Непогодка• Изменено 05 марта 2023
А є тут такі, хто багато або навпаки дуже мало або зовсім не читає книжок?
Дівчата, а є тут або у вашому оточенні, хто дуже мало або зовсім не читає книжок? Маю на увазі художню літературу.
Чому так? Вам це не заважає по життю? Не турбує, що всі обговорюють новинки або класику?
Після однієї книги не можу примусити себе хоч щось читати, а от фільми навпаки, подобається дивитись, плюс багато книжок екранізовано, якщо не читала, то просто дивлюсь фільм, хоча вони не завжди співпадають з книжковим сюжетом.
А ті, хто багато читає, читаєте все підряд чи якийсь жанр, чи бестселлери?
Яку останню гарну книгу прочитали?
Все пам´ятаєте те, що читали, можете поспілкуватись, якщо запитають відгук або враження від книги?
Яку останню гарну книгу прочитали?
Результат:
вже голосів:
177 (39.25%)
не читаю
138 (30.6%)
мало читаю
136 (30.16%)
багато читаю