Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я пам´ятаю Вашу історію. Гадаю,Аннушка Вам подарунок з небес, і крім Вас, в неї нікого.. Заради неї тепер треба жити і є сенс життя,Мамо)))
Так і є. Дякую.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
О, про манку згадала. Колись не знала, з чого робити крем, то тоді зварила кашу манну на молоці, збила з вершковим маслом та цукром.. Крем божествений ) Але дуууже калорійний.Прощавай, моя неідеальна і так фігура
Про крем з манки не чула ніколи.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Они в Брокке есть?
А то я б зашла понюхать
Не знаю(
Может в aromateque есть
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сальвадор Далі фіолетовий - то жесть бузкова!
Чего жесть?
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ага, забрали от мамки кормильца
Вот еще похвастаюсь, тоже сам готовил))
Яка краса🥰
Дружина забрала?
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Не знаю(
Может в aromateque есть
Обращу внимание, спасибо
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
То коли хочеться упахатись). Бо манка це пшениця, а пшениця, це борошно. По суті заварний крем, але треба годину ту манку взбивати, щоб не стало крупинок).
Навіть міксером годину збивати?
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Мне не повезло в том, что он редко приезжает
А вот невестке своей завидую белой завистью))
Но характер у него не очень легкий.
Они за границей?
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Обращу внимание, спасибо
В этой их серии у меня фаворит мимоза
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Бо аромат бузку в мозок проникає!
А ще Ультрафіолет Пако Рабан, то тягуча солодка мряка)
Бррр
Прям в мозг это конечно мощно)
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
В этой их серии у меня фаворит мимоза
У мимозы же какой-то неопределённый запах
Вообще, не представляю
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
А вот младшие лентяи, причем во всем. С ними я больше возилась, вот они и выросли не приспособленные к быту.
Они же ещё не очень взрослые
Им 20? Или меньше?
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Моя мама робила такий крем. Просто кашею ж не перемастиш, треба розбити ті крупинки, а це не швидко. Для мене досі загадка, навіщо заварювали саме манкою
Таке не для мене. Я ледар. Хоча бажання приготувати щось складне є, але потім дивлюся і все
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вообще, не представляю
Мне пахнет мимозой)))
Как в детстве
Желтыми пушистыми шариками
Как в детстве
Желтыми пушистыми шариками
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ну, как забрала))
Он учился во Львове и так там и остался. Сначала с мальчиками снимал квартиру, а на 4 курсе стал снимать отдельно с девочкой. Потом они поженились и живут во Львове.
Я жартую так))
Щастя їм