valnikitan• 06 марта 2023

русня врёт, пытаясь выкрутиться. Мрази. Подлые, циничные, кровавые мрази

TOP-Room• 06 марта 2023
Ответ дляBelaya@
У вас у всіх не повинно бути сумнівів в тому, що наших військовополонених жорстоко катують, та вбивають. Чоловіка моєї подруги взяли в полон наприкінці квітня, в травні йому дали подзвонити на відео зв´язок, факт дзвінка записаний. Подали до списків полонених. Восьмого листопада повернули його тіло. На ньому не було живого місця, всі кістки переломні. Експерт встановив, що він помер ще в жовтні.
Дякую, що розповідаєте. Серце на шматки, як подумаю, що наші захисники терплять у полоні. Але ми маємо це знати.
unser• 06 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Шановна стрілець-патологоанатом, ви не цензуроване відео вже передивилися? Вам все було видно? Який ваш професійний висновок, панно?
Где такое видео можно посмотреть?
Vlada-Maria• 06 марта 2023
Ответ дляDomogospodarka
когда эта слизь кацапская, считающаяся людьми и народом, а по-сути комок вонючей слизи, вообще правду говорило? я такого со времен ссср не помню.
Вже писала тут: у нас по війні пристав у прийми в селі до вдови-кацапки кацап, по-сільському його так і називали Ванька. Так його газди з краденим ловили на гарячому, а воно хрестилось і божилось, що то його річ
Strelka_007• 06 марта 2023
Ответ дляunser
Где такое видео можно посмотреть?
Пост #107
Vlada-Maria• 06 марта 2023
Ответ дляMilka8181
Вы из какой секты?
із ’нєвсьотакадназначна’, хіба не ясно?
Vlada-Maria• 06 марта 2023
Ответ дляMilka8181
фото
не так: пропаганда дає те, що вони ХОЧУТЬ чути, чого потребує їх нутро. Щоби потім можна було скиглити ’нє вінаватиє ми, то прапаганда’
exotic• 06 марта 2023
це жах, просто жах, і де ті хароші руські, що ж не зупинять своїх родичів і знайомих, який російський спорт, яка культура після такого?
owl62• 06 марта 2023
Ответ дляLizavel
Нет конечно, я же написала,что вагнеровцев дохера в плену,их никто не хочет менять. Они никому не нужны, нашим надо из утилизировать
На фига на пленных кацапов еще пули тратить? Довезли до границы и вперед пешком на ращину, с ними там свои разберутся
owl62• 06 марта 2023
Ответ дляYuliSe
Да что далеко ходить...
Про Бучу вспомните, что говорили..Что это всё спектакль и мы актёров порасбрасывали на асфальте. Высматривали там видео и утверждали, что трупы шевелятся

они такое несут, что на голову не налазит..а сколько ж дураков там в параше в это верит
В параше верят еще ладно, тут когда-то одна особо продвинутая писала, что в Буче кацапы были под действием наркотиков, потому и зверствовали, а так то они хорошие русские парни
Vitalinka1987• 06 марта 2023
Мені дуже погано після цього відео. І це ж лише те, що ми побачили - одне відео, один випадок. Страшно від того, що там таких випадков сотні, і навіть гірше...
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляexotic
Та отака культура… За пушкіним тут люблять ридати😎
Cvet_ОК• 06 марта 2023
Ответ дляexotic
Там же, де і українські родичі, які колись через розпад союзу вирішили жити в росії, отримали паспорти, а потім кричали, що вони тут воюють з нато і дамбілі бамбас, якась проклята країна російська федерація
exotic• 06 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
за кордоном багать росіян, які ниють що вони ні при чем, та шлють в росію гроші родичам, і що їхній спорт і культура внє палітікі
Vlada-Maria• 06 марта 2023
Ответ дляexotic
так само і наші ждуни розповзлись по Європі і в унісон з кацапнею....
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляexotic
Та й не тільки росіяни ниють,українці також волають за пушкіним. Теми на порадниці про це красномовно свідчать.
Реверанс• 07 марта 2023
Ответ дляОля П
терпеть не могу Арестовича, но тут согласна
Удалено администрацией...
Реверанс• 07 марта 2023
Народ каже що це
Нікіта Тітов 72-га
diamond_shop• 07 марта 2023
Ответ дляВиктория_1807
Та мы в курсе - мы сами себя бомбим, убиваем мирное население, а рашисты так, за трусами в Украину заехали.
Нелюди конченные.
ще за унітазами, пралками та коврами, тварюки!
diamond_shop• 07 марта 2023
Ответ дляlapulik
Уже опознали... позывной Магнит(
ні, Карась написав, що то помилка, Магніт живий, навалює оркам, так що треба цього бійця ще ідентифікувати
Cvet_ОК• 07 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Народ каже що це
Нікіта Тітов 72-га
Нікіта Тітов це художник, який намалював ось таку ілюстрацію
Марго_1427• 07 марта 2023
Ответ дляlapulik
Не бачила. Дякувати Богу, але інший загинув(((
Вы себя слышите сами ?..
debor_a• 07 марта 2023
Ответ дляLizavel
Хочу сказать, что этого мужчину не опознали пока
То, что это не озвучили публично, не означает, что не опознали.
ИМХО.
Я не в курсе, если че.
Тетяна-Шоп• 07 марта 2023
Ответ дляМарго_1427
Вы себя слышите сами ?..
Я теж спочатку прочитала як ви, але там інший посил. Не в тому , що Слава Богу що не він , що інший загинув! А Слава Богу , що той на кого думали живий , але інший всерівно загинув і це біль (! За кожного болить!
lapulik• 07 марта 2023
Ответ дляМарго_1427
Вы себя слышите сами ?..
А ви читати вмієте? Чи дешифровка потрібна? Не бачила, що то не Магніт, дякую Богові, що він живий, шкода іншу людину.
Vlada-Maria• 07 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
ух ти, і не проблема була виїхати, чудеса... А тут призвали в кінці січня - і відразу під Бахмут...
Михайло Данилюк був призваний лише наприкінці січня цього року і відразу потрапив у саме пекло боїв за Бахмут. Як солдат, він до кінця і з честю виконав свій громадянський і військовий обов‘язок захисту Вітчизни”, – йдеться у дописі.
Про деталі почесної зустрічі полеглого воїна та чину похорону повідомлять додатково. Бійцю було 44 роки.
https://www.ratusha.if.ua/buv-pryzvanyj-lyshe-napr...
NatalieP• 07 марта 2023
Ответ дляLizavel
Я искала видео,так и не нашла
https://t.me/nevzorovtv/8121
Без блюра. Предупреждаю.
Мелитрисса• 07 марта 2023
Ответ дляLizavel
Что вы несете? Выложили видел в телеграмм и давай официально вагнеров расстреливать? А не брать их в плен и расстреливать на месте по тихому, что мешает?
NatalieP• 07 марта 2023
Ответ дляVitalinka1987
Ті ж відчуття. Самопочуття фізичне і емоції у душі, просто жахливі. Не підберу слів. Біль, безсилля, ненависть - щось схоже на це.
KateSavch• 07 марта 2023
Ответ дляLizavel
Вы какую-то такую чушь пишете невероятную. Как ’утилизировать’???? Мы не в советском союзе, у нас нет ни одного закона позволяющего казнить пленных.
Никакие эскалации не дают законное право на растрел уже взятых пленных, никто из власти на такое не пойдет, это уже международный скандал будет.
KateSavch• 07 марта 2023
Ответ дляLizavel
Ну так вот, вагнеровцев очень много пленных, один пленный это 10 тысяч гривен на его содержание. Нет такого,негласный показ не брать. Из в Бахмуте тысячи, из никто не хочет менять. Понимаете?
Их можно не менять, а просто отдать, раз не хочется тратить денег на содержание. Если не хочет их забирать раша - можно сбагрить европейцам временно.

Еще раз - вы пишете полную чушь. Никто не будет ’утилизировать’ тысячи пленных вагнеровцев, чтоб сэкономить. Это маразм