Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Манюня
Як моя мама колись казала -росте дитинка. Я свого перевела на хлібці,теж, як ідемо на вулицю, хоче чіпси, але мама гав- хлібці їж

Я думала не сподобається, ага наївна я. Хрумтить ще як
Нам рости багато ще. Тато був 2.02 і мама теж висока була 1.76.
Єдине що не сподобалося з того що пропоную це манна каша.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я хочу їсти. Що в кого на вечерю?
млинці з варенням та творогом
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Тут будемо, хвилювалочки? )))
П.С.в нас поки тихо.
А Вы где?
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я лише на вермішель спромоглась.
Вермішель і в мене є. Я щось хочу а що не знаю. Знаю що смачне
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Вермишель с колбасками. Квашеная капусточка. Есть остаток шарлотки.
А суп гороховый шо?
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Незнаю.
Я теж почитала
Не зрозуміло
Якщо Міг, то звідки злетіли?
Не зрозуміло
Якщо Міг, то звідки злетіли?
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Читаю Вас,Вы -замечательная мама🌷
А как малышку зовут?
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Це як Леді нас з Зеленкою з теми ,навіщо хвилювалочка’ виганяла
Нечего шастать где не попадя
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
update: злетів не Міг. Активність стратегічної авіації рф, на Північному Сході, тип літака вірогідно Ту-22м3. Не ігноруємо.
18.48 пусків не було
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я хочу їсти. Що в кого на вечерю?
Ось будемо вечеряти. Булгур з овочами та м´ясом, салат не знаю як називається, але з моркви, яблука та капусти трохи масла. Ну і фрукти.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я хочу їсти. Що в кого на вечерю?
Вот думаю красной рыбы на багет и белое сухое в бокал)))
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Що опять? Ну сколько можно!когда у них все поотваливается и взорвется к чертям …
Ой, таки да.. И пусть все 140 миллионов в ад табуном блин