Початку худнути з 3 березня. Була 69 кг, зріст 168.
20 березня зранку буда 66 кг.
Сьогодні 68 показує. Їм не порушуючи норми. Додала силову йогу. І ось просто капець…. Надія просто тане як сніг. Хочу 60 до літа … хочу наїстися цукерок … в відчаї
20 березня зранку буда 66 кг.
ksusha1155• 26 марта 2023
Ціяких цукерок! Може овуляція, в мене вона завжди додає +3, потім все тане. Не здаватись!
ВЗРЫВ_МОЗГА• 26 марта 2023
Не надо быть слабаком и сдаваться при + на весах. Маленький период, чтобы уж так сильно расстраиваться.
А конфетку можно съесть. От нее на весах + три не будет, а настроение поднимется.
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Та воно то так, але здається що я не можу 65 кг перешагнути на вагах
ksusha1155• 26 марта 2023
Ответ дляDashko007
Так, як раз середина циклу
Тоді спокійно))) продовжуйте далі ваш спосіб життя, до літа ще довго.
катерина12009• 26 марта 2023
Автор не здавайтеся), я так зривалася раз 6, результат 10 наітих кг
. Скинула 4, попереду ще 6. Удачі)
Муркамурковна• 26 марта 2023
Навіщо ви зважуєтесь? Вага не інформативна
Робіть заміри тіла, от вони точно гуляти туди сюди не будуть.
Зробіть сьогодні собі чітміл, але 1 , з їжте те, що принесе задоволення, але 1 раз і трохи і продовжуйте.
Пам ятайте, що м язи важчі ніж жир і при одній вазі ви можете виглядати по різному
Fotografkiev• 26 марта 2023
Ответ дляBonya_A
Може у вас від фіз навантаження отікли мязи, якщо раніше ви не були фізично активна
Теж нещодавно про таке читала