Директор Пляжу• 04 марта 2023
Моє меню на тиждень на 200 грн. Щоб ви змінили?
Дівчатка, роблю меню на тиждень, тільки на мене, бюджет 200 грн, (це тільки на їжу) щоб ви змінили виходячи з бюджету? Дякую
Из Хацапетовки• 04 марта 2023
Бюряк і фасоль, щоб борщу зварити. Яйця 1 дес., бо білок і шкірі і волосю -жопа без них
Директор Пляжу
• 04 марта 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я б не купляла шиї, каркаси і цибулю
А що взамін ?
МаксХмара• 04 марта 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А що взамін ?
Може куряча печінка влізе?
Борошно є?
Из Хацапетовки• 04 марта 2023
Тикву можна купити і з рисом наварити каші дні на 2. Ну і знову корисно.
Директор Пляжу
• 04 марта 2023
Ответ дляМаксХмара
Може куряча печінка влізе?
Борошно є?
Ні, сіль, спеції , це все що є
Директор Пляжу
• 04 марта 2023
Ответ дляЯ тут Живу
викиньте ті кістки та купіть яєць.
Так суп планувала (
Фрекен бок• 04 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Поменяла бы работу
Ага, за тиждень і нову знайшла б, і відробила б там і ще й зарплату отримала

Рожеві поні

Из Хацапетовки• 04 марта 2023
Все одно не бачу, що там їсти одному на тиждень по 3 раза на день. Я б наварила борщу велику каструлю, стушила б капусту, кашу з тикви, якийсь пиріг з яблуками, гречка з грибами. Може б на тиждень і вистачило б.....
Мой завтрак• 04 марта 2023
Може замість супнабору та цибули...печінки, або субпродуктів якихось, бо білка геть немає
Скелет дыни• 04 марта 2023
Неплохо, если учесть сумму. Но молочки не хватает, хоть бутылку кефира я бы добавила, если вы лактозу переносите хорошо. Ну и яиц хотя бы штук пять.
ВерСаСе• 04 марта 2023
Ответ дляФрекен бок

Рожеві поні

Автор явно не первую неделю так живет
Благоуханочка• 04 марта 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Та що ви кажете😝
Директор Пляжу
• 04 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Може дійсно печінку , зараз подивлюсь скільки вона коштує
Скелет дыни• 04 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
А курица, горох? Да, белка мало, но не сказать, что прямо совсем нет.
ВерСаСе• 04 марта 2023
Ответ дляФрекен бок

Рожеві поні

И до вашего ведома, полно работ с ежедневной оплатой
Кружите меня,кружите• 04 марта 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А що взамін ?
Яйця
Трохи філе або недорогої риби, 1 скумбрію, наприклад
Всех анонимов аноним• 04 марта 2023
Я капусты больше беру. И в салаты, и заквасить, и потушить, и суп сварить, и просто так погрызть. На неделю мне 1 качана мало, лучше 2. И про печень вам правильно написали, если любите ее - купите, не дорогая.
На завтрак что у вас будет? Или вы не завтракаете?
Мой завтрак• 04 марта 2023
Ответ дляСкелет дыни
там не курка, а супнабір і шиї
Скелет дыни• 04 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
там не курка, а супнабір і шиї
Но это все равно куриное мясо и белок там содержится. Без шика, понятное дело, но я так понимаю, что сумма принципиальная для автора.
Директор Пляжу
• 04 марта 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тоже что и на ужин, только на обед кофе и печеньки на работе
Пуки-куки• 04 марта 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Яйця
1 скумбрія на 90 грн важить мороженная