Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ для_Юта_
Девчата, привет, прошу совета.
Заказала две посылки с разницей в пару дней, сейчас они обе на таможне.
И пришел счет на оплату пошлины (
Почему так вышло?
И пришел счет на оплату пошлины (
Почему так вышло?
К сожалению, на те же самые реквизиты спокойнее заказать, если по сумме превышение, только если посылка уже прошла таможню. Я Вам сейчас напишу кое-что в лс.
Мамина квіточка• 18 марта 2024
Дівчата чи може бути погіршення зору, при вживанні вітамінів сірка?
ДелайКак_Я• 24 марта 2024
Посоветуйте омегу 3 в триглециридной форме, чтобы капсулы были не по 2 см в длину.
Сирожено_пирожено• 25 марта 2024
Підкажіть будь ласка, скільки коштує доставка в Україну, якщо замовлення менше ніж 55 доларів?
💚Категорії тижня з 27 березня до 3 квітня:
🔹Знижка 20% на всі товари брендів iHerb
🚨на цей розділ знижка 30% за кодом GOLD120 від 120$, 10% на всі інші
🔹Знижки до 40% на засоби для ванни й гігієни
🔹Акція за програмою «Супервинагороди»
Знижка 15% на добавки для боротьби зі старінням і довголіття брендів iHerb
🔹Знижка 20% на всі товари брендів iHerb
🔹Акція за програмою «Супервинагороди»
💡Знижка 15% від програми лояльності Yasno на замовлення від 50$
▫️вчасно оплачуйте за електроенергію
▫️активуйте програму лояльності YASNOЛОВ
▫️обміняйте 250 бонусів на промокод iherb
▫️промокод одноразовий, не сумується з іншими акціями, діє лише на доставку в Україну
▫️діє 30 днів з моменту його отримання
▫️вчасно оплачуйте за електроенергію
▫️діє 30 днів з моменту його отримання
ТАЗератти• 04 апреля 2024
Підкажіть, будь ласка, де можна подивитись, коли заверш. знижка на омегу каліфорнія?
💚Категорії тижня з 10 до 17 квітня:
🔹ЗНИЖКА до 50% на засоби для підтримки травлення
▫️пробіотики
▫️клітковина
▫️ензими
▫️засоби для здоров’я печінки
🔹ЗНИЖКА 20% на маски та пілінги для обличчя
💚Акції за програмою «Супервинагороди» за рефкодом:
🔹ЗНИЖКА 50% на мультивітаміни Ultamins
до 24 квітня
🔹ЗНИЖКА 15% на Омегу брендів Iherb до 1 травня
▫️пробіотики
▫️клітковина
▫️ензими
▫️засоби для здоров’я печінки
🔹ЗНИЖКА 50% на мультивітаміни Ultamins
до 24 квітня
from Ukraine• 11 апреля 2024
Ответ дляПушАпница
Поделитесь комплексом для снижения холестерина, пожалуйста!
Удалено администрацией...
Не їм після шостої• 14 апреля 2024
Перукарка порадила маску для інтенсивного зволоження волосся з медом манука та олією мафури, 326 мл
Зараз немає в наявності. Заради однієї маски варто реєструватися чи краще знайти хто купить?
Ответ дляНе їм після шостої
знайти хто купить, сама так роблю коли потрібно щось одне