Ответ дляZelenkа
’
Думаете, что-то будет?
Вряд ли
Тем более, презедентка уже против закона
’
ваш коментар? твердження про президентку теж ’просто так’?
Думаете, что-то будет?
Вряд ли
’
Чи що ви хочете почути?
Я інфою володію як і ви, ніяк, я написала, що на основі заяви презедентки Грузії (про вето і її підтримку протестувальників) мітинги протриматись не повинні.
Ответ дляЖули-ули
Чи що ви хочете почути?
Ви написали чітко: презЕдентка проти. З вами все ясно, я Золкіна нові треші дивлюсь. Зі святом, якщо що:-)
Борисфенка• 08 марта 2023
Ответ дляЕленка14
клас! Чи вийде щось у грузинів, чи ні, але рашисти всруться добряче!
пуйло вже з переляку далі в бункері риє землю.
Вийде. Питання - коли.
Ответ дляTekila_
а я удивлена как грузины после всего так под русню легли.
За гроші, там пропаганда рузького міру працювала не гіршеиніж в Криму, :’нада пращать, міріцца, дружить’. Перед виборами, коли прорашнінська влад: прийша, вони обіцяли золоті гори (інвестиції в будівництво, розвиток), для простих грузинів це здавалося класно: нарешті все їм дороблять і вони просто житимуть в раю.
Ответ дляLudaSHS
Ничего не выйдет там, пока.
Нет лидера.
Надо Саакашвили.
А так. -Грузинська опозиція оголосила про новий протестний мітинг о 13:00.
’Ми будемо збиратися тут щодня, поки парламент не стане грузинським, а не російським’, — колишній лідер Єдиного національного руху Грузії.
Нет лидера.
Надо Саакашвили.
Вчера разогнали. Если сегодня выйдет больше народу, то есть шанс, а если выйдет меньше , то это конец
Ответ дляOksuchakr
Мне кажется ничего не сделают.
Но шансы 10-20% или больше. Есть всегда. Выпустили б Миху, был бы шанс на 70-% . Президентка там никакая, все в руках русского олигархата.
Ответ дляAteya
Та все ще буде, і в Грузії, і в Молдові, і в Чечні... бо всюди треба звільнятись від рашизму, так що маємо початок, а там подивимось. Та вони молодці, бажаю їм сил та наснаги боротися!
Но то, что сценарий скидывания иго московского запущен- да. Все будет!
Может и 5-10 лет. Кремль потеряет контроль. Путин сам все развалил. Хотел величия , но ’ расея сломалась’. Это упадок.
Ответ дляmari_klim
И наши тогда очень проукраинские власти были просто глубоко обеспокоены. А по ТВ как-то только в новостях сюжеты были. С глубокой обеспокоенностью
Не знаете - не пишите. Наше правительство было на стороне Саакашвили в 2008 году и дало все оружие, которое Грузия попросила. Ющенко стоял рядом с Саакашвили, когда российские танки были рядом. А Грузия? Помогла сейчас Украине?