Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ дляhrystia
Підкажіть, будь ласка, -5% по рефкоду вже не діє? Не застосовується у кошику? 🤔
На жаль, так, міняють черговий раз умови реферальної програми( Працює як реферальний та дає знижку 20% на перше замовлення
Поки діє GOLD60 від 60$, якщо брати пробний товар або по суперакції з великою знижкою, то легше зібрати, він від повної вартості застосовується
👍🏻вже діє знижка 20% на перше замовлення з рефкодом (в особисті), зокрема, на SOLGAR
💚Всі акції для різних країн https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3658838
Ответ дляsymbol
Добрый день . Вы не в курсе этот хлорофиллипт
. И этот
В чем разница?
Обьем одинаковый , но в первом 95 порций , при том что на порцию меньшее количество веществ чем во втором . Во втором пишет больше веществ но всего 16 порций . И он прилично дешевле
. И этот
В чем разница?
Ответ дляТайТаке
. И этот
В чем разница?
. И этот
В чем разница?
У концентрації
annetta888• 06 января 2025
Добрий день. Написала сьогодні 3 відгуки. Писалося, що за кожен можна отримати 2 долари. Типу ’Ви заробили 2 доллари’, а по факту немає цих грошей ніде.
І біля відгука стоїть Винагорода 0 доларів.
А у нас макарошки• 07 января 2025
Ответ дляannetta888
Щойно перевірила - в мене те саме що й у вас.
annetta888• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Мені зарахували нарешті.
Але по 1 долару. Буду писати їм.
А у нас макарошки• 07 января 2025
Ответ дляannetta888
Мені зарахували нарешті.
Але по 1 долару. Буду писати їм.
Мені також зараховано 1 долар. Написала в підтримку.
А у нас макарошки• 07 января 2025
Будемо раді допомогти Вам. За інформацією системи, до Вашого облікового запису було успішно додано 1$ за даний відгук за тихоокеанським часом 06 січня. У Вас є можливість, будь ласка, надати скріншот де було оголошено 2$ за відгук? П.С. Дуже цікаво. Виходить, що треба писати відгуки під відеофіксацію.
Ответ дляА у нас макарошки
А у нас макарошки• 07 января 2025
Ще написала відгук з відеофіксацією. Замість 2 нараховано один долар, але відразу.
Петриківна• 09 января 2025
1. Для понижения температуры
2. Антивирусное что-то как при ковиде, гриппе
3. От ангины
4. Аналог Флуконазола от молочницы
5. Прибиотик
6. От головной боли
7. Аналог Синупрет или Серрата
8. Возможно там есть антибиотики?
Спасибо 😘
3. От ангины
4. Аналог Флуконазола от молочницы
5. Прибиотик
6. От головной боли
7. Аналог Синупрет или Серрата
8. Возможно там есть антибиотики?
Спасибо 😘
Ответ дляannetta888
Мені зарахували нарешті.
Але по 1 долару. Буду писати їм.
Правила акції:
діє на бренди Swanson, Force Factor, Mommy´s Bliss, YumEarth, CodeAge, але лише на товари, які мають менше ніж 1000 відгуків. Коли кількість відгуків про конкретний товар сягне 1000, за наступні відгуки знову нараховуватиметься стандартна винагорода по $1
когдадеЦкие• 18 января 2025
Добрий вечір!В сина дерматит повік,чи може хтось знає, що можна купити,щоб мастити саме повіки,якійсь крем без гормону.
0208mariia• 20 января 2025
Дівчата, допоможіть, будь ласка. Завжди сплачую за iherb карткою монобанку. Завжди був платіж віднесений до категорії ’продукти та супермаркети’ та завжди був за купівлю кешбек в монобанку, як і за купівлю в супермаркетах.
В грудні купувала в останнє, категорія вищначилась як ’краса і здоров´я’ і без кешбеку відповідно. Техпідтримка мені доказує що вони праві.
Питання до тих, хто сплачує монобанков і купував в січні, як визначилась категорія у вас?
Ответ для0208mariia
Зараз знову Продукти