Поліцейський патруль• 02 марта 2023
Как разнообразить обычный образ?
Допустим, есть у меня образ. Мягчайший кашемировый свитер, джинсы не в обтяг, ботинки на толстой подошве. Как его можно разнообразить? Я ношу иногда легкий шарф. На что делать упор? Добавлять еще один слой? Как вы одеваетесь в торговый цент, с подругой кофе попить и тд?
Кукарикуууууу• 02 марта 2023
Аксесуари але головне щоб вони були якісні.
Наприклад сумочка чи шарф, чи палантин чи парасолька.
Наприклад в мене є подруга котра обожнює червоний колір але не тотал, а точніше в неї всі аксесуари певного відтінку червоного. Тобто в образі в неї наприклад бежевого кольору пальто, плюс сапожки чорні, плюс джинси, плюс білий светр, а сумочка та сапожки червоні, плюс в неї із собою парасолька також її улюблений колір. Тобто червоний в неї це акцент в образі саме через аксесуари.