Знашла в телеграм в Ельвіни і свій улюблений Кідстаф.
Була така тема справді? Розлучення під час війни.
От хтось пише дурню, а русня тішиться
po_li_na-49a8• 27 февраля 2023
вам не все равно? вы притомили уже своей русней и что они там пишут и думают
Чашечка кофе• 27 февраля 2023
Сподіваюся, що зрозуміють чому не треба такі створювати і не треба на них відповідати
po_li_na-49a8• 27 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
ага вы когда в туалет ходите тже думайте про русню, вдруг что. что они скажут
Чашечка кофе• 27 февраля 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ви розумієте, що такі теми скоріше за все пише русня?
po_li_na-49a8• 27 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
развивайте интеллект. пригодится
@ альонка@• 27 февраля 2023
Вони десь в новинах поширювали інформацію і коментарі звідси, про відношення в західних містах до біженців, це так по-їхньому вливати помиї.Правда один висновок для нас,потрібно вже розуміти провокаторів і не писати лишнє.
ultragringo• 27 февраля 2023
Ответ дляizolda500
А нащо таке писати ?
Он не писал. Русня сфотошопила. У него в это время совсем другая тема создана. И он не пишет на украинском. И они не знают что это гей Юра.
Валентина-Настя• 27 февраля 2023
Вчера вроде бы выяснили, что тема эта(вброс) фотошоп. Там у него есть другая тема с временем создания таким же и кол-во ответивших такое же.
10 раз вже обговорили.
Тема - фотошоп, Юра такого не писав, і взагалі то не Юра, а інший нік - sectetly, a у Йури secretly. Писала інша людина іншу тему, нафотошопили хз що, коротше, брєд і фейк на кожному кроці цій душероздірающєй історії.
Я б взагалі цей сніговий ком маячні не тягнула б далі, хай вже русня там дроче на що хоче, чи інших проблем нема.
Ответ дляArgesha
10 раз вже обговорили.
ну, ошибка в нике именно у самого юрца
вот его профиль, аж 21 года создания, и там есть тема, с которой сняли скрин
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2050058
там много его тем, что тут мелькали в ленте. Ник не трогали, а вот тест отфотошопили.