Коленная ложечка• 19 марта 2023
Рожающие женщины-дуры?
Сижу и думаю, нафейхоа мне нежен был второй ребёнок после дочери? Дочери вот, почти 13 лет, малому почти 7 месяцев, с мужем не ладится. Я думаю сейчас бы на работе сидела, раз муж так нервы мотает. Много таких дур, как?
Таракашечка• 20 марта 2023
Ответ дляХачапууури
ну да, все так и есть, а на самом деле куча факторов, а не так как у вас «этого не может быть, потому что быть не может никогда!»
Здорова жінка цілком фертильна і в 40+, якщо є проблеми за здоров’ям, то вони є і в 20
Уравнобешенная• 20 марта 2023
Ответ дляТаракашечка
100%,повністю підтримую. Перевірено на власниму досвіді.
Потішаюся• 20 марта 2023
Ответ дляХачапууури
І як ц реальний відсоток потрапить під цю ’ купу факторів’? Мізер. Якщо жінка здорова і спроможна народити в 20, то вона буде спроможна народити в 40 (за деякими мінімальними виключеннями, ну дуууже мінімальними, а не як прийнято роздувати).
А вот недавно• 20 марта 2023
Якби жінки второпали, що не народжувати - це теж нормальна опція, менше було б дуреп.