Поліцейський патруль• 02 марта 2023

Как разнообразить обычный образ?

Допустим, есть у меня образ. Мягчайший кашемировый свитер, джинсы не в обтяг, ботинки на толстой подошве. Как его можно разнообразить? Я ношу иногда легкий шарф. На что делать упор? Добавлять еще один слой? Как вы одеваетесь в торговый цент, с подругой кофе попить и тд?
курасаны• 02 марта 2023
Шарф, сумка, пальто. Та на що завгодно акценти

З понеділка на дієті• 02 марта 2023
так аксессуры
браслет
цепочка на шею
кольца
сумка
Кукарикуууууу• 02 марта 2023
Аксесуари але головне щоб вони були якісні.
Наприклад сумочка чи шарф, чи палантин чи парасолька.
Наприклад в мене є подруга котра обожнює червоний колір але не тотал, а точніше в неї всі аксесуари певного відтінку червоного. Тобто в образі в неї наприклад бежевого кольору пальто, плюс сапожки чорні, плюс джинси, плюс білий светр, а сумочка та сапожки червоні, плюс в неї із собою парасолька також її улюблений колір. Тобто червоний в неї це акцент в образі саме через аксесуари.