Рябушка Ку• 28 февраля 2023
М‘ясо для прикорма варить разом з овочами?
Якщо роблю суп дитині 7-8 міс, крем суп типу,то я кидаю все в кучу? Чи овочі окремо, м‘ясо окремо
Звідки така думка - бо від м‘яса вихтдить бульон, а від овочів - відвар. І от бульон (мені так мій гастроентеролог казав - для шлунка доволі агресивно діє, відвищує кислотність чи щось там таке, я точно не пам‘ятаю. І мені особисто , він сказав ї ти супи овочеві (лише відвар овочів) , а якщо я хочу щоб там було м‘ясо, то готове варене туди потім додати вже
Но то я хворіла.
Але от взялась варить дитині, і от думаю….
Підкажіть
Но то я хворіла.
Підкажіть
Рябушка Ку
• 28 февраля 2023
Ответ дляВолшебная палочка
Не рано. Погугліть протокол #149 МОЗ. Там є про прикорм, є табличка. М´ясо - з 6 місяців, це профілактика анемії.
А я от в ситі протерла, таке собі, кусочками
Можна, вроді їсть
Чи пюріровать блендером
Можна, вроді їсть
Чи пюріровать блендером
Рябушка Ку
• 28 февраля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
ну який там бульон з філецної дієтичної фрікаделі.
я свого часу варила все разом і взбивала блендером
Ну то ви видно не ознайомилися. Я так зрозуміла, перечитавши матеріали для дорослих по харчуванню, то бульони реально некорисно. А вже з якого м‘яса/якої насиченості, то я не знаю)) не внікала
Ну коротше краще на пару і все. Проте я відвар сам теж добавляю, того і без варки теж не обійтисЯ
Юлия Надточий• 28 февраля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Курица не самый полезный продукт, если вы не вырастили курицу сами ))
У меня свекровь выращивала специально курей для детей.
Меряно-перемеряно• 28 февраля 2023
Все в кучу,только жирного,копченного,колбас,грибов и вырвиглазных приправ нельзя
Рябушка Ку
• 28 февраля 2023
Ответ дляЮлия Надточий
Блін, у мене одненький кролик, і все
Треба постачальника домашнього знайти. Ну або баночне. Але пишуть що кіт баночне не ів
ГЛЮкоза• 28 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
самі здорові ростуть циганські діти
а зараз половина підлітків дохлики. то дієта, то психолог, то не так глянули, то не те з´їв
Рябушка Ку
• 28 февраля 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Які колбаси, я про малюсіньку дитину. Чи то гіпербула була така?
Рябушка Ку
• 28 февраля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
самі здорові ростуть циганські діти
Чого вони самі здорові)) хто їх обстежує
Юлия Надточий• 28 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
Блін, у мене одненький кролик, і все
Я помню мне врач говорила что если нет домашней курицы,можно кролик,индейку и телятину.
Меряно-перемеряно• 28 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
Нет,я перечислила чего нельзя просто.остальное вариться как обычный суп.еще бобовых нельзя,забыла
Маргарита и Мастер• 28 февраля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
самі здорові ростуть циганські діти
Сто процентов, до двух лет не дают сахар, а потом в три года съедают их килограммами , едят сосиски и ниче, но до двух лет пыль сдувают которой нет
Рябушка Ку
• 28 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Моїй 7 міс) ну яка сосиска
Щодо цукру, то я маю бажання якось цого взагалі щоб не було - цукерка в міру ще да, но так щоб чай з цукром, какао/несквіуі ці всі - то хотілося б щоб ні
Мені найкраще щоб овочева дитина була. Або м‘ясо-овочева
Маргарита и Мастер• 28 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
Моїй 7 міс) ну яка сосиска
Видимо первый ребенок) ну удачи)
За сосиски я имею ввиду после двух лет
Не служанка• 28 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так сейчас же тренд что с 6 мем можно все , до года дать сто продуктов
Сто не сто, а м´ясо дають щоб запобігти анемії
ГЛЮкоза• 28 февраля 2023
Ответ дляНе служанка
ну яке запобігти анемії білим м`ясом