Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ дляhrystia
Підкажіть, будь ласка, -5% по рефкоду вже не діє? Не застосовується у кошику? 🤔
На жаль, так, міняють черговий раз умови реферальної програми( Працює як реферальний та дає знижку 20% на перше замовлення
Поки діє GOLD60 від 60$, якщо брати пробний товар або по суперакції з великою знижкою, то легше зібрати, він від повної вартості застосовується
👍🏻вже діє знижка 20% на перше замовлення з рефкодом (в особисті), зокрема, на SOLGAR
💚Всі акції для різних країн https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3658838
Ответ дляsymbol
Добрый день . Вы не в курсе этот хлорофиллипт
. И этот
В чем разница?
Обьем одинаковый , но в первом 95 порций , при том что на порцию меньшее количество веществ чем во втором . Во втором пишет больше веществ но всего 16 порций . И он прилично дешевле
. И этот
В чем разница?
Ответ дляТайТаке
. И этот
В чем разница?
. И этот
В чем разница?
У концентрації
annetta888• 06 января в 19:21
Добрий день. Написала сьогодні 3 відгуки. Писалося, що за кожен можна отримати 2 долари. Типу ’Ви заробили 2 доллари’, а по факту немає цих грошей ніде.
І біля відгука стоїть Винагорода 0 доларів.
А у нас макарошки• 07 января в 01:49
Ответ дляannetta888
Щойно перевірила - в мене те саме що й у вас.
annetta888• 07 января в 08:08
Ответ дляА у нас макарошки
Мені зарахували нарешті.
Але по 1 долару. Буду писати їм.
А у нас макарошки• 07 января в 08:21
Ответ дляannetta888
Мені зарахували нарешті.
Але по 1 долару. Буду писати їм.
Мені також зараховано 1 долар. Написала в підтримку.
А у нас макарошки• 07 января в 09:16
Будемо раді допомогти Вам. За інформацією системи, до Вашого облікового запису було успішно додано 1$ за даний відгук за тихоокеанським часом 06 січня. У Вас є можливість, будь ласка, надати скріншот де було оголошено 2$ за відгук? П.С. Дуже цікаво. Виходить, що треба писати відгуки під відеофіксацію.
Ответ дляА у нас макарошки
А у нас макарошки• 07 января в 09:45
Ще написала відгук з відеофіксацією. Замість 2 нараховано один долар, але відразу.
Петриківна• 09 января в 03:45
1. Для понижения температуры
2. Антивирусное что-то как при ковиде, гриппе
3. От ангины
4. Аналог Флуконазола от молочницы
5. Прибиотик
6. От головной боли
7. Аналог Синупрет или Серрата
8. Возможно там есть антибиотики?
Спасибо 😘
3. От ангины
4. Аналог Флуконазола от молочницы
5. Прибиотик
6. От головной боли
7. Аналог Синупрет или Серрата
8. Возможно там есть антибиотики?
Спасибо 😘
Ответ дляannetta888
Мені зарахували нарешті.
Але по 1 долару. Буду писати їм.
Правила акції:
діє на бренди Swanson, Force Factor, Mommy´s Bliss, YumEarth, CodeAge, але лише на товари, які мають менше ніж 1000 відгуків. Коли кількість відгуків про конкретний товар сягне 1000, за наступні відгуки знову нараховуватиметься стандартна винагорода по $1
когдадеЦкие• 18 января в 23:13
Добрий вечір!В сина дерматит повік,чи може хтось знає, що можна купити,щоб мастити саме повіки,якійсь крем без гормону.
0208mariia• 20 января в 16:27
Дівчата, допоможіть, будь ласка. Завжди сплачую за iherb карткою монобанку. Завжди був платіж віднесений до категорії ’продукти та супермаркети’ та завжди був за купівлю кешбек в монобанку, як і за купівлю в супермаркетах.
В грудні купувала в останнє, категорія вищначилась як ’краса і здоров´я’ і без кешбеку відповідно. Техпідтримка мені доказує що вони праві.
Питання до тих, хто сплачує монобанков і купував в січні, як визначилась категорія у вас?
Ответ для0208mariia
Зараз знову Продукти