Сметчица• 17 марта 2023
Трагікомедія "Криворуке і голубці" або "Хочеться - гірше, ніж болить"
Ну капець, дівчата, хто тямить в цьому, порадьте щось. Люблю голубці, вони виходять смачні, але процес замотування - це треш. Я ніяк не можу ніколи розрахувати пропорції - вічно то капуста лишається, то начинка. То твердувата і не згортається нормально, то навпаки рветься. То для звичайного голубця наче завелика, розріжу для конусів - наче замала. Виходить різнобій конкретний, деякі розлазяться. Чи я капусту не всію вибирати, чи руки не звідти, чи не знаю. Обрізків багато - теж жалко, що не економно. Коротше, фейл якийсь. Хто профі в голубцях, порадьте щось)
Лгин• 17 марта 2023
Я всегда делаю из квашеной капусты. Листочки очень тоненькие, заворачивается отлично. Но сейчас она мне недоступна, поэтому ленивые голубцы-наше все))
Разгуляшка• 17 марта 2023
Замороженная капуста или крыжалка. И будет Вам счастье. Я люблю крыжалку, она придаёт дополнительный вкус.
Грамотний хвіст• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Що таке крижалка?
Сметчица
• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Не пробувала ні те, ні те і навіть не чула
СтрашкоПетровна• 17 марта 2023
У меня тоже самое, и с шаурмой тоже. Потому предпочитаю их брать готовыми. Именно заворачивать никогда не получалось как надо.
Разгуляшка• 17 марта 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Що таке крижалка?
Квашенная целиком капуста. Листочки тонкие, эластичные.
СтрашкоПетровна• 17 марта 2023
Ответ дляЛгин
О, точно, есть же ленивые голубцы и ленивые сырники.
Грамотний хвіст• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Навіть не чула, що голубці можна готувати з квашеної капусти.
Лгин• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Вы наверное с юга)
Потому что в других регионах ее не продают)
Мне в Киев мама из Одессы всегда передавала.
СтрашкоПетровна• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
А як перевірити чи не спортилась капуста там усередині перед заквашуванням? Ви за якимось певним рецептом робите?
Сметчица
• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Так а як вони будуть тонкі, якщо в моїй товсті? Це ж та сама капуста, тільки квашена. В неї ж теж буде товста ота штука. Значить, я не ту капусту беру на голубці чи як?
Разгуляшка• 17 марта 2023
Ответ дляСтрашкоПетровна
У нас лаваши плохого качества. Покупала одно время у армян, которые их в тандыре на заказ выпекали, круглые и чуть толще - совсем другое дело. Я всегда обожала турецкую шаурму из-за настоящих, вкусных лавашей.
Лгин• 17 марта 2023
Ответ дляСметчица
Выбирают сорт с тонкими листьями для закваски и головки капусты большие.
Разгуляшка• 17 марта 2023
Ответ дляЛгин
Вы наверное с юга)
Ну, таки да.
Тогда только морозить. На 2-3 дня в морозилку и будет красота.
Сметчица
• 17 марта 2023
Ответ дляЛгин
Ясно. Ну все рівно це вже неактуально, мабуть, хіба на той рік. Вона ж, певно, кваситься декілька місяців? Це ж не звичайна, яка за 3дні?
Лгин• 17 марта 2023
Ответ дляСметчица
Мы всегда готовую на рынке покупаем
Разгуляшка• 17 марта 2023
Ответ дляСметчица
Берете головку капусты . Кладёте в пакет. Пакет в морозилку на 2-3 суток. Потом достали, оставили размораживаться при комнатной температуре. И готовы Вам тонкие листья.
Лгин• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ну, таки да.
Привет землякам
Сметчица
• 17 марта 2023
Ответ дляЛгин
Мы всегда готовую на рынке покупаем
В нас такого не те, що нема, а й не чув ніхто на базарі)
Сметчица
• 17 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
І розбирається легко потім?
Настасья Пицун• 17 марта 2023
Эх, какие же все умницы) а мне это дело кажется таким заморочливым, что и не готовлю, боюсь браться. А кушать люблю 😋
Кондуктор маршрутки• 17 марта 2023
На фото красивые у Вас треугольничками. Я так не умею, да и не видела никогда таких, только стандартно заворачиваю.
Я инженер, меряю от 1• 17 марта 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Вспомнилось
жрать теперь хочу, что за тема на ночь? как забанить автора?
БолеИменее• 17 марта 2023
Блін, я думала і правда якийсь новий спектакль) аж здивувалась, що театрали на сайті обговорюють🤣
Сметчица
• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Нічого собі, ще й похвалили))) От у хазяйок досвідчених вони один в один, всі однакові і не розлазяться, а в мене хто в ліс, хто по дрова, ще й деякі розлазяться. Але дякую)
От хочу добиться все-таки ідеалу колись