Дівка в намисті• 02 марта 2023

Чи є варіант запланувати народити дівчинку?

Син вже є, хочеться донечку. Розумію що 100% гарантії немає від жодного зі способів. Але може кто підскаже як збільшити вірогідність дівчинки?
Жабры жабы• 02 марта 2023
Эко с пгд

Забыла что?• 02 марта 2023
є різні методики, але я думаю там 50 на 50 по відновленню крові по харчувані чоловіка але то все така дурня. Все вже давно за вас вирішено хто прийде в вашу родину
Кондуктор маршрутки• 02 марта 2023
є така версія - ’Чоловічі’ сперматозоїди з У-хромосомою більш рухливі та легкі, оскільки У-хромосама набагато менша і лекша за Х, але вони менш живучі.

’Жіночі’ сперматозоїди з Х-хромосомою - навпаки більш повільні та важкі, але і більш стійкі та витривалі. Метод, запропонований Хезелом Честермен-Філліпсом та Дж.Мартіном Янгом

На основі цих фактів висуваються припущення: Якщо статевий акт відбувся до овуляції, то більше шансів дожити до запліднення мають ’жіночі’ сперматозоїди. А якщо статевий акт відбувся після овуляції, то ’чоловічі’ сперматозоїди мають більше шансів досягти яйцеклітини першими.
КараПузовна• 02 марта 2023
В мене 2 дівчинки і хлопчик. Можливо збіг, але дівчатка виходили, коли або я відчувала овуляцію, або вона вже минула і я думала, що не встигли. А хлопчик вийшов тоді, коли я думала, що до овуляції ще десь тиждень, а вона прийшла на 4 дні раніше, як показало потім узі, тобто постаралися до неї.
Советничаю тут• 02 марта 2023
Ответ дляЖабры жабы
Эко с пгд
а разве делают пгд без генетической потребности?
Бавовна• 02 марта 2023
ЭКО. И вам выберут именно тот имбрион, что вы холите.
КараПузовна• 02 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки

У мене з 3ма дітьми все навпаки
Жабры жабы• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
В Украине все делают
Советничаю тут• 02 марта 2023
у меня две девочки, так совпало, что обе в овуляцию получились, ни до, ни после секса не было. Девочки шустрее любых мальчиков вышли

Бавовна• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
За деньги можно договориться. Но с другой стороны нужно ли оно
?
Кофр для ноги• 02 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки

Чего тогда в овуляцию не получается зачать мальчика? По этой логике у женщины овуляция, выходит яйцеклетка и быстрые У-сперматозоиды должны первые оплодотворить ее. А рождается девочка все равно. Как так?
Советничаю тут• 02 марта 2023
Ответ дляБавовна
?
делать ЭКО, если есть возможность ЕБ, ради ребенка определенного пола - для меня это странно. Может, для других нет.
Большой секретик• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
У нас за деньги делают все. Вопрос в цене
Балаболка• 02 марта 2023
Есть, я связывалась с эмбриологами. Делают стимуляцию, оплодотворят яйцеклетки, потом отбирают девочек. Но не все на это пойдут) спрашивала у них напрямую, т к на форумах типа этого говорят, что у нас в стране такого не делают)
Кондуктор маршрутки• 02 марта 2023
Ответ дляКофр для ноги
Це не я придумала цю теорію) це дослідники, думаю, можна загуглити і прочитати
Кофр для ноги• 02 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Що прочитати?
Ответ на мой вопрос вы уже не можете дать, я так понимаю?
Жирафовое варьенье• 02 марта 2023
Только эко+пгд. Я делала. Многие не понимают о чём речь, пгд это не определение/выбор пола, это исследование генетических аномалий, пол ребенка всего лишь косвенная находка.
Кондуктор маршрутки• 02 марта 2023
Ответ дляКофр для ноги
Що прочитати?
1. автор написала ’Розумію що 100% гарантії немає від жодного зі способів. ’
2. я написала ’є така версія’
отже, в чому ваше питання? Ви не знаэте, що таке версія ? :) Ве́рсія ( з слат. versio — поворот, зміна, пов´язане з vertere — вертіти, крутити, перевертати, змінювати; порівняйте з веретено, вертіти) — один із кількох переказів, викладів або одне з тлумачень якогось факту, події.
тим більше, я навіть вказала авторство) я нічого не маю вам доказувати
сама себе прекрасная• 02 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
У мене з 3ма дітьми все навпаки
А в мене як раз співпало. Саме дівчинку так і намагалася вгадати і таки вийшло.

Разумная Губка• 02 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки

В мене цей метод спрацював))
Закидай меня камнями• 02 марта 2023
Сумніваюсь, що крім еко з відбором ’потрібних’ ембріонів є ще якісь достовірні способи, але послухаю.
Бо по різних китайських, японських табличках, мій син мав народитися дівчинкою.
сама себе прекрасная• 02 марта 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ну это же вероятность может быть повышенная, а не результат 100%.
САМ_ТАКОЙ• 02 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
У мене з 3ма дітьми все навпаки
Теж після місячних одразу - хлопчик
Zvezdochkina• 02 марта 2023
Когда у тебя уже 4 мальчика- то поверьте, ни один метод «просчета» - не работает.
Так как по теории вероятности чем больше детей - тем больше ошибка любого «метода».
Грубо говоря - если на двоих он сработал, то на третьем провалился. Но те, у кого двое - будут ходить и говорить что «это работает» :))

Эко наверняка работает. Но не считаю это приемлемым для тех, кто может забеременеть естественным путем. Смысла тратить на это деньги я не вижу.
Только если есть необходимость или опасное генетическое заболевание.
ПуГоФФка• 03 марта 2023
Сусіди народили врешті дівчинку після 3 хлопчиків, не еко точно, спочатку не хотіли більше дітей, але не давало спокою що немає доньки і врешті змогли