Белочкой зови• 16 марта 2023

Треба порада, закривати зараз борщову

Заправку чи ні? В морозилці є перець, помідори, особо їх ніхто не їсть. Треба купити буряк - недорого, моркву і цибулю...
Восени закрила 10 банок, 1 залишилась.
Результат:
вже голосів: 40
24 (60%) Так
16 (40%) Ні
ПанВиктория• 16 марта 2023
Свекруха он хоче консерву рибну закрити з буряком 😁 ми завжди закриваємо (салака, морква, цибуля, перець), а хтось порадив що з буряком, замість перця - краще в борщ)от вона і хоче закрити) я вже сама задумалась 😄
Продавец овец• 16 марта 2023
Буряк та моркву можна потерти та в морозилку, порційно. Моркву та цибулю для кабачків теж бажано зараз наморозити.
Бегущаяпо• 16 марта 2023
Навіщо? Використовуйте в борщ з морозилки
Карма хамелеона• 16 марта 2023
А сразу из морозильника борщ варить нельзя, да?
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Чесно кажучи в тому році закривала перший раз - мега зручно, треба було більше... Дійсно почистив пару картоплин, нашаткував капусту, зварилось - вилила консерву + морожену варену фасолю, сметану, морожений кріп і їм з задоволенням і дійсно смачно.
ПанВиктория• 16 марта 2023
Ответ дляПродавец овец
Доречі, багато хто говорить, що цибуля після заморозки - не смачна) а в мене в цьому році цибуля була замерзла в кухні літній. І нормальна цибуля) просто не має того різкого смаку і запаху) я її спокійно використовую) а от різану я не пробувала в морозильну) але хочу спробувати, тільки не знаю як правильно. Бо дуже багато цибулі, а вона вже починає на весну пропадати)
Продавец овец• 16 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Режете и морозите. Как в смеси овощей магазинной. Если резко размораживать (сразу на сковороду), то вкус не меняется.
ПанВиктория• 16 марта 2023
Ответ дляПродавец овец
Дякую😁 зроблю на днях так)
Тётя Хрюша• 16 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Я роблю заправку на борщ, велику кількість, потім розфасовую в морозилку. Коли закінчується, то нову роблю. В банки це ж треба оцет додавати?
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
В мене ще 3 камфорки на газовій плиті і свекруха 2 і більше разів в день гріє і варить у 2 10 літрових каструлях, буває і всі камфорки займає і варить в великих каструлях на малесенькому вогні - бульйони і каші для котів і собак... А борщ звичайним способом я варю біля 2 год
Продавец овец• 16 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Даже в голову не приходило, варенно-мороженная фасоль. Спасибо! Терпеть не могу замачивать, долго варить маленькую горстку фасоли для салата.
Тётя Хрюша• 16 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Я купую овочеву суміш, там цибуля вже нарізана. Ніби не відрізняється в супі, чи в соте
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Можна і лимонний сік. Я і так, і так робила. Звичайно лимонний сік - корисніше. І рецепт з болгарським перцем.
Слобожаночка• 16 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
А как Вы помидоры заморозили ? И мой Вам совет, купите индукционку одинарную, свекруха охренеет.
Ластовиння• 16 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
То можна розбагатіти. Ціну на цибулю зараз бачили?)))
Бочка порохУ• 16 марта 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Готовая закрытая заправка на много удобнее. Один раз провозился и год пользуешся без мороки
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Ответ дляСлобожаночка
З шкіркою, треба було без неї. А різала як на піцу і чвертинками.
Карма хамелеона• 16 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
У автора уже замороженные овощи. Зачем их теперь варить в заправку из которой потом варить борщ? Чтобы сделать двойную работу?
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Ответ дляСлобожаночка
Є мікрохвильовка - моя, там печу. А так нас 5 одна камфорка не врятує.
Бочка порохУ• 16 марта 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Из замороженных никогда не делала
У автора,я так поняла,только перец и помидоры наморожены,а все остальное нужно докупать
Ну потрет бурям с морковкой и добавит свои заморозки, сварит все вместе
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
І завжди смачно, не треба хвилюватись чи борщ буде смачний.
Слобожаночка• 16 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Мне, жаль( но на индукционке все очень быстро готовиться, и она мобильная и цена в прелелах 1500- 2000, и не нужо под свекровь подстраиваться
Бочка порохУ• 16 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Согласна
Я уже и разучилась,наверное, без заправки борщ варить
Каждый год закрываю по две порции, это больше 20 баночек
В конце прошлого года автоклав купила, попробую этим летом, если доживу и все будет хорошо, закрыть заправку в автоклаве
ПанВиктория• 16 марта 2023
Ответ дляЛастовиння
Була в атб останній раз десь числа 15 лютого (давненько), то була по 53 з копійками. Я тоді мягко кажучи здивувалася. Точніше як : приїхали з свекром додому і ще неділю так точно за цибулю розмовляли..
Зараз в афігі від капусти молодої🤷‍♀️
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Ответ дляСлобожаночка
Со свекровью все непросто, она на пенсии и СЛЕГКА чудит, кухня проходная, свекровь вьілавливает когда кто - то ест и ходит по 10-20 раз туда - назад. Самое главное что с ее комнатьі реально воняет - 7 Котов и каждое утро когда ест муж(ее сьін) она открьівает дверь когда он ест, раньше еще подметать начинала у кухонного стола, еще раньше 15 лет назад брала воду с крана и кусок чорного хлеба и садилась рядом.Знает что ему воняет и специально открьівает, муж психует и проклинает каждьій божий день... У меня вообще впечатление дежавю каждьій день.
Написала и желудок начал болеть.
Бегущаяпо• 16 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
В морожених овочевих сумішах є цибуля і норм себе почуває
Ласунка• 16 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Рибу з буряком? А потім в борщ?
Ласунка• 16 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Написала и желудок начал болеть.
Ви разом живете?
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Ви разом живете?
Так.
автор Белочкой зови • 16 марта 2023
Дякую за відповіді
Точно знаю що наступний рік законсервую більше, дійсно смачно, економно і економить час біля плити.