Приїзджаю з села до Києва близько 7 годин вечора.
Зорієнтуйте мене будь ласка - до которої годині в звичайних магазинах-супермаркетах наразі відпускають алкоголь? Бо ніби було до 6 вечора?...
Творог для розжига• 10 марта 2023
Дивлячись де.
У деяких до 19, деякі поробили окремі алкогольні каси і до 22.
Куплю орехи• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
В Ашане, Сильпо , атб, фора то до 19.00
Если это пиво на разлив , то возле моего дома точно знаю до 22.00
Киев и киевская область .
Не Київ. В нас в Атб міцний алкоголь продають тільки по суботам-неділям. 8 березня чоловіку віскі не продали.
А в інших магазинах до 19:00.
Творог для розжига• 10 марта 2023
Ответ дляTatius_ka
пойняв) орієнтуємось на 19, дякую
Сільпо, Еко маркет до 22 продає
Ответ дляКуплю орехи
А в інших магазинах до 19:00.
Брат в Одессе у них теперь продают до 23.00 так как комендантский час с 00
А возле меня не далеко Мега маркет то там алкоголь продают до 18.45 висит табличка в отдели ))))
Куплю орехи• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Кто-то может вот так рассчитывает, что до 19. А нет, можешь и не успеть)
Плету интриги• 10 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так як і в області, до з 11:00 до 23:00
Нащо писати те, в чому не петраєте зовсім?????
Київ з 10-19, якщо зареєстровано «бар» то до 22 (але то далеко не у всіх, новус, велмарт немає, екомаркет - є)
Плету интриги• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Видите они еще и по районам как то поделили .
По яким районам??? Щи реєстрував конкретний заклад «бар» чи ні.
Плету интриги• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ну такие тонкости я не знала . Спасибо что объяснили .
Ви взагалі полюбляєте давати поради не знаючи суті питання)