Стебель_березы• 02 марта 2023

Чоловік влаштував скандал через гроші

Постараюсь коротко. Причина: підрахував,що його дохід за минулий місяць 55 тис.грн. відкласти змогли 19 тис.грн. Агресія в мою сторону,що я транжира. Квартира зйомна. Дитина 12 р.
В даний час розвиваю свою справу,тому свій дохід вкладаю туди.
Як висновок,каже: з завтрашнього дня буду контролювати кожну копійку.
вре_Динка• 03 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
У условиях война и минимальных зарплат, 50 к. Нормальная сумма на троих,плюс автор работает тоже.
Мені одній такої суми не вистачило б
Як жити втрьох не уявляю
Я тільки за квартиру 25 з комуналкою плачу)
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ длявре_Динка
Мені одній такої суми не вистачило б
Як жити втрьох не уявляю
Так а чего у Вас такой классной,с огромной зарплатой, нет квартиры до сих пор?
вре_Динка• 03 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
А мені вигідніше орендувати
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ длявре_Динка
А мені вигідніше орендувати
Чего? Вы б уже давно выплатили.
LediBlac• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Дякую вам за підтримку. Так і відповіла.
Але мені так обідно,з моїм то відношенням,чути таке😔
Ну мэм про мужика который после развода задумался над тем откуда жена деньги брала не на пустом месте родился. Выдохните и выдержите месяц. Спорю на м. Клико, через месяц вы будете ’счастливой распорядительницей семейного бюджета’. А пока вспомните что там обновить надо- запас прокладок, шампуньку, трусики-колготки.
вре_Динка• 03 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Чего? Вы б уже давно выплатили.
1. Тому що в любий момент може прилетіти
2. Тому що мені не потрібна аби яка квартира
3. Тому що можу собі дозволити орендувати де захочу і що захочу
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ длявре_Динка
А если, не дай Бог, работы не будет? Про прилететь бред,война год идёт,а вы без квартиры и до этого были. Бомж,по сути, а других нищебродами называете...
вре_Динка• 03 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Не переживайте я роботу не втрачу. А якщо втрачу то мене швидко на нову заберуть
Чоловік автора також в орендованій квартирі живе. А в мене більше залишається навіть після сплати оренди. Тому за сій гаманець не переймайтеся. І за мої квадратні метри також. Вони будуть після війни
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ длявре_Динка
Не обзывайте других.
вре_Динка• 03 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Не обзывайте других.
За собою слідкуйте
задумчивая мордочка• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
10 оренда
26 остаётся на продукты+ спортзал, секции+ врачи ( тот же стоматолог например)+ лекарства или витамины, ещё иногда какие-то трусы купить. То это впритык. У нас также на такой же состав выходит.
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляLediBlac
Трусики,колготки😂на його думку це має десь окремо братись,та й взагалі не дуже потрібне… є то й є,навіщо обновляти?
Семен Семеныч• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Його теж можна зрозуміти...переживає.
Мій теж раніше не розумів-зараз сам все купує ,сплачує рахунки усі-тепер я дорікаю ,що забагато тратить!🤭
Самоучка• 03 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
36 тыс грн на 3-х? Ну уж точно не экономите🤷🏻‍♀️
Или у вас 20 тыс аренда?
Серйозно?
У нас своє житло й на двох менше 20к не виходить.
Ну як на двох - кожний заїзд до батьків це 1000грн.
2 машини, кішка.
Кожний захід в магазин це 500-1000грн
Уравнобешенная• 03 марта 2023
Жмот конечно вам муж, тратьте больше! Привыкнет
НетЕщеНаверное• 03 марта 2023
Любовь прошла. Теперь вы экономка у мужа.
бибизяна• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Вы реально экономная! Пусть сам делает покупки и решает, что надо, убедится на своем опыте.
бибизяна• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Так,і комунальні,спортзал обом
Та вы гений экономности!
Попипиповна• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Автор, если мужчина не ходит в магазин, то он не ориентируется в ценах.
Мой тоже называет меня транжирой. Потом идет в магазин и его попускает.
Бутерброд и я• 03 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Что значит давать и готовить? А ей самой секс не нужен? ли ребенку и себе она не готовит?? Ну приготовит на тарелку больше!
Ну не скажіть, готувати на себе і дитину набагато менше
Коли чоловік не вдома, ми з донькою можемо поснідати печивом з чаєм, пообідати салатом, а на вечерю йогурт; з чоловіком такий номер не вийде.
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я нею і була з самого початку
Весотехник• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Мабуть до цього йде!( я про маму)
На ничку переводить їй кошти.
А мене попрікає,що багато витрачаю.
Ех… важко мені…
а знаєте, в мене було десь щось подібне
але без деталей - вийшло так:

теж, я транжира, не вмію розпоряджатись грошима
потім з´їхав до мами
мама й рада, грошей не просить - а навпаки щей дає (за що я дуже і дуже їй не вдячна, це нікому щастя по факту не приносить)
пізніше він взагалі втратив роботу, з початком війни її рік шукав... бо мама ж поряд, все допоможе-зробить, і мовчки мізки не проїдає (якби це робила я)

я до чого...СПІЛКУЙТЕСЬ, обговорюте, бо буде горе
ОченьПриятно-Царь• 03 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Відреагуйте в стилі: ’Прекрасна ідея! Ось тобі гроші, список необхідних покупок, і зошит в клітинку для запису трат кожної копійки’.
Или как у родственников: пиши список, она пишет или откладывает в корзину в онлайн покупках. Он проверяет, вычеркивает, что по его мнению дорого или не нужно и выдает деньги на этот измененный список. Еще и выскажет, что много тратишь, жена.
Так что списки в зубы мужу не вариант, мне кажется.
Барабасиха• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Він нічого мені не купує. І подарунків ніколи не дарує
Это естественно
Правильно делает
Ведь вы транжира
Катастрофа• 03 марта 2023
как раз вчера натыкалась на видео какого-то типа психолога, и он говорил, что женщина - транжира - это подарок небес для мужчины. она его научит хорошо зарабатывать))
а если по теме, то вы еще немного потратили. у нас доход такой же и за зиму потрачено всё в ноль. цены сейчас такие.
Закусенец• 03 марта 2023
Ого, вы мало потратили. Это не реально
У нас больше уходит без детей.
Мама Чели• 03 марта 2023
Он прав
А я женатая• 03 марта 2023
Ответ длявре_Динка
Для мене нишеброд я сама на багато більше маю
счастье любит тишину.
Елена 878• 03 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Или у вас 20 тыс аренда?
Так а им голодать нужно и секонде одеваться?
Советчица Года• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
А почему он Ваш муж?