Вчера награждали блогеров государственными наградами.
Интересно по каким критериям подбирают людей для награды?
Strelka_007• 05 марта 2023
Нагородження, наскільки я розумію, було ще восени. Вона зверхньо через губу каже своїм підписникам ´я вся така загадкова, ви бачите лише верхівку мого айсберга і нічого про мене не знаєте´, то нащо вона взагалі ту нагороду виставила і хайпує?! Працюєш секретно на розвідку - працюй мовчки. Але ж ні, кожна бл*дь має амбіції Мата Харі і бажає визнання тут і зараз.
Я на місці тих кого нагороджують, після такого крінжа ніяких відзнак від ГУР не взяла би в руки, гидота.
Strelka_007• 05 марта 2023
Ответ дляgejly
Может видео танцев рашистского генерала раздобыла?
Україні з того багато користі? Посміялися і забули.
В контексті цього скандалу пишуть що багато родин загиблих героїв місяцями чекають на орден, маючи всі документи на руках.
Людмила 007.• 05 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Ну, шо , бля, сказати.
Mira29-c3c3• 05 марта 2023
Ответ дляgejly
То є вагоме надбання для українців.😎
Ответ дляkuskus
Ніхто їх не нагороджував позавчора, Подоляк і ГУР -дві різні інстанції. Може і є якісь заслуги у неї, за які виписали орден, але краще б грошима дали, це ж треба бути такою дурою, що б виставляти в мережі(
Так у нее теперь выплаты будут постоянные и разные надбавки за эту
«награду»
Renesmeе 16• 05 марта 2023
Подоляк давав роз’яснення що це була просто розмова із блогерами, а ті ж звичайно рознесли і показали себе із вигідної сторони. Манекен так нагородили, ще в жовтні не знаю за що. Сашу Бо позвали яка нічого не постить про війну бо сказала що боїться втратити сторінку. Зате як позвали в ОП то зразу скільки пафосу було в сторіз . Ще і одягнула кофтинку без ліфчика, щоб вставленими грудьми виколоти Подоляку очі))). Ще одна якраз зробила пластику носа, то прийшла на зустріч із темпами на ньому . Короче весело було. Доречі Манекен у своє виправдання вчора сказала що у всьому винний Порошенко. Що це він вів таку політику що ми далі працювали із рашею, артисти виступали, переселенців із Донецька всі обзивали і проколювали їм шини і т.д., десь із чимось я і з нею згідна
Ларсон Петерсон• 05 марта 2023
Ответ дляТанюша
Да вчора обговорювали. Порадниці винесли вердикт - насосала.
всмысле советчицы вынесли??? это женщина проститутка, элитная, при чем официально.
Natalie 81• 05 марта 2023
Ответ дляLizavel
Я в шоке, мало того ,что они жертвуют каждый день своей жизнью, здоровьем, семьи их не не видят месяцами. Так ещё и выплаты забрали. Просто дно
Дно,и экскортница дно, особенно сейчас с тем что происходит в Бахмуте ,наши воины гибнут и тут это повылазило
marydgayne• 05 марта 2023
Ответ дляgejly
вряд ли. она награждена в октября. но даже если бы и что то подобное, то давать ей награду наравне с теми, кто рискует жизнью, это омерзительно!! пусть бы деньгами наградили
’На любом языке!’ (Підпис внизу відео).
Не знаю, що хотів Подоляк донести інстаблогєрам на зустрічі з ними, ну, як бачимо, орденоносна ескортниця зробила висновки, що на любом языке же можем общаться!
Фу, ще раз фу конченому світу і світогляду інстаблогєрів. Навіть війна не достукалась до їх обмеженого мозку.
П.ч. дописом нижче відео, як Саша Бо просить подоляка сказати, коли закінчиться війна, щоб в неї була мотивація заробляти гроші, а інший блогер просить дати слово пацана, що в 2023 му скінчиться.
Ответ дляStrelka_007
Вам і не дадуть