Патика-мотика• 26 марта 2023
Посоветуйте детского стоматолога в клинике Дубновой
Нужна консультация, ребенок маленький, Ковнацкого не предлагать, у него очередь
Невгамовна Бу• 26 марта 2023
Мої три пішли в декрет
Ковнацький же ж робить відбір, то там всі мають бути більш менш ок.
Патика-мотика
• 26 марта 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Мої три пішли в декрет
)))
Так, чула, що там всі лікарі хороші, але хотілося вже перевіреного)) там всі такі молоденькі)
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
)))
Тарасенко Надежда.
Но я бы искала альтернативу, Дубнова уже не та. Из старой команды осталось пару человек.
Заикальница• 26 марта 2023
Ми були у Ішутко. До речі, саме тут хтось її порекомендував. Спілкування приємне, з лікуванням було складно (але й дитина складна). Через застосування кофердамів більше в цю клініку не підемо (дитина не переносить).
Але був момент, який для мене поставив під сумнів професійність саме цього конкретного лікаря. У малої на час відвідування клініки поверх переднього молочного прорізувався постійний, виглядало це як три білі крапки практично під губою. Зробили знімок, на якому навіть мені було видно, що постійний йде поверх кореня молочного. А лікар переконувала мене, що то не зуб вже видно, а що то гнійнички. Угу...
Ясно, що таки були не гнійнички. Але як лікар це не бачила?
Патика-мотика
• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Дякую за за те що поділилися.
звичайно, неприємно (((
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
и через сколько дней у вас выпал молочный зуб?
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Не випав сам, треба було видаляти.
А постійний там і прорізався, де тоді було видно(
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Не випав сам, треба було видаляти.
постоянный зуб не может прорезаться тремя точками.
между костной основой зуба и мягким тканями свища разница в тактильных ощущениях огромная. по этому может ошибиться какой то начинающий врач, но не Илона.
на счет коффердама может быть, но у них жесткие правила делать все в коффердаме для безопасности и качественного лечения.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Це була верхня одиничка, вона у малої якраз з такими вираженими краями.
Свища там не було. Як виглядає свищ, я в курсі, у малої був над іншим зубом.
А зуб виліз саме в тому місці. Оті ’три крапки’ на фото поступово стали гарно видимими краями зуба. Вважаєте, що мені він там ввижається весь цей час?
Ви можете захищати лікаря, але наш досвід отакий.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
это свищ 100% по снимку видно.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
это свищ 100% по снимку видно.
Ага))
Свищ, який поступово прорізуючись, виліз на поверхню))
Я ж все-таки мала змогу проспостерігати весь процес, від появи тих ’крапок’ і до повної появи зуба.
Тому ні.
То не був свищ.
То був (і є) зуб.
Тому ні.
То не був свищ.
То був (і є) зуб.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Ага))
Тому ні.
То не був свищ.
То був (і є) зуб.
Тому ні.
То не був свищ.
То був (і є) зуб.
ви дитячий стоматолог? почнем з цього. ваші спостереження не мають ніякого значення. ви показали рентген і по зубу, який змінив колір все видно.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Сподіваюся, ви не лікар.
Переживаю за ваших пацієнтів.
Ви можете писати, що хочете, а я точно знаю, що, як і коли було,бо за процесом спостерігала особисто.
Тому раджу автору і тому, хто читає тему, в подібних випадках брати консультацію ще одного лікаря.
В принципі, не думаю, що в нашому випадку це щось би змінило (якби раніше видалили зуб), бо напрямок росту постійного був порушений через травму. Але хтозна.
Переживаю за ваших пацієнтів.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Сподіваюся, ви не лікар.
Переживаю за ваших пацієнтів.
в тому то і справа, що ви не лікар, і це всього лише ваші спостереження. далі діалог не бачу сенсу вести.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Саме так)
А коли лікар каже ’ні, там точно не зуб’, а виявляється, що то таки зуб, то професіоналізм 💯.
Ви навмисно ігноруєте третє фото, на якому чітко видно ДЕ зуб прорізався?
Так, я теж не бачу сенсу подальшого діалогу.
Заикальница• 26 марта 2023
Жалію зараз тільки, що не зробила знімок, де чітко стало видно, що то однозначно краї зубчика. Не знала, що доведеться когось переконувати.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Саме так)
я не можу бути впевнена на всі 200%, тому що я бачу знімок, ренген, але не пальпувала той осередок. але на знімку гранулюючий періодонтит з резорбцією кореня. на фото візуально свищ. а постійний зуб був в вестібулярному положенні і прорізався там, куди його вело.
Ілона не могла з таким не розібратись)
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
і що, лікар вас переконувала лікувати зуб? чи все ж таки видалити?
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ілона не могла з таким не розібратись)
Постійний зуб прорізався чітко отам, де виглядає як свищ. Бо то і був не свищ, а зуб, який вже було видно крізь десну. Через деякий час на тому місці це було вже чітко видно, що то є, але, на жаль, я не зробила знімок.
Молочний зуб видалили вже після того, як прорізався постійний.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ні, звичайно, ніхто про лікування мови не вів. Сусідня одиничка вже змінилась, та й по знімку було видно, що корінь розсмоктується. Однак якщо на попередньому знімку постійний був впритик до кореня молочного, то на цьому вже видно, що постійний пішов в сторону (поверх).
До речі, колір той молочний зуб змінив задовго до початку зміни (і, відповідно, звернення в клініку), передні зуби були травмовані в 3 роки.
Зуб стояв в плані на видалення.
Але мова ж не про те, що нам нав´язували непотрібне лікування. Мова про те, що лікар сказала, що там точно не зуб. А зуб там був.
Зуб стояв в плані на видалення.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Зуб стояв в плані на видалення.
я й пишу, що зуб був змінений в кольорі і там по знімку гранулюючий періодонтит. після травм це часте ускладнення.
знімок це лінійне зображення. лікар не може побачити напрям зачатку, де він розташований: перед молочним, позаду нього чи на рівні. це показує ЗД зображення, тобто КТ. По фото видно м які тканини, тоб то більше схоже на свищ, а не на зуб, який прорізується. не розумію, в чому ви звинувачуєте лікаря, якщо все рівно зуб направили на видалення?
в тому, що зуб прорізвася саме там? так він був спочатку так закладений і ніщо не змінило б його шлях прорізування.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Травма була за три роки до знімка) зміна кольору теж задовго до початку зміни зуба, мова не про пару місяців.
Подивіться нижче попередній знімок. Там теж гранулюючий періодонтит?
Я вже вкотре повторюсь.
Питання до лікаря в тому, що вона стверджувала, що то не зуб прорізається, що там точно не зуб. А то був зуб. Який остаточно прорізався через певний час (недовгий).
Блін, було у мене бажання прийти і показати. Треба було таки.
Я вже вкотре повторюсь.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Ось попередній рентген, там ще на місці друга одиничка. Порівняйте.
Здесь четко видны очаги воспаления. Это отсроченный результат травмы.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Зуб зліва випав сам собі спокійненько. На його місці виріс гарненький постійний. Може там щось і було, звичайно, але як є. Лікар, який робив попередній знімок, нічого не сказав про якісь запальні процеси. Сказав, що все добре, чекаємо, поки випадуть.
І блін, 10й раз.
Зуб дитину не турбував взагалі. Почав трохи шататись, але то було очікувано, враховуючи попередній знімок. Але потім з´явився отой ’свищ’ і ми звернулися до лікаря, крім того, були ще проблеми з іншими зубами. Зробили знімок, задали питання. Отримали відповідь. А через місяць на місці ’свища’ був уже досить видимий край зуба, якого не помітила лікар.
Все. Я заморилась)
Зі свого боку бесіду закінчую.
І блін, 10й раз.
Все. Я заморилась)
Зі свого боку бесіду закінчую.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
І блін, 10й раз.
Все. Я заморилась)
Зі свого боку бесіду закінчую.
І блін, 10й раз.
Все. Я заморилась)
Зі свого боку бесіду закінчую.
в даному випадку винен перший лікар. після першого знімку треба було направити на видалення обох зубів. вам дуже повезло, що зуби прорізались без гіпоплазії здоровими.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
І блін, 10й раз.
Все. Я заморилась)
Зі свого боку бесіду закінчую.
І блін, 10й раз.
Все. Я заморилась)
Зі свого боку бесіду закінчую.
з явився отой свищ, ми звернулися до лікаря. А ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ. якби то були краї зуба на момент звертання зуба, то через місяць він би стояв повноцінно в порожнині рота, а ви тільки побачили досить видимий край зуба.
хух. от аби мене так хто захищав з колег
, але я за правду.
автор мабуть в шоці від нашої переписки)))
, але я за правду. автор мабуть в шоці від нашої переписки)))
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Після візиту до першого лікаря перша одиничка випала через пару тижнів без всяких проблем. Цей же знімок потім бачила інший лікар, теж нічого не сказала.
І так, звичайно.
Зуб з свищем переплутала одна, а винен хтось інший.
Досить.
І так, звичайно.
Досить.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
І так, звичайно.
Досить.
І так, звичайно.
Досить.
ні не досить. ви в чомусь безпідставно звинуватили іншого лікаря. тему читають інші. в даному випадку лікар зробила і пояснила все правильно.