Розбещена цяточка• 03 марта 2023
Відмовляють віддати диплом з училища
Син закінчив училище в лютому
Училище відмовляється віддавати диплом
Кажуть віддадуть тільки тоді коли син принесе довідку про працевлаштування
Зараз війна роботу тяжко знвйти
І син хоче далі йти в університет
А вони кажуть що він може півроку попрацювати бо він же поступати буде влітку
Училище відмовляється віддавати диплом
Зараз війна роботу тяжко знвйти
І син хоче далі йти в університет
Аноним Советчик• 03 марта 2023
Що значить відмовляються? Це десь прописано, що потрібна довідка про працевлаштування? Якщо такої умови не було, то заказний лист їм шліть, або несіть і нехай вхідний при вас на заяві ставить. Все. Поки на словах - це бла-бла
Розбещена цяточка
• 03 марта 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Это со слов сына, или Вы были и общались с руководством училища?
І я була і син
Меряю линейкой• 03 марта 2023
В нас так само вимагали, якщо державному вчився. Влаштовуйтесь, беріть довідку, звільняйтеся. Або купіть довідку чи попросіть через знайомих, їх не перевіряють все одно.
Розбещена цяточка
• 03 марта 2023
Ответ дляАноним Советчик
Вони кажуть якщо не буде довідки про працевлаштування диплом не віддавать
А якщо і віддадуть то прийдеться повертати кошти державі за навчання
Нетутешня• 03 марта 2023
А хіба можуть взяти на роботу без диплому? Диплом же пред´являти треба.
ЛедиДи• 03 марта 2023
Як можна влаштовуватися на роботу за фахом без диплома?
От прийшов до мене хлопець і каже візьміть мене на місце.... А от диплом я вам потім принесу. Серйозно?!
Дайте мені довідку що я у вас працюю? Точно?!
Неугомонная• 03 марта 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
А ви як хотіли?
Так завжди було.
Неугомонная• 03 марта 2023
Ответ дляЛедиДи
Копію беруть. Для чого на роботі оригінал диплому?
Розбещена цяточка
• 03 марта 2023
Ответ дляЛедиДи
Я теж їх не розумію
Ну це означає що вони навчають на спеціальності які не користуються попитом
ЛедиДи• 03 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
Так диплом же не віддають?
Чи оригінал не віддають?
Що вас так плющить?
Чи оригінал не віддають?
Що вас так плющить?
Неугомонная• 03 марта 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Я теж їх не розумію
Навчають?
А ви і ваш син, ці роки в комі були і не бачили куди зарахували, і де навчались?
ЛедиДи• 03 марта 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Я теж їх не розумію
Можна озвучити професію?
Хлопець військову кафедру має?
Здесь на минутку• 03 марта 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Скажите чтобы письменно отказ написали на заявлении о выдаче диплома, с которым придете к ним. И пригрозите что потом это заявление с их припиской отправите в Минобразования и Антикоррупционное бюро чтобы были приняты меры, так как отсутствие диплома не позволяет устроится на работу и тут пахнет коррупцией.
ЛижТолько• 03 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
А ви як хотіли?
Так завжди було.
когда всегда, где?
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Так как без диплома працевлаштувати?
Неугомонная• 03 марта 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Ви помиляєтесь. Автор знала на що йшла, коли ’всунула’ сина на державне.
Якщо син не відпрацює, поверне гроші за всі роки навчання.
Автор хоче перехитрити державу - не вийде.
Лиса Патрикевна• 03 марта 2023
вони не праві,однозначно.взагалі-то,вони повинні дати направлення,якщо вчився за державний кошт.
ГейСюда• 03 марта 2023
При вступі до університету вам не потрібен диплом , тільки атестат , заберіть атестат , а диплом хай почекає поки він знайде роботу
Не против• 03 марта 2023
Попросіть,нехай покажуть, в якому законі таке написано. Декан що каже? Ректор? Чи хтось там у вас?
Нетутешня• 03 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
Що значить перехитрити державу? Держава, якщо бралась навчати , повинна забезпечити робочим місцем. Так було раніше, давали направлення і треба було відпрацювати три роки. І що значить всунула?
Не против• 03 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
Що значить ’всунула’?
Гарантую неперелевки• 03 марта 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вот у нас так было, в 2003 году. Только в техническом ВУЗе, давали направления в тьму-таракань или нужно было принести справку с предприятия другого, что тебя берут на работу.
Луноходик_Ик• 03 марта 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Так и есть, просто это госзаказ на бесплатное обучение, вы должны отработать, не заводитесь с ними, договоритесь где то за ту справку
Здесь на минутку• 03 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
Я в свое время до института и колледжа тоже гос. училище заканчивала. и мне диплом выдали, на просили после трудоустройства по возможности справку принести что работаешь по специальности. Это им надо для подтверждения что на их специальность есть спрос и можно гос.заказ для набора студентов на следующий год формировать
Водійка хімарса• 03 марта 2023
Вашого сина училище вчило за державний кошт і мало надати місце, де він проходив виробничу практику. А ще, я думаю, заклад освіти запропонував місце роботи, від якого ви, мабуть, відмовилися.