Малявка ще та• 23 марта 2023

Стіл на міні кухню, 60 чи 80 см?

Осьо міні кухня, 250х210... ще й холодильник у куті, перемістити нереально... вагаюсь стіл 60см чи 80см ? 60 см буде гармонічніше, а 80 буде випирати і тоді буде стояти впритул до холодильника...

Може хтось має стіл 60см, як з ним живеться?
Указка• 23 марта 2023
Скільки вас людей?
Чи маєте звичку ставити ноут на стіл і дивитися одночасно відео з їжею?
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
В ідеалі б 60см але розкладний, але не нахожу такого в і-неті
Викупана• 23 марта 2023
У меня откидной стол 90*60, для троих вполне ок
Викупана• 23 марта 2023
Ответ дляМалявка ще та
Сделайте на заказ
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляУказка
Скільки вас людей?
Це важке питання... квартира під здачу поки, на 2х людей ніби..але ж може бути і 3, 4 людей - хто його зна ...
Напланетянка• 23 марта 2023
нас в сім‘ї двоє у нас 65 на 60
ідеально
Напланетянка• 23 марта 2023
але кругли така собі ідея в таку малу кухню
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляНапланетянка
Стіл на проході, квадратний був і напрягають кути
Та никада в жизни• 23 марта 2023
Автор, в интернете видела такие варианты мини-столов. Мне нравятся.
Напланетянка• 23 марта 2023
Ответ дляМалявка ще та
у нас така сама кухня
все ок
кути можна заокруглити мінімально якщо стіл на замовлення
Указка• 23 марта 2023
Ответ дляМалявка ще та
Є. Я замовляла собі до війни. Здається на олх. Там майстер робить будь-які розміри і столи розкладні. В нього багато відгуків було. Не помилитесь
Може ще третю?• 23 марта 2023
Взхагалі б не брала круглий стіл на кухню. Красиво на картинці, але непрактично, незручно та нераціонально з´їдає простір.
Ну хіба тільки в квартиру під подобову здачу.
Указка• 23 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Я собі круглий поставила. Дуже хотілося (кухня 7.5 кв тобто не велика). Навіть дизайнер була за квадратний. Я не пожалкувала про свій вибір не на хвилину! Це зовсім інше ввдчуття. Круглий стіл-це затишок!
И_В_офигительных_штанах• 23 марта 2023
У мене впритул до холодильника прямокутний з заокругленими кутами. І стільницю можна розгорнути як книжку (подвійна).
Шкала Радощів• 23 марта 2023
Ставьте полукруглый или прямоугольный
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляШкала Радощів
Ставьте полукруглый или прямоугольный
Де б його знайти, півкруглий розкладний...
Указка• 23 марта 2023
Авторе, я в переписці не найшла, бо то давненько ж було, але за формою це від цього виробника. В мене стіл 80см і у оголошенні 80см, але напишить, може і на 60 робить.
Стол чудовий, виглядає не як на колінці зроблений.
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/stol-80sm-rasklad...
Tammy21• 23 марта 2023
Скільки людей і що саме плануєте робити за столом? У мене був і 50-60 см, і 80-90, і вот зараз 1.2 (це здоровенна махіна). Великий явно завеликий для кухні, але я його використовую і як робочу поверхню коли готую, і працюю за ним же. Якщо збираєтеся тільки їсти за столом, і вас небагато, то беріть той, який краще вписується.
Може ще третю?• 23 марта 2023
Ответ дляУказка
Та зрозуміло, що все це суб´єктивно. Але мені навіть в кафешках незручно за круглими, якщо людей більше двох за столом.
До тогож автор планує поставити його в куток. Не знаю, чи витримані на малюнку всі пропорції інших меблів, але виходить, що нормально сісти з нього зможуть тільки двое, а дальній кут пропадатиме пустим і туди точно щось буде постійно падати.
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляУказка
Дякую, бачила його оголошення, боялась шо ’бідний’ по якості буде..
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Мені чомусь проситься круглий стіл, тільки для їди використання... як правило ж не всі разом їдять...а як треба то стіл відсувається і сідає більше людей - така моя логіка
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ще такий бачила, симпатичний, 40х50 (ніби зовсім вже мікроскопічний навіть для двох) розкладається в 50х80...
Може ще третю?• 23 марта 2023
Ответ дляМалявка ще та
Це ваша квартира, тож вам і вирішувати Якщо хочеться - робіть!
А у вас на малюнку реальні розміри меблів відображені, витримані пропорції чи просто схематично? Реально буде його куди відсувати?
Gleva• 23 марта 2023
В мене така сама кухня, меблі так само розташовані, і стіл ще більший, в довжину 85 см. Але напроти нижня тумбочка має скошену стільницю, тому поки було нормально. Але бачу, що вже мені мало місця для проходу, тому шукаю собі інший стіл.
Поки придивилася як за посиланням
https://krokwood.com/collections/stoly-nedorohi/pr...
Проте хочу інші ноги і іншу стільницю (косий скос), таку як за другим посиланням, шкода що немає моїх розмірів, тому треба шукати індивідуальне виготовлення
https://vse.ua/md/ikea-lisabo-70294339-1457302/
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Намагалась максимально витримати пропорції
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Квартира не моя :) сестри, але я роблю ремонтик... тому стіл має бути на 2-3 людей в оренду, але якщо сестра повернеться то на 4х..і немає права на помилку, мушу файно зробити
Gleva• 23 марта 2023
Ответ дляУказка
Дякую за посилання, теж собі шукаю майстра
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Було ось так, квадратний стіл ... як на мене зле.. міняю і меблі і підлогу і холодильник (ось фото процесу перетворення)
Може ще третю?• 23 марта 2023
Ответ дляМалявка ще та
Розумію, муки вибору між прктичністю та бажаннями
Прочто у мене прямокутний стіл зі скругленими кутами - зручно сісти втрьох, поставити крім власних тарілок ще й якісь закуски, а в дальньому кутку біля холодильника хлібниця стоїть. Тож мені той кут потрібний.
І ще момент, який треба врахувати: які будуть стільці, скільки? Вони влізуть під стіл при такому розташуванні чи будуть стояти поруч і тех місце займати?
автор Малявка ще та • 23 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Табуретки білі, з подушечками, під столом будуть