я не местная,иногда бываю пару раз в году,скоро буду.Это на рынке?далеко от 17 школы?
Ну, так, пройтися, попробувати, вибрати на свій смак.. На Київщмні так не роблять ковбаси. Мені наче смачніше тих, що купувала в Трускавці на базарі до війни. І Камянець досить недороге місто в плані продуктів і общєпіта при його розмірах.
pumadinika• 27 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Вона батька послала,вона за нас і ніби Земфіра ще і ДДТ что такое осень єто небо
Ответ дляpumadinika
Та поздняк метатись, все. В них шанс був на перших виборах хуйла, тепер система засосала всю необъятную родіну. Дядькові може і стидно, молодець, але 20 років вони тримали язики в сраці.
Ответ дляok1904
Мне с Одесского базара роднее мясо , колбаса и кровянка ( без гречки, о том что делают с гречкой от мужа узнала ))))
pumadinika• 27 февраля 2023
Ахеджакову вигнали з театру,не дають ролі,раніше була інфа ,що вона нашим хлопцям задонатила 10 тис дол,Пугачовій кабаєв відмінив пенсію