22 марта 2023

Дівчата, дитячі ролики на 9 років, підскажіть по бренду.

Дивилася Fila, але там розмір до 22 см.
А у дочки нога 21.7 см.
Яку фірму взяти?
Щоб адекватна ціна і якість норм.
Не прохожу мимо 22 марта 2023
У доньки rollerblade. Подобаються
автор Кумася 22 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
У доньки rollerblade. Подобаються
Мені теж, але дорогувати
Не прохожу мимо 22 марта 2023
Ответ дляКумася
Мені теж, але дорогувати
Ми купляли роки 4 тому, тому взагалі не пам´ятаю, як у співвідношенні з іншими цінами було
Visichka 22 марта 2023
В мене є rollerblade. Можу недорого продати. Чи ви саме нові хочете? Якщо цікавить пишіть в лічку, скину фото.
75В 22 марта 2023
Ответ дляКумася
Мені теж, але дорогувати
У меня rollerblade. Там регулятор на несколько размеров. Долго будут служить. Моим уже много лет ) я до беременности каталась. В 9 лет сын до них дорос )
Gleva 22 марта 2023
Tempish можу порадити, я купляла такі, що можна з лезами переставити
Ось такі, тільки дешевше можна знайти у когось
https://tempish.com.ua/detskie-razdvizhnye-rolikov...
Воленс-неволенс 22 марта 2023
Rollerblade раздвижные, стоят потраченнных денег. У нас две пары. Старший катался, потом младшей отдали, старшему взяли размер больше, тоже раздвижные. Б/у не берите, т.к. со временем изнашиваются подшипники в колесах. Колеса можно купить отдельно, но зачем вам такие сложности.
Сразу надо брать комплект защиты (ладошки, локти, колени, шлем), дети ее сначала не хотят одевать, но после пары падений соображают и уже напоминать на надо.
автор Кумася 22 марта 2023
Ответ дляGleva
Tempish можу порадити, я купляла такі, що можна з лезами переставити
Ось такі, тільки дешевше можна знайти у когось
https://tempish.com.ua/detskie-razdvizhnye-rolikov...
Дякую.
Зараз гляну)
Gleva 23 марта 2023
Ответ дляКумася
Дякую.
Зараз гляну)
Напевно зараз не будуть дешевші, до війни купляла їх за 1700 грн