Леся Українка• 24 марта 2023

Стровак, хтось вакцинувався?

Дівчата, будь ласка, хто вакцінувався, напишіть допомогло чи ні? Дякую. П.с. я вже випробувала все, перепила за 3 роки всі трави, антибіотики, клюкви, морси, канефрони і пр. Обстеження пройдено ( узі всього, аналізи сечі різні, кт сечового, у гінеколога також все обстежено- переобстежено. Цистит жити не дає. Постійне загострення.
diablo12• 24 марта 2023
А от чего эта вакцина?

автор Леся Українка • 24 марта 2023
Ответ дляdiablo12
А от чего эта вакцина?
Цистит
Галябалована• 24 марта 2023
Ответ дляЛеся Українка
Цистит
Это не аллергия у вас? Может быть также от сладкого
автор Леся Українка • 24 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Не могу отследить закономерность, пыталась. Секс, сладкое, переохлаждение. Он приходит всегда 😭...
автор Леся Українка • 24 марта 2023
Ответ дляГалябалована
У меня всегда мерзнут щиколоткии после этого начинается обострение. Я все время в колготках. Сейчас полюс 16, я их сняла и мерзну.
Творю чудеса• 24 марта 2023
Ответ дляЛеся Українка
після щеплення вам тепліше не стане ))) шукайте методи, як наладити кровообіг. Для мене це сауна, спорт.
автор Леся Українка • 24 марта 2023
Ответ дляТворю чудеса
дякую! із спорту підходить тільки бассейн (в мене грижа по типу шморля). Ходила із задоволенням. Але через цистит припинила. Не знаю, як покращити кровообіг . Мені 41, а я скоро і літом в шерстяних чулках буду ходити і мерзнути, і хворіти.