YaЯна• 28 февраля 2023

Хто приймав Прегабалін?

1,5 роки на Есциталопрамі (невроз, страхи, слабкість сильна, мігрені).
Зі страхами, тривогою і неврозами проблема вирішена. Залишилась дуже сильна слабкість, наче при температурі. Постійно сплю. Плюс страшезні мігрені.
Психіатр додав Прегабалін 75 мг.
Випила одну, так погано стало, щось із пам´ятаю, цілий день не могла в себе прийти. На цьому і припинила їх пити.
В цьому місяці мігрені були постійно і коли я зрозуміла, що вижрала вже 12 шт Стопмігрену за лютий, то це вже занадто і сьогодні спробувала Прегабалін ще раз.
Мігрень трошки менше, голова і зараз болить, але терпляче. А от енергії додалось, як ніколи! Цілий день на ногах. Я вже і забула коли останній раз я на каву хотіла виходити, просто не було сил.
То хотіла спитати: хто пив Прегабалін у вас теж так? Слабкість пройшла на ньому?
Алина-1240• 28 февраля 2023
Его на ночь пить надо,тогда побочек не почувствуете.за слабость или пройдет причину слабости знать надо
Nelly-4875• 28 февраля 2023
Вы похудели на эститалопраме? Я с рпп и мне психиатр выписал эститалопрам и прегабалин (на 14дней его). И потом я начиталась, что при рпп лучше флуоксетин принимать, а от прегабалина многие набирали. Я блин в шоке с этого психиатра. Вот хочу у вас спросить был ли похудательный эффект от эсциталопрама?
Qney• 28 февраля 2023
Чоловік приймав Лірику - діюча речовина прегабалін. От не пам´ятаю як починав, а злазив з неї тяжко. Почав курити 😞. Якраз сьогодні йому призначили Неогабін, будемо пробувати його.
автор YaЯна • 28 февраля 2023
Ответ дляNelly-4875
В мене тримається вага постійна, 54 кг
Bad.girl• 28 февраля 2023
Ответ дляQney
Я неогабін півроку приймала, все ок, відміняла поступово, абсолютно спокійно все було
Qney• 28 февраля 2023
Ответ дляKatrinkaSh
О, дякую.
22Анна• 28 февраля 2023
Похожее состояние.Дикая слабость и ежедневная мигрень.Прегабалин не помог, мне от него ещё хуже.А как почитала его побочные эффекты, то совсем передумала пить.Сидела на ад, набрала 10 кг за 6 мес, существенного улучшения не почувствовала.
Сейчас пью от мигрени курсами Флунаризин.Приступы уменьшились, но не прекратились совсем.И слабость не уходит(((уже жить не хочется(((4 года так(((
osik22• 28 февраля 2023
Я пила на ніч від неврологічних болей. Мені допоміг. Днів 10 пила
автор YaЯна • 28 февраля 2023
Ответ для22Анна
Ви ходите на роботу? Я не можу в такому стані працювати
Gitelnitsa• 28 февраля 2023
Ответ для22Анна
Ферритин проверяли?
22Анна• 28 февраля 2023
Ответ дляGitelnitsa
Ферритин проверяли?
Да, проверяла.Анализов сдала на несколько тысяч.Проверила весь организм.Мрт мозга, позвоночника и пр.Все в норме.
автор YaЯна • 28 февраля 2023
Ответ для22Анна
Аналогічно. За 5 років пройшла всі можливі обстеження
22Анна• 28 февраля 2023
Ответ дляYaЯна
Не работаю.
Да жизни не ощущаю, ничего не хочется, боль и слабость поглотила полностью.
Сколько вам лет?
автор YaЯна • 01 марта 2023
Ответ для22Анна
Не работаю.
Сколько вам лет?
Мені 36. А вам?