ГонУрова дівка• 27 марта 2023
Через подвіря ходять всі кому хочеться.
Ми ВПО, нам дали будинок в селі де жили алкаші. Ми його помили, побілили. Але там не було паркана, і нас дуже здивувало коли побачили що через наше подвіря ходять сусіди і місцеві я їх не знаю.. На питання а як так? кажуть ми завжди так ходили.. Ми зачиняємо браму, але який сенс як паркана немає. Ми позабивали стовпчики, та наятгнули мотузок по переметру. А люди проповзають через мотузок і знову проходять повз. Ми і так у місцевих під лупою, боїмось зайве слово сказати. А тут потрібно відстоювати свою позицію.
А в мене дитина залишається іноді дома одна. Я і так перелякана, ще й думати цілий день як там вона.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Хм... я тут погуглила - а таки отримує виплати. Небагато, 14,77 грн на одну людину на день (в опалювальний період 30 грн), але все одно.
Ви за комуналку сама платите чи власниця дому?
Самі. Ми Хазяйку навіть не бачили ніколи,по вайберу спілкуємось. Їй ті копійки сто років не треба. Вона постійно проживає закордоном.
КараПузовна• 27 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Я як ’абориген’ дуже розумію тих сусідів. Я тут ходила, баба моя ходила, прабаба, а тепер ’панаєхалі’ та ходити не дозволяють. Це таки бісить :)))
Не дай Бог нікому так ’понаєхать’. Мені інколи здається,що у людей нічого святого не залишилось.
Ходіть у себе і по громадській території. А у сусіда яблука кращі ростуть,то може можна залізти і нарвати? Безпардонність зашкалює. Зараз господиня того дому автор. Це вона білить хату,стриже бур´яни і садить городину. І вона проти,щоб повз її білизну,яка сушиться, шастали всі безпардонні люди. Має право.
Дивно,коли дорослим людям треба пояснювати таке,а у них:’у мене баба там ходила’. Баба ходила, Ваші діти не будуть ходити,якщо так захочуть.
І да, на час того як там живуть інші люди, вони будуть вирішувати,ходити через той двір чи ні.
Я не знаходжу в квартиру яку здаю без попередження. Завжди обумовлюємо час з квартирантами. Як ти по-людськи до людей,то і люди до тебе обличчям повертаються
Кава з адреналіном• 27 марта 2023
Все не читала и может уже посоветовали. Заведите пса, возьмите в приюте уже большого. Там где ходят, натяните проволоку, цепь по проволоке, может собаку побояться.
Ананомчикус• 27 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Вила треба було взяти чи сокиру. Рано чи пізно доходить.
Але паркан чи загорожа краще, звісно.
О це точно!) Ми в квартирі живемо у місті, перший поверх, тамбур на дві квартири... Так постійно нам і сусіду в двері дзвонили всі кому не лінь: то свідки Ієгови, то якийсь товар пропонують, то заміну вікон пропонують і всяку фігню... Так сусід вискакував частенько у тамбур зі словами: Зараз як візьму сокиру!))) Усіх як вітром здувало. Давно вже ніхто не шастає.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
По перше пес є, він тут був до нас. Але він добрячок, і людей знає. А по друге, от поїду я через півроку - куди я потім того великого пса? На голодну смерть?
Я б такое не носила, но продаю• 27 марта 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Ну так, територія велика, виділіть їм стежку подалі від дома. Вам же дім громада дала, требі ж і їхні інтереси враховувати.
ну какая громада? дали хозяева
2410diana2410• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Каждый, кто снимает жильё, ничего не требует. Принимает жильё таким, какое оно есть, или переезжает в другое.
Представьте, сдаёте вы дом, или даёте бесплатно. И тут ваши квартиранты начинают: соседи у вас не такие, забора нет, ремонта… гони деньги на улучшения. Или начинает выносить мозг вашим соседям, те начинают звонить вам и жаловаться. Вон, автор вообще уже считает, что хозяин дома ей теперь должен, потому что она мышей потравила и мыши не съели его дом.
Пример вам: человек снимает квартиру и в общем тамбуре (на 2 квартиры) сосед курит сигареты. Имеет ли право арендатор требовать не курить в общем тамбуре?
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
Та що мене змусило тему написати. Вчора їздили в місто, приїзджаємо і бачимо що до нас через подвіря прямо до будинку впевнено йдуть два чоловіки.
Я така підходжу з вулиці до брами - кричу їм - Добрий день - що ви хотіли? Ми свідки єгови хочемо вас запросити.
Якого [/ лізти через мотузок щоб нас кудись запросити?
halla-d95e• 27 марта 2023
Ответ дляРозумна Губка
Разговоры ни к чему не приведут
Забор, даже рабица будет дорого
Поэтому разве что копать, садить, кучу хлама какого-то сложить, может траншею какую-то сделать.
Забор, даже рабица будет дорого
Якщо периметр великий, то важкувато буде копати, закладати хламом. А так, то є сільський менталітет. Люди ходили роками так. Вони так звикли. І окрім огорожі (високої і надійної) і хвіртки на замку нічого не допоможе.
Ответ для100%
Как это, уходом за домом? А вы если дома живёте, вы за ним не ухаживаете? Если крыша протекает то вам на голову? Или живёте в грязи?
автор уже описала, что они выгребали и чистили. а не заселились в чистоту
Бавовна• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Ну ми мяко розмовляли про це, вона каже та ц звичайне діло.так завжди було,не тільки через наше подвіря
Густіше натягніть мотузок на стовчики і обмажте їх салідолом чи ще якоюсь фігньою, хоч какахами. Якщо слів не розуміють
Голена блондинка• 27 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Я тоже хотела вам так посоветовать. У нас похожая ситуация. Дом был пустой лет 10, и даже при наличие забора были беспардонные соседи что ходили через двор, через две калитки, бо так им ближе чем по улице. Собака прибилась - прикормили и прижилась у бабушки, сразу отбилось желание шастать по чужим дворам
Ответ дляГонУрова дівка
Ми кожен наш рух обговорюємо з хазякою Вона не проти паркану, ( коли ми мотузок натягували) але на більшето багато коштів.
А вона така мяка, не хоче з сусідами лаятись, бо ми поїдемо.а відносини зіпсуються.
ну она вернется и разрешит лазить опять. не она же с ними конфликтует
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
вона не вернеться, це будинок в перспективі для племінника її
Татьяна_М5• 27 марта 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
если у вас так принято, что залезли соседи на голову и ноги свесили и вы прогибаетесь под хотелки соседей, то это ваше личное дело. причем тут автор? она, в отличии от вас, соображает и не хочет проходной двор в своем дворе.
В каком своём?))
Плету корзинки• 27 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
Очень сомневаюсь что будут травить ради пройти через двор, тем более когда будет забор
да просто назло, в селах народ такой.... если до них не доходит, что не нужно ходить через чужой двор, более того, лазят через натянутую веревку - то что можно сказать об этих людях. Я выросла в селе, для большинства там животное - это расходник.... сдох- завел новое и так по кругу, особенно у мужиков вообще нет жалости ни к собакам, ни к котам. Съел кот цыпленка - убил кота, сколько таких было случаев((( А тут-то будет ясно, для чего (вернее, от кого) собаку завели...
Ананомчикус• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Ну ось позиція хазяйки така і нашим і вашим. Вона погоджується що ходити через подвіря то не нормально, але спорити з сусідами вона не буде.
Звісно не буде, воно їй не потрібно псувати відносини з сусідами, а ви якщо не хочете терпіти, то маєте діяти так, щоб вам було там комфортно жити. Я б не терпіла, а вирішувати вам.
Viktoria_St• 27 марта 2023
Ответ дляПлету корзинки
Я сейчас в селе живу, такого не замечаю. Хотьба через двор да, привыкли, 100 лет так ходили. Травить не думаю что будут
Ананомчикус• 27 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Побісить і перебісить
Ананомчикус• 27 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Та за куртку їй голову прогризуть, не варто.
А от загорожі з гівна і палок допоможуть.
Та я за будь-який прийнятний варіант для автора, аби допомогло.
Не представляю, чтобы через (купленную мною, взятую в аренду мною, предоставленную во временное проживание мне) территорию ходили посторонние люди. Оправдание ’ они привыкли и так принято’ в этом случае не работает. А если стоит забор и ’они привыкли’, то открывают калитку и идут или перелазят через забор? Так получается? Дело не в заборе, а в отсутствии уважения к приватности. В случае автора отсутствует забор , но приватность территории от этого не должна страдать. Более того, на сегодня, она несет ответственность за все, что происходит в доме и на территории. Как вариант, поставить таблички, что территория частная и проход по ней не разрешен. Но для начала, я бы поговорила по этому вопросу с собственником дома.
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
У території є власник. Він закордоном, це не територія громади
так от власник і має цим займатися або не займатися
Единорог_помог• 27 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Тут головне послідовність і наполегливість.
І час. Вже ті дітиська, які скакали через паркан - сивочолі стали. А їх діти вже не там ходять.
Але перші роки ’панаєхавшим’ у селі несолодко.
Я так дуже дружити - дітей хрестити не прагнула. Допомагала погорільцям, купувала городину, на церкву посильно давала (хоча по церквам я не дуже ходок).
Своєю не стала, але збитків не роблять.
Ответ дляГонУрова дівка
тем более. племянник еще спасибо скажет
Ответ дляАнаномчикус
она уже не живет с теми соседями. и жить не планирует. тем более она заграницей, и не столь доступна
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляДюагональ
Їх. Якщо вони його винайняли на рік, то цілий рік він їхній а не сусідів. Якщо винайняли на три роки, то три роки їхній
будинок і територія власників ,а не вийманачів і ніхто крім власників не вирішить це питання,а от коли вони викуплять це житло,тоді воно буде їхнє
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
В цьому будинку проживав родич хазяйки що зловживав алкоголем, і там був прохідний двір. Він помер і все було як було. Ми писали хазяйці за цю проблему. Вона каже ну да,це не нормально що через подвіря ходять люди але що вже поробиш. Про паркан вона наче не проти, але це не маленькі кошти.
Единорог_помог• 27 марта 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
ходите по своему двору,а не по чужому.
По своєму + по місцям спільного користування (загальним, громадським).
Тому ’своє’ треба обозначати. Але документи легітмні мати. А не ’від фонаря’.
Знову ж таки вертаючись до, наприклад, церков. От бісить. Була собі територія - всі ходили.
Тут тиц пердиц - хрест, потім капличка, потім Храм, потім паркан по периметру. І нема вже спільного простору - скверу. А є оце бубубубубу. Я завше в своєу місті ’баба яка проти’ усіляких забудов.
Ну а в селі ’панаєхала’ 20 років тому, писала за те вище.
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Та не факт, що тому племіннику та хата потрібна буде.
Скільки йому років?