Балалайки з брянська, сподіваємось, всі будуть приземлені запчастинами.
Колючая Роза• 22 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Саме час йти до холодильника. Вже є відео прольоту балалайки.
Діставайте вкусняхи
Колючая Роза• 22 марта 2023
Ответ дляUkrainika
100%
В мене вже ця стадія :)
Наступна стадія сон в бірушах)) я так і роблю
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ні, зате нагребла овочів і тепер я пару днів типу веган)
Ясненько,смачного 🥕🥔🌽🍅🥒🥬🥦
Sokol_v_tapkah• 22 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Шото по бохатому
Я вчера с цен офигела. Помидоры с грибами вообще порадовали
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляН-усик
сижу торт ем, ищу рецепты с фасолью, что можно приготовить? мама принесла белую фасоль
Відварити і протушити з овочами і томатним соусом
Колючая Роза• 22 марта 2023
Бляха, якийсь бомж грюкає мусорним баком, шоб його...ще й дорога поруч шумить
o.shalneva• 22 марта 2023
Ответ дляН-усик
Я вчера чили кон карне с фасолью готовила,а брат тушил с острым перцем,овощами и пасатой.
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляКолючая Роза
Ви часом не на Бориспільській ?
Sokol_v_tapkah• 22 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Там ніц нема.
Київ Info Новости Украина.
Сейчас перепроверила, висит видео. Но сейчас же ночь. Там темный фон и гул шлюхеда этого. Кто б его в ковер завернул!
глазурька1• 22 марта 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Шото по бохатому
О да, мені свекор подарунок зробив. Тепер в мене в коридорі в шафі в ящиках проростають печериці.