А що таке?• 08 марта 2023
Буде союз України, Британії, Польщі і Балтії?
Як ви думаєте? Це той, про який говорив Джонсонюк.
ПоЧуХонтес• 08 марта 2023
Ми нікого як союзники не цікавимо. Я звісно рада що у вас така самооцінка)))
Probel Tochka• 08 марта 2023
Так, буде. Років через 5-10. Взагалі, все йде до того, що політичний та економічний центр Європи буде з часом не в Німеччині, десь в Польщі.
Ответ дляПоЧуХонтес
Чому Ви так думаєте?
Ми 2 по величині країна Європи. З Великою кількістю територій, де можливо будувати заводи. Де дешева робоча сила (в країн вірогідних партнерів зарплатня буде більша). Ми армія-людська...потенціал у нас для партнерства великий насправді. Якби на країни Балтії парашка напала б вони вже давно були б завойовані. Поки то НАТО б прийшло.
Ответ дляAllemagne
Причины брексита никак не связаны с нашей войной. И потом, его поддержало только 50%.
Побачимо. Геополітика то складна штука. У війну також одиниці вірили.
Цей союз буде реально потужний і економічно і військово. Добре як буде. Ні то ні. Будемо на чому були.
Бо то нато - всрато.
Вже про всі ті паразити ООН і тд і тп з їх глибокими стурбованостями взагалі мовчу. Гнати всіх сраною мітлою. І червоний хрест вперед усіх.
Бо то нато - всрато.
Ответ для4мама
Бо то нато - всрато.
Згодна з Вами.
Нато коли Балтійці турбувалися,що на них нападуть під час подій в Україні, НАТа перша кричала хай спочатку парашка нападе, потім 30 днів, а потім тільки подумаєм чи варто захищати Вас чи ні
ПоЧуХонтес• 08 марта 2023
Ответ дляЛерусикП
Чому Ви так думаєте?
Ну як ресурсна база, як буферна зона, як постачальник рабстли- так, але не союзник нажаль
Camomile-Anna• 08 марта 2023
Ответ для4мама
Бо то нато - всрато.
Мені про цю війну ще у 2008 році казали, і так, я не вірила
Ответ дляElenaMari
Вы вспомните историю, как переж 2й мировой за год Гитлер с Англией договаривался, ой все хороши
Те, що така цинічна та нелюдська бійня - це реальність у центрі Європи у 21 столітті - говорить про те, що треба ВСЕ кардинально міняти. Усю систему безпеки та гарантій.
Соната любви• 08 марта 2023
не будет такого союза, нас туда никто не возьмет.
западу такой союз не нужен.
а вот подписание мирного соглашения на определенных условиях будет и к этому нас постепенно будут вести.
западу такой союз не нужен.