ПироженкА• Изменено 05 марта 2023
Про свекруху.
Було це в моєї знайомої. Історія мене дуже вразила. Класична ситуація: невістка (погана), свекруха (золото). Невістка як зрозуміла, що вона погана і хорошою не буде- припинила спілкування. Син порозривався і став на сторону жінки. Свекруха тоді зробила договір-догляд (за квартиру) з кимось там. Ті виплатили їй пару тисяч у.е. І кожен місяць виплачували ро 1000 грн. І все б нічого, але свекруха стала хворіти. перестала виходити на вулицю. І то кран зламався, то ще щось. І тоді мамо подзовнила синові. І почала невістка їздити до неї. Бо ті хто доглядали, звісно впали на мороз - ми по договору все виконуємо. Плакала стара баба дуже - вибачалася перед дітьми. І невістка стала сама найкраща, бо єдина хто відгукнувся. І могли б нормально прожити життя в мирі і злагоді, а не останній роки. Але ж хтось не схотів.
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляМеряю от 0
А сын чего перестал общаться, как женился, так мама плохая стала?
Того, що мама мізки йому виносила - жінка твоя погана. А він чогось думав інакше. Мама думала, що син одразу з розлучиться і знайде таку як мамі треба. А сина все влаштовувало.
А поговорить?• 05 марта 2023
Моя сверовь, кровушки попила, и только когда слягла, осознала и извинилась. Доходит им, но позно
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Подзвонила синові. Почав їздити не син.. ЦЕ ЯК ТАК?:))
Ну як. Жінка стара, їй певний догляд треба, який син не зможе орагнізувати. Ну ви мене зрозуміли. Поїсти приготувати - теж хто? Його жінка готувала. Нє, син їздив, але все на себе взяла невістка.
Боюсь признаться• 05 марта 2023
А чего сын не ездит досматривать мать??
Чего все вечно на бедных женщин сваливают?
БершкомангоЗар• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
То де кінець?
Кому дісталася квартира свекрухи?
КликОЛЬКА• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Чому це не зможе? Не зрозуміла.
Поїсти - ну ок, просто трошки більше готувати. Та й все.
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
То де кінець?
Кому дісталася квартира свекрухи?
Звісно, що тому хто договір підписав.
БершкомангоЗар• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Звісно, що тому хто договір підписав.
Яка мораль цієї байки?
Заместитель Анонима• 05 марта 2023
Так я для свекрови тоже ’ погана’. Но это не повод сыну с родной матерью не общаться. Треш какой- то
Котя_люлю• 05 марта 2023
Нехай їздить син + наймає доглядальницю. Якщо невістка це робить, то означає, що хоче. Для чого звалювати все на свої плечі, робити з себе страдалицю, а потім ще й жалітися.
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Чому це не зможе? Не зрозуміла.
Ну вийшло як вийшло. Сини часто густо не можуть психологічно допомогти старій мамі з гігієною і т.д.
КликОЛЬКА• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
А якщо у невістки батько зляже? Зять буде доглядати?
Котя_люлю• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Ага, вони ще й не таке скажуть
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну якщо мама не клює мізки сину за погану жінку - то звісно що спілкуватися можна.
БершкомангоЗар• 05 марта 2023
А, дійшло.
Невістки, цікавтесь у свекрух чи не залишили нікому договір на квартиру, бо миття і догляду не достатньо для отримання спадку.
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ви мене питаєте? Я що, розподіляю обов’язки всім на планеті?
Заместитель Анонима• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Клює і що тепер? На то вона і мамо, щоб клювать. У сина свої мізки мають буть
КликОЛЬКА• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Ну зовуть сюди сина чи невістку, спитаю в них😂
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А, дійшло.
Невістка знала, що на квартиру договір укладено.
Йосип_молодий• 05 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Спокійно. В мене приблизно так же. Але другий раз я не дала собі сісти на голову.
Коли мамі робили операцію, то таскала по лікарям 2 місяці я. Сини прийшли трохи посиділи і звалили. Коли маму вивозили, вона їдучи сказал,що тепер зна чого то батьки не хочуть жити з дітьми. Я ох...ла. Коли їй робили вдруге операцію, то ніхто не поїхав сидіти гледіти.
Зараз теж. Прохали, поахали і на тому все. А мені і разу вистачило кружити.
БершкомангоЗар• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Чому не розірвали, якщо знали?
Про що тема, взагалі?
ПироженкА
• 05 марта 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Добре, скажу тій невістці, щоб зробила йому мрт, подивитись є там мізки чи нема.
Йосип_молодий• 05 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Зато невістки можуть все)))