Сусановна• 19 марта 2023
Пропали гроші, треба виговоритися
Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Ось що робити((((
Вероятненько• 19 марта 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ще варіант - мама сестру виручила грошима за ваш рахунок, може, ви живете краще, а їй потрібніше. Ну і на дурочку впала. Бо чого вона ті гроші перераховує, якщо знає, скільки там?
Боже, такое могло родится только в воспалённом мозге:-)) уж извините за прямоту. А насчёт пересчитывать, то так делают все нормальные люди. Периодически деньги нужно! Пересчитывать!
Ответ дляБджолина королева
В моїй сімї я викинула. Лежали між папірцями, я наводила порядки, все у смітник.
А я золотые часы с браслетом украшенном камнями вынесла в детскую песочницу. Обвинили старшего брата, (я же маленькая, под присмотром. ) Сколько слез было. Он родителям вряд ли простил, очень не простые были отношения . Через пару лет сосед ту песочную горку просеивал для стройки , нашёл часы,
Без комплексів• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Але навіщо, якщо можно попросити. Ну і це дуже тупо, зразу пропаду знайдуть і подумають на нього, не на мене ж
може на коханку, на коханку ж не попросить або на азартні якісь штуки
Ответ дляКолупалочка
А ще - мама може бути тричі бухгалтер
(Я теж бухгалтер)
Але коли у моєї бабусі ( все життя працювала БУХГАЛТЕРОМ, і з грошима, видавала зарплату людям) почався Паркінсон і Альцгеймер, тільки з роками ми зрозуміли, що першим дзвіночком стало те, що у неї почалися проблеми з грошима.
То не могла порахувати, то ховала і забувала де, то казала, що у неї пропали чи вкрав хтось гроші. Але це було так, що ніхто навіть не подумав, що це не так, тільки потім ми зрозуміли, коли хвороба почала розвиватися інтенсивніше.
При чому, вона ще не стара була, а десь 60+(((
Якихось дивних речей за мамою не помічали?
(Я теж бухгалтер)
++++
графиняВишенка• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Гооші були в нас, вони десь 4 місяці були в сестри, в нас 3 місяці. Гроші лежали в маминих речах в коробці, з собою поивезли гроші, що заробили і вже тут міняли і перераховували, потім зайняли чоловіку моєму, потім ще раз докладали, перераховували, а потім гроші зникли
К сожалению это ваш муж
Капуста Маша• 19 марта 2023
Была ситуация у знакомых, в отеле на отдыхе у мамы украли очень большую сумму денег, кипишь был с милицией. Обращались к бабакам те говорили что мужчина вынес, то женщина. Еще обратились к астрологу. Та сказала что видит что деньги на месте. Но мама доказывала что были и пропали деньги. Короче по итогу мама вернулась домой и нашла деньги дома. Это был шок.
Это я к тому, что может обратится к астрологу. Раньше в такое не верила.
Сладко-соленая• 19 марта 2023
Ответ дляВероятненько
зачем именно ’нужно’?
Чорт і Шо• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Все ціле, файл лежав в коробці з прикрасами, там золото, все ціле. І сума пропала дивна, не рівна.як би хтось чужий лазив, то забрали б усю коробку.
От по сумі більше схоже, що мама не відмінусовала 3800 і не додала 400.
Я як виїхали з окупації теж подібно лоханулась. Знала яка в мене сума , потім звідти позичила родичам і не записала.
А потім не могла зрозуміти, куди гроші поділа.
Коварная Зая• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ви знаєте, вони такхочуть якесь житло купити,бо вже рік скитаються, що рахують кожну копійку. І мама економіст і бухгалтер в мене
Может какой Нибудь Днепродержиржинск или подобные города, где за 7-10тыс и уже можно найти однушку
Наша взяла• 19 марта 2023
Итак обрисовался круг подозреваемых
МАМА автора не вела никаких учетных записей, пользуясь своим авторитетом финансиста вводила в заблуждение родственников, проворачивая финансовые махинации и водя всех за нос, после того как пропажа крупной суммы была обнаружена лицемерно сымитировала приступ гипертонии, обеспечив себе алиби
ПАПА автора - безобидный пенсионер с инвалидностью, некоторые комментаторы заподозрили у него наличие любовницы или незаконорожденных детей, а также азартные игры в интернете на деньги. Выдал себя случайно оброненной фразой про чрезмерную тонкость тонкого файла, что для любого человека было бы не заметно и неочевидно.
МУЖ автора - имел постоянный доступ к месту хранения ценностей. Финансовые затруднения в последнее время заставили его влезать в кредиты. Легко согласился вернуть все деньги за счет семейного бюджета, не смотря на то, что не признает свою вину.
АВТОР - потратила семейные сбережения и создала тему на советчице пытаясь чужими руками (невинными руками советчиц) очернить членов семьи, запутать их, заставив подозревать друг друга дабы отвести от себя подозрения.
Патика-мотика• 19 марта 2023
Якби хтось чужий брав гроші, то забрав би всі. Який сенс красти частину суми.
Є помилка в підрахунку. Розпишіть точно суми, скільки привезли, скільки докупили, скільки позичили. Може разом розберемося де ті гроші.
Снежнакомка• 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Итак обрисовался круг подозреваемых
Возможно очень два варианта:
Мама, ошиблась в подсчетах
Муж
Я б уже искала гадалок, честно )) не говорю,что это правильно, но это я
Мама, ошиблась в подсчетах
Муж
Коварная Зая• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
В нашому місті нікого крім мене і чоловіка нема для батьків знайомих. Тому тут просто нема кому позичати. Коли вони приїзали до менн, то гроші пепераховували, бо давали моєму чоловіку в борг і ще міняли трохи грн на дол
Может она дала вам 3800$
Потом они поменяли гривны на доллары в количестве +400$
И теперь затупили и считают что 3400$ не хватает????
Карусель-весель• 19 марта 2023
Может быть муж,у мужа моей сестры как оказалось давно любовница была, зарплату приносил домой,а потом выяснилось,что брал кредиты, чтобы дарить подарки любовнице.И такое бывает(
Наша взяла• 19 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Возможно очень два варианта:
Мама, ошиблась в подсчетах
Муж
Мама, ошиблась в подсчетах
Муж
отличная идея, давайте последние деньги разделим пополам, одну половину отнесем гадалкам, а другую астрологам
КоКоКоКоКоКо...• 19 марта 2023
спросите Юру на таро. без шуток, мало ли - сначала на мужа и на кого-то еще. просто интересно
Ms. Любмая жена• 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Итак обрисовался круг подозреваемых
ребенка забыли
Ms. Любмая жена• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
І він ніколи не був дома сам,завджи хтось з нас був, частіше тато. І то ж не секунда діла знайти, взяти ,скласти, заховати там коробка типу подарочнуї, як під взуття, в ній купа коробочок з прикрасами і цінними речами для мами, піднизом файл з грошима. І вся коробка навхрест перкв´язана. Тобто треба час, щоб отп все відкрити і назад скласти
От по собі памʼятаю, який інтерес в дитинстві викликають усі оті коробочки з прикрасами. Спробуйте з різних боків до доньки підійти, може все ж вона погралася?
Додекаэдр• 19 марта 2023
Научите маму хранить деньги и спокойнее относиться к ним..гипертонический криз из-за долларов?!! Может это невроз из-за войны, конечно, но здоровье важнее любых копилок.
Я Головна• 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Итак обрисовался круг подозреваемых
Есть еще ребенок
Я на него ставлю)
ХтоЯкщоНеЯ• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Вони у мене міняли 2 тис дол, а пропало 3400, тому камери не допоможуть, вони ж не брали з собою вже поміняні гроші
І сума така нерівна пропала, наче хтось засунув руку і скілтки витяглось, стільки і взяли
ну з400 пропало отдолжили 3600=7000. как то из груглой суммі остаток ’забрали’
Коварная Зая• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Останній раз вони перераховували гроші, коли поміняли грн на дол 1000, це було 28 лютого, бо чек є з обмінки
Вы уверенны что за 1.5 месяца ни один чужей человек не заходил к вам? Например та же сестра?...
Может у папы или мужа любовница есть?
Кукусик• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Та ні, він тільки заняв, на півроку
Думаю це чоловік
Коварная Зая• 19 марта 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Може мама так бреше,щоб більш не просили,бо важко отказати і так нічого вони не зкопят!??
А тонометр типо мама тоже обманывает?
Он же не градусник?
Однозначно• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Так можно було одразу попросити, яка різниця. Все одно віддавати
Ну як яка різниця? Ви така покірна у всьому? Теж думаю, що чоловік
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Итак обрисовался круг подозреваемых
Вам дуже весело? Є купа тем,де можно роказати гостроту свого юмору, йдіть будь ласка мимо
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Чоловік вже 2 роки працює на себе віддаленно, дома 24 години. Хіба що віртуальна коханка
Коварная Зая• 19 марта 2023
Ответ дляПес Патрон
Підіть на поліграф або детектор, це недорого і 100% покаже брав чи ні. В мене була ситуація , чоловік пішов і все було понятно
Чего?
Такое существует????
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляОднозначно
До чого тут покірна? Це тупо крати у своїх, требо бути зоасім дибілом, щоб таке робити, коли тобі можуть дати ті гроші. і підозри в першу чергу підуть на тебе