Меряю линейкой• 25 марта 2023
Кто в Германии, давайте поговорим
Скоро год, как мы в Германии (сразу укажу, ехали изначально просто в никуда, так и остались, изначально я не рассматривала ехать на перспективу, не выбирала ни место, ни страну, ничего) а сейчас задумалась, что делать дальше. Понимаем, что домой возвращаться не хотим, даже когда прекратятся ежедневные обстрелы, там уже и сейчас полная разруха...
Язык зашёл, страна в целом нравится, есть свои моменты, но считаю они есть везде
Какие у вас сложились отношения с Германией? Тема просто поговорить, "на подумать "Понимаю, все мы разные, у каждого все индивидуально. В моем окружении друзья, знакомые стали разъезжаться, кто куда, Канада, Америка, Англия, не понравилась Германия, каждый столкнулся со своими трудностями, как у Вас?
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Ви неправі, я тікала так само як і усі, боячись за своє життя. Повернулися через пару місяців після деокупації області. І ви молодець, що втікли - життя дорожче. Але ж причиною нашої втечі була Росія, а не Україна, погодьтеся.
Так, причина мого виїзду це росія, я не заперечую. Якби не ці істоти, то наше життя було б щасливим, навіть при всіх негараздах, не будо б смертей і розрухи.
Але мені все рівно що з тою небо країною буде після її поразки, а от за батьківщину я хвилююсь. Вже не можу як до війни мати ці «рожеві окуляри», після повернення додому я дуже гостро сприймаю всю цинічність, з якою розкрадають нашу державу. Розумієте, я через це вже навіть людям не допомагаю, хоча приїхавши в Київ активно включилась у волонтерство. А потім чоловік сестри на фронт відправився, брат двоюрідний, друзі, і всі зі своїми історіями, контузіями, збором на машину/медикаменти. Це все важко, в емоційному плані
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
За вас зараз платить кров´ю мій чоловік. Майте повагу. І так. Мені моя країна, якій я платила податки, нічим не допомогла. Ні перед війною, коли мені діагностували онкологію. Ні потім, коли мені треба було вивозити дітей.
І мій чоловік залишився вдома, бо я забила на інвалідність. Бо мені не потрібно було від держави ні копійки. І зараз я мушу їх підіймати з репаючими від радіотерапії руками, доки він захищає вас.
То що там про розрив?
Взагалі я не ВАс мала на увазі.Але...А іншим повагу не треба мати?Чи ви щось про мого чоловіка знаєте?Чому деякі люди коли ображають інших-не помічають,а от до себе дуже чутливі.
З 24 лютого із країни виїхало 17 млн біженців,9,2 млн повернулись в Україну.про яких сміливих пише людина і хто кому заздрить?От про що люди думають,коли таку маячню пишуть і потім на непорозуміння скаржаться?
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Розумію про що ви, корупція - це дійсно біч нашої країни, на заході теж є, але не в таких маштабах, як у нас. Хочеться вірити, що після війни нам зроблять план Маршала і будуть все контролювати і ми потроху відійдемо від цього. Тримайтеся.
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Тут теж є два полюси, бо виїхало і багато тих, хто за ’пособіями’
Але за ними не помічають реально активних. Тих, хто потрібен Україні. Але завалюють багнюкою усіх зразу.
Кому гірше? Хай думають.
Так, є такі люди, але я спілкувалась в Німеччині з людьми, які насправді постраждали. Все їх життя знищене, вони б і раді додому повернутися, але нема куди. А як багато пенсіонерів(
І вони всі як привиди, та квартира їм не треба, ті гроші, вони просто хочуть додому. Наважились виїхати дуже важко, тому я відчуваю тільки повагу до тих, хто зібрав життя в валізу і зробив крок в невідомість. А всі ті, хто за грошима їхав, не буде просто сидіти. Курси, пошук роботи, сама робота, це складний процес в чужій країні
Балаболка• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Цікаво буде подивитися цифри в результаті. Бо я бачу різницю між тими, що публікують в Україні і в ЄС. Різні методики. Повернулося менше насправді. Але це інше питання.
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Удалено администрацией...
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Я не знаю х якого Ви міста,а от у себе я бачу іншу картину.Повернулося більше.У березні 22 страшно було заходити в пустий будинок,на поверсі із 8 квартир була я і сусід в іншому крилі.Зараз ліфта дочекатись вранці не можна.У дворі постійно людно.Більша половина сусідів повернулася
Балаболка• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
О так, таких дуже багато. Я роблю, що можу, щоб допомогти. Це ще важче. Не просто все втратити, але ще й доводити, що ти не про за грошима приїхав.
Своїх я витягну на В1. На щастя в моїй землі інших мало, бо тут мало великих міст )
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Удалено администрацией...
До вас не доходить?Ви чому всіх тут ображаєте?Знайдіть власну клепку і припеніть хамити.Ви не вдома
Балаболка• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Я не знаю, кого ви читаєте і кому ви довіряєте.
Але Богданов непогано нещодавно написав. Про виїхавших-залишившихся.
Якщо цікаво.
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
В нас те саме, в дворі вже майже як до війни - не припаркуєшся. Пробки в місті, а зараз ще більше людей приїде, зі знайомих одні вже квиток купили, інші чекають, коли у дітей школа закінчиться.
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Ви молодець, нехай у Вас все складеться добре)
Життя стільки змін принесло за останній рік, що вже підлаштовується під реальність, шукаючи якусь соломинку стабільності та віри)
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ви так і не зрозуміли, що коли ллєте на когось помиї, то вам можуть їх віддзеркалили? Слідкуйте за думками, а краще за пальцями
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Якщо цікаво.
Обов’язково когось читати і користуватись чужими думками?В країну повернулась вже купа людей і смішно читати ,що вони заздрять тим ,хто виїхав,бо ті сміливіші.Ну правда,цю маячню можна сприймати серьйозно?
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
І ще раз,ви вже тут облаяли і образили не одну людину.Вас забанити?
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Так, корупція мабуть усюди є, просто в різних масштабах. Але після перемоги над росіянцями нам прийдеться вести війну з внутрішнім ворогом, не можна закривати очі на все те, що наробили можновладці. Головне це зробити, задля майбутнього
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Якщо цікаво.
Мені стало цікаво, треба почитати)
Балаболка• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо цікаво просто поговорити
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Маячня, це казати на всіх тих нещасни людей, які вимушені були тікати, залишивши дім за плечима, що вони «за пасобієм» поїхали. Як взагалі язик повертається таке казати?
Люди виїхали, бо їм не допомогли вдома, бо 2000 для тпо це копійки.
А кажуть так ті, хто сам не наважився виїхати, побоявся, полінився.
Адекватні люди ніколи подібне не скажуть.
Той читайте і розумійте, що на кожні дію є протидія. Це стосуються і виразів в бік сторонніх людей
Балаболка• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ви не бачили тих, хто повернувся, бо не зміг собі хоч якусь роботу знайти в ЄС? Або каже, що не захотів. Я бачила. Що вони відчувають до тих, хто зміг?
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я не вам написала.Відчепіться від мене.Ви як ріп!ях.
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Якщо цікаво просто поговорити
Цікаво, додалась)
очки_ннадо• 26 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Ну я о гражданстве и не думала вообще,люди да,как то на перспективу мыслят,а я вот только сейчас призадумалась
Такая смешная тема. Призадумалась )) пинок Вам домой, в «разруху» дадут, еще раз призадумаетесь
очки_ннадо• 26 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Ну у меня другое мнение,полное противоположное Вашему
Еще бы ))
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Якщо цікаво просто поговорити
Чомусь не можу Вам відповісти в тг, хоч повідомлення бачу)
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Ви вважаєте ,що у всіх мета була там залишитися чи роботу шукати?Багато людей повернулися додому,коли стало спокійно.Не всі мріяли там працювати.У багатьох робота є тут,або віддалена і не залежить від місця перебування.Таке враження ,що про заздрощі пишуть люди,які все життя марили Європою, виїхали перший раз і для них це неабиякий рівень.У нас багато людей тут жили краще
Балаболка• 26 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Я так не вважаю.
Але.
Я забезпечувала 10 років сім´ю з 5 людей. Повністю.
Як ви вважаєте, які в мене були знайомі?
Ось про них я й кажу.
Але.
Ось про них я й кажу.
очки_ннадо• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
І потрібно розуміти, що ця картина буде тільки погіршуватись. Продукти дуже виросли в ціні, всі послуги/товари також. І вартість комунальних планують підвищити, хоча під час війни казати, що «ні-ні».
В мене в Києві свої обьекти нерухомості, ніби було за що триматись, матеріальне. Але…ну ви розумієте)
Что Вы врете ? Я в Польше сейчас, но установила приложение Сильпо и прекрасно вижу, что в Украине гораздо дешевле многое чем в Польше, не говоря уже про Германию. Тролли на зарплате тут походу. Про аренду вообще нет слов и коммуналку в Европе. Что Вы разогнать и наврать пытаетесь ?
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляочки_ннадо
Ви теж без освіти, читати не вмієте?
Я кажу про подорошення усього!
В моїй країні, в Україні зараз все виросло в ціні. І яка аренда взагалі?
Ну хоча б прочитали, перед тим як відповідати. Аренда в Києві зараз на низькому рівні. Але до чого ви її приплели, не зрозуміло.
Я кажу про подорошення усього!
очки_ннадо• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ви теж без освіти, читати не вмієте?
Я кажу про подорошення усього!
Удалено администрацией...