Марс атакует• 28 февраля 2023
Сырники - дорогое удовольствие для вас?
Моей семье из 5 человек приготовить по 5 сырников - надо 5 пачек творога. А это - 150-160 гривен. Как-то недёшево. Поэтому редко их готовлю.
Nelly-4875• 28 февраля 2023
Где творог по 60-70 грн???? Киев, базар, вчера купила по 150 грн. Вы как Тищенко что ли, с гречкой по 20 грн🤣
talvitarina• 28 февраля 2023
5 человек дешево накормить невозможно. У меня семья из 3 человек плюс маме иногда что-то отношу. Сырники готовлю раз в неделю стабильно
Kravtsova Alena• 28 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Купіть на базарі кілограм за 60грн
На базарі кілограм творога коштує до 140 грн
ole4kakissa• 28 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Фу, сырники из магазинного творога. Они же будут сухие. Только с рынка беру или с молочного магазина.
Сухие?
Алекс-1022• 28 февраля 2023
5 $ на прием пищи для пяти человек. То есть по доллару на человека. Это дорого? Вы хотите жить как в Зимбабве?
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Если я своей семье с тремя детьми приготовлю сырники из 5 пачек творога мы просто лопнем, или будем пару дней их есть. Автор загнула слишком
П’ять пачок по 180 г?
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо хтось знає їх готувати?)
І не кажіть,що на фото сухі)
Лінь було шукати у галереї.
І не кажіть,що на фото сухі)
Лінь було шукати у галереї.
Ответ дляДа будет так
Я не уявляю як з´їсти сирників з пачки творога в одну себе. Та ще ж яйце мука...мінімальна пачка 300-350 грам, якого розміру ті 5 сирників 🫣
Вы правы, у меня с пачки такой (350 гр) выходит 2 сковородки, мне и мужу хватает, бывает еще и остается парочку
арина-ветерок• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Виросли діти на манній каші
Всі
Подивіться на верховну раду
І всі мільйонери
Всі
Подивіться на верховну раду
І всі мільйонери
Мука и манка одно и тоже. Об этом речь.
арина-ветерок• 28 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
Згодна. Якщо з 5 людей в родині 3 діти, то з 5 пачок сиру багато сирників, не на один раз точно. А якщо це 5 дорослих, людей, то вони можуть собі заробити 30 грн на сирники
Якщо діти підлітки, то вони їдять більше дорослого мужика.
Ответ дляДа будет так
Чудовий творог, 350 грамової пачки хватає на двох більш ніж з головою.
Ціна актуальна, на акціях часто
незрозуміло лише чтому автор купляє 5 пачок по 180 грам, якщо можна просто більші пачки брати. Може автор тих сирників ніколи і не готував?
Головне у звголовку написати, що сырники дарагое удавольствие
арина-ветерок• 28 февраля 2023
Ответ дляexotic
В більших пачках зернистий творог, він для сирників не дуже годиться, такого як в маленьких в великих немає.
арина-ветерок• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Яка мука ????
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Звідки у Вас такі дані? Хліб з прежда віків їли, і не по малу. І пироги, і варенички. А це все мука.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Годиться)
Невже ви думаєте,що у ресторанах і кафе готують з маленьких пачечок.
Треба добре перетерти через сито.
Ответ дляРадость моя
Сирники не роблю , вважаю безглуздим перевод сиру, бо процес смаження. Мені краще ліниві вареники. Розумію, мені зараз напишуть, що абсолютно всі запікають або смажать без олії. Кисломолочний сир дорогий. Його краще вживати без теомообробки, щоб була максимальна користь для організму
Відкрию Вам таємницю - молочній продукції (в тому числі кисломолочній) термообробка на користь не впливає.
Термообробка руйнує вітаміни, які в ягодах, овочах, фруктах містяться.
Так що як вживати кисломолочний сир - то лише справа смаку (і ліні), мені, сама не знаю чому - лінь з сирниками возитися - в нас як правило сир + мед + ягоди + горіхи.
Або запіканка.
Сирники готую часто. Більше подобається із 200 -180г пачок ніж з тих, що 350г.
Бо мені із зернистого не дуже, довше возитися, якщо не має блендера, то перетирати його довго.
Я готую з манкою, мені смачні. Якщо не має часу жарити, то все теж саме у форму і в духовку. І вже готова запіканка. До запіканки можу додати кусочки яблука або гарбуза.
Щодо ціни, намагаюся творог брати по акції. Страва не із самих дешевих. Але у мене в ролині і не з‘їсть ніхто 5 сирників. 3-4 максимум, дочка 12 років-2 шт.
Може автопу потрібно знайти більш дешеві рецепти, по типу творожної бабки, налісників. Туди сиру значно менше потрібно.
AmazingLady• 28 февраля 2023
Ответ дляomg_meow
на столичке в Киеве есть магазин с сырами и там творог 9% по 75 гривен. я когда приезжаю - всегда беру и это офигенный творог и из него получается отличная запеканка и сырники.
а когда его нет - я покупаю сырники в супермаркете замороженные. раньше часто делала сама, но в последнее время мне проще купить и быстро поджарить или запечь.
Творог настоящий столько не стоит да и ехать на столичку спецом с левого берега...ну такое
Виктория_1• 28 февраля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
То ж не творог, а творожный продукт, скорее всего ((
Девчата, а что в составе творожного продукта и чем он отличается именно от творога кто знает? На рынке, в магазинчиках действительно часто на развес вижу, но не брала.
Алекс-1022• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Онкологія буде від вашої злоби
Ваших думок негативних
Вашої ненависті до людей
Вашого пхання носа в чуже
Ваших думок негативних
Вашої ненависті до людей
Вашого пхання носа в чуже
Первой свой нос засунули вы, когда написали про онкологию
Алекс-1022• 28 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
И я и мой брат не ели (мы 40+) и дети мои ни разу в жизни не пробовали.
Это была самая дешевая еда, у кого денег не было в 90х. Сейчас ее уже никто не ест
Муркамурковна• 28 февраля 2023
ми люди не горді, беру сиркову масу з ізюмом по 70 грн кг і не добавляючи туди вже абсолютно нічого жарю сирники
мої таке люблять