годовасик• 10 марта 2023

Що подарувати вихователю в садку на день народження?

Група маленька, всього 5-6 діток ходить, тому багато фінансів не буде. Хоча особисто я готова нормально закинути, щоб придбати хороший подарунок. Але не знаю взагалі, що дарувати. На новий рік дарували просто сертифікати у гіпермаркет.
Скорая помощь• 10 марта 2023
В нас більша група 20 діток. Дарували 1000 грн.і коробку цукерок.

Радостина• 10 марта 2023
Сертификаты норм вариант
Царівна Жабка• 10 марта 2023
1000 грн і тюльпан
Не куру• 10 марта 2023
Ми купували квіти і сертифікат на 1000 грн мейкап. Група 12 дітей.
палка-копалка• 10 марта 2023
Мы дарили полотенца, постельное, халат. Сама заказывала. Может в разговоре узнать что она хочет.
Кусачая Я• 10 марта 2023
Дарите конверт, беспроигрышный вариант.
Дівчина Бобула• 10 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
Дарите конверт, беспроигрышный вариант.
Самый хороший подарок.

курасаны• 10 марта 2023
Отсутствие коррупции - прекрасный подарок, но никому не нужен, как оказалось
Мошей ницца• 10 марта 2023
Деньги конечно
Пузата Хата• 10 марта 2023
Наші завжди казали, що конверт
Думы мои думы• 10 марта 2023
Сами разводите коррупцию. А слабо не поздравить?
буреЛОМКА• 10 марта 2023
Сертификат подарочный и цветы.
В Сильпо например.