_MadonnA_• 13 марта 2023

Вопрос к чувствующим конец войны

Часто читаю по абсолютно во всех темах, что касается сроков окончания войны. И набирается 20-30 сообщений - через 2, 5,10 лет, я так чувствую, мое предчувствие. Скажите, Вы так же чувствительны в других сферах? Как у вас с личной жизнью? Финансами? Обеспечены или богаты Вы? Любимый муж? Ведь с таким чутьём можно огого что творить ) ответьте плиз
Marusya22• 13 марта 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Возможно, будет временная заморозка, но полный договорняк и выпуск мужчин будет в 2031.
А то, что женщин рано или поздно поставят на учет - и так ясно.
Страшно такое читать ( но мы и в 2014 не верили, что война надолго.

MiraTarot• 13 марта 2023
Ответ дляMananaPryadko
скажите а к вам можно обратиться в частном порядке с вопросом ?
Не, я с людьми не работаю) могу так..случайно помочь , если инфа сама идет
_Annyshka____• 13 марта 2023
Ответ дляMiraTarot
Я не писала про позитив по Днепру в сентябре
Я написала, что именно на этот месяц у меня надежда. Зачем так искажать четко написанное?
Ви цю силу в собі відчуваєте з дитинства чи після якоїсь події?
Я почала відчувати інформаційні потоки після близького спілкування з однією людиною, але після цього, погано себе почуваю: можу лежати декілька днів в апатії, хворіти.
MiraTarot• 13 марта 2023
Ответ дляjuliet86
Подскажите, пржалуйста, а за что проработка? Слышала теорию, что на нашей территории души, которые в прошлой жизни были на темной стороне в предыдущих войнах, мы как бы поменялись местами. Как думаете, может быть такое?
день вопросов просто. Выше поясняли .
Может быть абсолютно всё. Эта инфа ничего Вам не даст, как и многим тут спросившим, половину не поймете, уж извините. А поболтать лекцией ради любопытства, не хочу.смысл
MiraTarot• 13 марта 2023
Ответ для_Annyshka____
вибачте, але прилюдно це розповідати про себе я не хочу. Навіщо це мені робити)
Ви так себе почуваєте, бо великі енергозатрати на це. То тут тільки думають, що легко за 2 звидини і майбутнє побачити і залізти посканувати людину) а якщо не робиш це , то шарлатан.
Вчіться набирати енергію, гармонізувати себе та скидати негатив або енергетичне сміття. Або не практикуйте це, бо не жарти.
_Annyshka____• 13 марта 2023
Ответ дляMiraTarot
Дякую, що відповіли!
автор _MadonnA_ • 13 марта 2023
По Карме есть в моих советах . Извините что не по теме

автор _MadonnA_ • 13 марта 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/gotourl.php?url=http...
Alexandra• 13 марта 2023
Ответ дляMiraTarot
Сейчас пишут, что март - время раскрытия ’бутонов’, энергии меняются и многие начнут чувствовать новое, люди раскрываться. Звучит как инопланетная речь, но вы понимаете что это и о чем?
Life-game• 13 марта 2023
Ответ дляsvitirok
Так с такими деньгами и без домика не пропадешь.Жить в любом домике- удовольствие не дешевое
Чуть выше женщину не спас домик в Ирпене. Точнее спас....но не сильно
Не знаю, насколько в ’голод’ она сможет конкретно там что либо посадить, но при том, что сейчас война, на заминированных землях ни пай не спасет не тысячи гектаров, потому где покупать домик это еще тот вопрос, не говоря уже о том, что дома, это дорого
Life-game• 13 марта 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
С личной жизнью все хорошо, за границу не уехала, вместе с мужем в безопасной области. С зарплатой тоже, работаю тем-в-кого-не-верят-на-советчице. Война закончится в 2031, и хоть обпишитесь тут, что я не права - я таки права, и вспомните меня. Это не предчувствие, это четкий анализ.
Но это уже не украинская...
anosik• 13 марта 2023
зібрались диванні експерти....
MiraTarot• 13 марта 2023
Ответ дляAlexandra
Процесс запущен давно
Совсем не в марте началось. Но уверенно и со скоростью звука развитие всех людей наращивает обороты.
Life-game• 13 марта 2023
Ответ дляFilomena
Мене це не переконує. Не може бути нація повально грішна на фоні інших.
Цю теорію покаяння ніхто не зміг пояснити. Одні розмови.
Лиш один з астрологів більш меньш це пояснив: ми здобуваємо досвід і маємо шанс стати духовними наставниками всього світу. Так склалися зірки, що саме ми потрапили в цю «заворушку».
Це з ведичної астрології.
Але це шанс і його можна втратити.
Про повальні гріхи не вірю.
Может и так
Не важно за грехи или ’для’ в обоих случаях нужны правильные выводы
И опять же, не впадать в эгоизм, в мире огромное количество стран, которое страдает дольше и хуже в разы. Потому может мы и сможем, но и о других нужно не забывать
SlawaUkraine• 13 марта 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Таке писати може тільки людина, яка не жила в селі і нічого не вирощувала. Автономія 😂
Наводжу приклад. Банально в багатьох селах цу і зу пропадає вода. Шоб її здобути потрібні скважини. Скважини автономно не працюють. І це єдиний приклад.
там где я вода начинается3-4 метра ,есть колодцы, ручным буром могу до 7 метров бурить .для скважин есть и механические насосы с ручным приводом ,просто они у нас не популярны ... по устройству похожи на ручные колонки с рычагом , но в них поршень глубоко внизу находится на штанге ,можно до 30-50 метров воду поднять ,
А_К_М• 13 марта 2023
Ответ дляJimson
Те патриоты, кто неплохо обустроился за кордоном, не особенно хотят быстрого завершения войны. Они готовы любой ценой штурмовать Перекоп и Чонгар, не считаясь с потерями. Главное, чтоб все это затянулось подольше, а там и укорениться можно, оформить вид на жительство, потом гражданство получить.

Для тех, кто в Украине, особенно ощутивших на себе, что такое война не по телевизору, картина видится совершенно другой.

Что касается завершения войны в 2023 году, мне бы этого очень хотелось, но отлов добровольцев на рынках и возле АТБ как-то не вызывает оптимизма.
Так а толку її закінчить швидко, і любой ценой?
Щоб за пару років вони знов полізли?
Таке. Видно в вашому тексті погано прикриту заздрість до тих, хто зірвався і поїхав, але це вам раціо не додає.
Клементина• 13 марта 2023
Ответ дляIrina-5d24
У нас в городе парк небольшой и там гуси как пингвины (по жирности), летают. Не думаю, что они долго выжили бы в Киеве. А павлина убил помните?
В Киеве на Позняках, плавают по Днепру
Life-game• 13 марта 2023
Ответ дляЮсия
Не согласна, моя бабушка из Польши оказалась на Востоке и судьба у нее тяжёлая была, почему тогда Я - внучка бежала с Востока.
Это просто как пример.
Вдруг нашрешил отец вашей бабушки, дет прадет, брат
Всякое может быть, не причину смотреть, а выход искать уже здесь и сейчас
автор _MadonnA_ • 13 марта 2023
Ответ дляА_К_М
Щоб за пару років вони знов полізли?
Мне интересно , а кто даёт гарантию , что если отвоюем наши территории любой ценой , они не полезут опять через пару лет ?

Life-game• 13 марта 2023
Ответ дляMiraTarot
Я думала всё про Днепр
Меня просто для Днепра пугает сентябрь, наоборот, потому переспросила
А_К_М• 13 марта 2023
Ответ дляmalinka.ya
Ага , имено вы в каждой теме и пишете про годы войны )
Так смешно , все кто уехал прям мечтают , что на годы )
Замуж за индуса вышли , удача из удач , помним вашу тему про типа «подругу»))))
Главне діло, грамотна дівчина! Пише як складно...
Я навіть не зрозуміла одразу, до чого тут печиво? А то обеспечина вона, от що
А_К_М• 13 марта 2023
Ответ дляMiraTarot
Конечно понимаю) поэтому я больше не работаю с людьми.
Самых близких и по крови - да
Предупреждаю, прошу
Где не смогу уберечь - молча рыдаю в тряпочку
Например писала мне девушка из Херсона здесь, уезжать ли(апрель 2022). А мне расклад делать не надо, я вижу не доживет до нг. Так писать прямо? Или что советовать?
Люди просто не понимают. Это не тот ресурс, не тот форум
То сегодня у меня есть время и настроение высказаться)) обычно тоже зареклась общатьсятна эти темы с людьми
Мерси за диалог
Ужас який! Ну не може ж так бути, щоб без варіантів!
Нема ж однозначності, все одно... Як так, просто не доживе і все?
Alexandra• 13 марта 2023
Ответ дляMiraTarot
Процесс запущен давно
А как развиваться, куда бежать? Все раскрываются, скоро поле цветов, а тут такое чувство, что все проспал
Life-game• 13 марта 2023
Ответ дляЮсия
Что-то с моим ответом пошло не так по грамматике )))))
Но вы поняли, о чем я, надеюсь
А_К_М• 13 марта 2023
Ответ дляНаивка
6. Контроль над всіма правоохоронними органами (включаючи антикорупційні), над парламентом та медіа належить одній невеликій групі людей. Олігархи, які зазвичай в українській історії підтримували політичний плюралізм заради власних інтересів (і тим самим в окремих випадках грали позитивну роль), внаслідок війни фактично зійшли зі сцени. Реформа децентралізації відкочується назад, місцеві лідери поставлені перед вибором: присягнути центральній владі чи бути репресованими, принаймні обмеженими у можливостях та облитими брудом, і вже точно не маючи ресурсів на відновлення.

7. Політична верхівка отримує повний контроль над життям в розореній країні й не розуміє, що задля відновлення треба цим контролем частково поступитися. Діалог між українською владою та міжнародними партнерами нагадує діалог між автопілотом та автовідповідачем. В кращому випадку євроінтеграція рухається за сценарієм ’Дитячий садок’, хоча правильно було би назвати його ’Orban.ua’ — ми стаємо схожими на велику Угорщину, де формально є демократія, вільний ринок та верховенство права, а фактично контроль над політикою, економікою та медіа зосереджений в руках одного клану, який протиставляє свою країну Європі та роздає трохи грошей вдячним патерналістам обмін на незмінну підтримку (ймовірність, що таку країну радо приймуть в ЄС, невелика). В гіршому випадку маємо російський по суті сценарій ’Вбити дракона і стати драконом’, що означає посмертну перемогу путіна.

8. На цьому тлі згортаються ключові реформи попередніх років, а люди, що їх втілювали, ризикують потрапити до в´язниці (подібні кейси добре відомі від початку 2023). За кулісами цієї сцени стоять персонажі, близькі до російських спецслужб (всі прізвища відомі). Корупційна вертикаль замикається нагорі, антикорупційні органи під контролем, наглядові ради зруйновані, громадські організації або куплені (не завжди за гроші, часто за доступ до медіа та у владні кабінети), або виштовхані на маргінес. Придворні позитивні блоґери пояснюють народу простою мовою, чому так і треба.

9. Найбільш політично небезпечною групою є популярні військові та волонтерські лідери. Найпопулярніші та найактивніші з них ’знімаються з дошки’ кримінальними процесами щодо перевищення повноважень, порушення правил та ухвалення рішень, що завдали матеріальних збитків державі (думаю, ви прекрасно розумієте, наскільки в час війни офіцери та генерали перевищували повноваження, а волонтери порушували правила). Виснаження суспільства, величезний незадоволений запит на справедливість та усвідомлення масштабу наших втрат вимагають помсти хоч комусь. Протести маргіналізуються, заяви про вищість правосуддя над справедливістю в умовах низької правової культури не чутні.

10. Оскільки міжнародні партнери не надали ні грошей, ні членства в Євросоюзі, народу оголошується, що Захід нас кинув, злив й обманув. Ця зрозуміла й очевидна теза добре пояснює бідність та розруху, безробіття та зростання цін. Наступні 25 років українці переживають гостру образу за таку поведінку Заходу. Ми перетворюємося на націю ображених переможців, нездатну зробити висновки (їх роблять або переможені, або успішні переможці). Тут приходить Китай із дуже вигідними пропозиціям кредитів… Західні інтелектуали мудро качають головами, повторюючи фразу ’Україна ніколи не змарнує шансу змарнувати всі шанси’. Так минає покоління. Все, що буде після цього, — то вже інше покоління, інша історія.

Особливість інерційних сценаріїв (нагадаю, інерційний — це найбільш ймовірний сценарій, який настає, якщо суб´єкти нічого не роблять) завжди полягає в тому, що вони сформовані трендами, які дуже добре проглядаються. Це ж альтернативні сценарії формуються активними діями суб´єктів, непоміченими чи новими трендами та ’чорними лебедями’ (джокерами), а інерційний завжди добре видимий. Божі млини мелють повільно, і через це раптових подій майже не буває — все, що сталося з нами протягом десятків років, було передбачено тими, хто спостерігав за трендами.

Тому, якщо вам не подобається написане, варто спочатку пройтися по пунктах і спитати себе, з якими конкретно пунктами ви не згодні через те, що описані там тренди ви заперечуєте. І потім оцінити, наскільки ваші заперечення впливають на всю картину. І подумати, що саме ви можете зробити.

Зазвичай інерційний сценарій нікому не подобається, викликає відразу й огиду. Для того він й існує, щоб мотивувати до його відвернення. Адже хороші (бажані) сценарії потребують наполегливих та скоординованих зусиль активної меншості — тих соціальних сил, які здатні подивитися в майбутнє й діяти заради його поліпшення. Активна меншість завжди визначає напрямок розвитку, а пасивна більшість — його швидкість. Але активна меншість може бути виснажена, розпорошена, розколота, обезголовлена, принижена, витіснена з публічного простору. І тоді інерційний сценарій майбутнього розгортається так, як його формують потужні тренди сьогодення.
Почитайте попередні прогнози автора, Пекар його прізвище.
Він саме тим і відрізняється, що НЕ збулося НІЧОГО
Він такий собі арестович для вумних. Толку нуль, пафосу повні штани))
Life-game• 13 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Тут такое нельзя писать.
Хотя, если они реально не разваляться, то останутся нашими соседями и через 100 лет
djeki80• 13 марта 2023
Все события вокруг указывают на третью мировую, эти банки в штатах, Грузия и тд. Конечно хочется верить в лучшее, но сидеть в розовых очках тоже не вариант.
Takamaka• 13 марта 2023
Ответ для_Annyshka____
Це може здаватися дивним, але «робота» з інформацією виснажує найбільше, і в прямому, цілковито матеріалістичному сенсі, і в тому, про що ми зараз говоримо. Для легкого сприйняття та розшифровки, щоб не втрачати енергію, а також максимально уникнути перешкод та спотворень інформації, важливо перебувати у нейтральному беземоційному стані не тільки щодо подій, про які йде інформація, а загалом. В сухому залишку це зводиться до усвідомленого стану зовнішнього спостерігача.
Вище Вам правильно порадили бути обережною, бо можна витратити занадто ресурсу і взагалі потрапити до пастки, увійти до омани, що потягне за собою вже інші проблеми, наприклад, психологічні та/або фізиологічні як-то стан здоров‘я.
Life-game• 13 марта 2023
Ответ дляdjeki80
Кстати и это тоже(((((
Только кто мы в третьей мировой?

Выходит по раш методичке, арена? Ну это если раша против Европы.

Если Китай против США, тогда может не арена((((
Svetlana-7070• 13 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Вінницька область, колодязь 30 м глубини, вода майже зникла. Які ручні бури? Вода потрібна не лише щоб пити. Якщо ви вже ща автономне еко життя в селі говрите, то той город чимось потрібно поливати. Якщо води не має то її везуть. Качають насосами, відстоюють. Але в ручну таке робити може тільки казкар який їздить на 2 місяці в село влітку подихати свіжим повітрям.