Тундиринда• 17 марта 2023
Среди ваших знакомых есть те, кто решил не возвращаться в Украину?
Как к этому относитесь ,поменялось ли ваше отношение к этим людям?
Ответ дляTakamaka
А почему Вы так остро реагируете на выехавших украинок?
На этот сайт до сих пор лезут рашисты, местные предатели, ждуны, и Вы даже не всегда можете определить, кто есть кто, особенно под анонимом. И ничего, некоторые их даже радостно поддерживают лайками, ведут диалог…
Я реагирую не на выехавших, а на тех кто рассказывает какие они классные и умные что выехали, а те кто остались должны отстоять Украину, любой ценой и даже не замысливаються что те кто остались работают и на себя и на родню тех кто уехал.
Ответ дляБезспроса
Поняла. Спасибо за ответ)
Ответ дляLis
Ну про ай ти вы ошибаетесь. Уехало 4 знакомых пары. И муж и жена в АйТи. Прошло 6 лет. Уже у всех свои дома
Я вам не вірю, маю чоловіка айтівця. В квітні минулого року розмовляли з керівником його компанії, про виїзд до Канади, так він не реклмендував, бо його колега в Канаді жив три роки, працював там на 3 роботах по ай ті і того рівня життя як в Україні з однією роботою так і не досягнув, повернуся додому, зараз тут. Мій дядтько виїхав в США по запрошенню як програміст ще в 90-х, все життя програмістом пропрацював, житло продовжують знімати. Можилво ви кажете про якихось мега спеціалістів, або житло в якихось геть дешевих сільких регіонах штатів. Все інше то анріал.
Ответ дляlasthome
Читаю і просто в шоці. Чим вам всім невгодили люди, які виїхалм закордон? Вони звільнили місце іншим тим, хто мусить залишитись в країні. Звільнили робочі місця, садок, школу. І навіть якщо це Ужгород, чи Чернівці.
Чому Ви вважаєте, що вони зробили погано?
Я була за кордоном і бачила як поводять себе соціальщики, склалось стійке враження що їм в основній масі на Україну великий болт і ніхто ні зсу не допомогає, а тільки думають як перебратись щоб купити зайвий стілець чи шафу. Тому в мене неприязнь сформувалась...
Ответ дляkirrrya
пока все собираются возвращаться
но сидят на социале по разным личным причинам
есть такие кому страшно от звука сирен и ’дети не должны слышать взрывов’
в основном выехали семьями, кто легально, кто нет
но общение сводится к минимуму , в основном от них звонки с ’ прощупыванием ’ почвы’ , узнают есть ли стабильная работа и какие цены на продукты, сравнивая далее с пособием и ценами своими , делая в конечном итоге вывод, что сидеть выгоднее , вот такое меня злит
Есть семья которая планирует зацепить в Германии детей, старший - 11 класс, очень хочет учиться в Германии, пока там ради него, но мне кажется возвращаться не будут , как-бы логически объясняя свое присутствие там, но не говорят о планах, чтоб не обидеть))))
вообщем как-то все меняется, разные ценности мы приобретаем, мы живем моментом в Украине радуемся недельной стабильности, они застряли в нерешительности и неопределенности
Мы все застряли в неопределённости. Не утешайте себя. И это пока еще ваш муж не служит
Spicy -02f0• 17 марта 2023
Ответ дляОленёнок
То есть до войны человек не уехал жить на пмж, а теперь война открыла для него возможность переехать в Европу… и чем дольше будет длиться война, тем больше у него шансов там закрепиться, выучить язык, и остаться насовсем. И вот как я должна к нему относиться… прямо интересно)
Не так, до войны в Украине все устраивало, но обстоятельства изменились
Ответ дляA no name
Оті ’переждуни’ як ви щойно назвали людей у більшості своїй мають за кордоном дохід, на який утримують родичів чи друзів з розряди ’боневтік’, які сидять без роботи. Цікаво, що б витрачали 40% безробітних, якби не допомога з-за кордону? І які податки вони сплачують, не маючи роботи?
Замість того, щоб сконцентруватися на русні, ви рубаєте гілку, що вас тримає: українці вам не такі, Європа не така. Але чи справиться Україна без допомоги? Ви наче навмисно робите все, щоб цієї допомоги не було і лягти під русню. Я за кордоном жодного кривого слова не почула в бік тих, хто залишився. Люди шукають можливість вам допомогти. На цьому форумі я бачу в бік цих людей лише ненависть.
+1, підпишусь під кожним словом
Spicy -02f0• 17 марта 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Если купить жилье в селе, или городке...то конечно. Но, допустим продать 3 кк в Киеве не равносильно купить 3кк в Праге, к примеру.
Только какой смысл жить в маленьком городе, где толком и работы не будет. Не все сидят на онлайн заработке!
Я тут не говорю о тех, которые могут себе купить жильё и без продажи квартиры в Украине. Речь о простых людях.
Снимать можно, без проблем
Ответ дляSamch
А ви були не на соціалі і ви особлива, не така. Ага
Ответ дляWomAnn
Ні. Я їздила в гості, жили за свої. Ну і допомогаю я досить багато для ЗСУ і зараз, навіть. Багатьом дійсно допомогли, це великий відсоток досить для мої доходів. Ви спитали чому, я написала. Через поведінку.
Ответ дляWomAnn
Ще мене бісять люди, які сидять на виплатах в паралельно віддалено працюють в Україні я їх зневажаю і зневажаю роботодавців які дозволяють цьому відбутися, ті люди забирають робочі місця в тих, кому це дійсно потрібно.
Для мене друзі які перестали зі мною спілкуватись через мій виїзд, більше не друзі. Для мене головне стосунки і люди. Дякую що вони відпали самі. А ще що цікаво, вони також виїхали на три місяці, мотивуючи - по роботі. А взагалі мені байдуже, хто і що, головне щоб мали гарні людські якості, не поливали брудом як тут, допомогали тим, хто потребує та ЗСУ.
Ответ дляSamch
А я до грудня була в себе вдома, під Києвом, у нас також було багато переселенців. І те, як вони поводились під сільрадою в черзі за гуманітаркою, мені було соромно. І ці люди не виїжджали. То до чого тут виїзд.
Ответ дляWomAnn
В рожу она плевать будет. Да хоть аноним снимите.
И второе, что за мазохизм? Почему не выезжаете? Ну и жалоба за хамство и агрессию
Оскільки робота пов’язана зі спілкуванням великого кола людей, причому потоком, то для себе зробила висновки на основі спостережень, що найбільші боневтіки і ’помагальники’ Україні, ті, що:
- не можуть виїхати, бо чоловік невиїздний;
- до 2013-го були ’ми кормім Украіну’, причому самі сиділи на дотаціях з держбюджету;
- сідуни на виплатах всередині країни, котрі фактично без роботи, чоловіків переховують від мобілізації;
- ’работнічки’ на мінімалці або чуть більше, допомога від котрих - обов’язковий автоматичний відрахунок з тих копійок військового збору.
Хто дійсно заробляє, донатить і працює на економіку/перемогу України, такою хернею не страждають. Навпаки, координуються з друзями, котрі виїхали, організовують допомогу передовій всіма можливими способами
Ответ дляWomAnn
Ще я наприклад видалила всіх друзів які відкупили і вивезли своїх чоловіків за кордон. Не маю бажання спілкуватись. ОГидно було бачити, як там ходять сотні тис наших відкуплених чоловіків, які потім приїдуть продавати в Україну житло своє, майно, і ще ми їх матерів, бабів утримуєм на соц виплатах. Якось так. Сподіваюсь це питання буде вирішуватись на рівні держави, бо це не справедливо все.
Ответ дляBlacky_Mik
Чому ви така груба і агресивна?
І так, кожному (КОЖНОМУ!) українця гірше від того, що хтось інший виїхав з країни. Головне багатсов країни - люди. Ми втратили їх дуже багато, це катастрофа, абсолютно нуль приводів радіти за чиєсь життя без тривог, бо це ставить під сумнів саме існування України. Для кого Батьківщина - цінність, це розуміють. для кого ні - відгавкуються на інших з посилом ’яка вам справа’.
Неприємно.
тобто, хай сидить на виплатах з бюджету воюючої країни, але хай не виїздить? Тоді вам буде краще?
Ответ дляЛюсильда.ua
Я зовсім не розумію, а чому деяких наших так дратує, що їх знайомі виїхали з країни на завжди. От поясніть мені причини. Від чого саме образи?
Я коли таких читаю, то пригадую ковідні теми.... один в один.... там так само кричали і бились в істериці ’я сиджу, на вулицю не виходжу, а вони чого ходять?’
Це їх вибір. Єдине, що дратують подвійні стандарти, такі як:
- я виїхала, у мене життя одне, не хочу ставити його на паузу, наражати на небезпеку;
- а чого ти не в окопі??? сидиш у мами під спідницею і ховаєшся від повісток, мра*ь??? (хоча війна не закінчилася і все одно багато побуває в зоні бойових дій - у кожнго свій час)
Но єта друхоє. Одних можна розуміти, а інших можна проклинати))
Ответ дляLydmila408
Потому же,потому что я для них предатель.
Для них имущество дороже,чем жизнь..а для меня наоборот.
Они нигде не прижились и поєтому вернулись.
А нам в Центральной Украине хорошо..не вижу смысла ехать сейчас в Донецкую обл..
Для чего?
Для галочки и чтоб им там не скучно было ?
Сидеть там и ныть вместе с ними?.
Я сейчас общаюсь и поддерживаю только родственников..оттуда..
.
А тех всех подружек ,пиявок и лягушек,тех всех с кем на горшке сидела и парту в школе ковыряла- всех послала за русским кораблем.
.
Они довели меня до нервного срыва своей завистью и намеками ,что я предатель,потому что уехала,а они цацы...
Бог им судья.
Я без них год прожила и еще проживу.
Для чего?
Сидеть там и ныть вместе с ними?.
.
Бог им судья.
Я без них год прожила и еще проживу.
Ох, неповезло с окурежением. Желаю вам хорошо устроится на новом месте, конечно вы никакой не предатель.
Wendy Rhoades• 17 марта 2023
Ответ дляuma
Это да. Но, если речь о пмж для врача, то продав недвижимость в Украине можно спокойно купить здесь квартиру и работать по специальности. Это для тех, кто очень хочет уехать, но и в профессии одновременно желает остаться.
Не было цели просто уехать хоть куда-то, у нее такая возможность была всегда, жила в Канаде, там близкие родственники, но вернулась в Украину. Это было еще до войны.
А вот в Германии понравилось, хотя никто переезжать до войны не планировал, а например в той же Польше не понравилось.