ГонУрова дівка• 27 марта 2023
Через подвіря ходять всі кому хочеться.
Ми ВПО, нам дали будинок в селі де жили алкаші. Ми його помили, побілили. Але там не було паркана, і нас дуже здивувало коли побачили що через наше подвіря ходять сусіди і місцеві я їх не знаю.. На питання а як так? кажуть ми завжди так ходили.. Ми зачиняємо браму, але який сенс як паркана немає. Ми позабивали стовпчики, та наятгнули мотузок по переметру. А люди проповзають через мотузок і знову проходять повз. Ми і так у місцевих під лупою, боїмось зайве слово сказати. А тут потрібно відстоювати свою позицію.
А в мене дитина залишається іноді дома одна. Я і так перелякана, ще й думати цілий день як там вона.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Та не факт, що тому племіннику та хата потрібна буде.
Скільки йому років?
9. Але поки так.
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Автор, якщо є власник, спілкуйтеся з ним на рахунок сітки за його кошт, йому вигідно щоб був порядок.
ви смієтеся? сітка і робота обійдеться хазяїну більше 200 т воно йому треба? краще взагалі закрити той дім і хай стоїть
Танцепесенная• 27 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
есть еще такие цветы высокие. с деревянистым стволом. я не помню как называются. они осенние. но если посадить сейчас из них забор. то осенью как минимум могут отвыкнуть шастать. они очень плотно растут. у наших соседей есть такой заборчик от дороги
Топінамбур можна посадити густо.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
Так, я вперше живу в приватному будинку - і тут постійно потрібно вкладати як не гроші так працю.
Але наша хазяйка платила раніше сусідям щоб вони косили траву - бо тут з цим сурово, можуть штраф виписати.
Единорог_помог• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
В цьому будинку проживав родич хазяйки що зловживав алкоголем, і там був прохідний двір. Він помер і все було як було. Ми писали хазяйці за цю проблему. Вона каже ну да,це не нормально що через подвіря ходять люди але що вже поробиш. Про паркан вона наче не проти, але це не маленькі кошти.
А взагалі у селі паркани є в людей? Чи всі повсюди так собі шастають як хочуть?
До мене були докори ’ми тут таких парканів не ставимо’ :)))
Танцепесенная• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Автору дом дали, крышу над головой. Бесплатно. Она его не взяла в аренду или не купила. Просто крыша над головой. А не ещё и пол царства в придачу.
За комунальні і догляд території - це і є орендна плата .
Тому двір зараз її
Я б такое не носила, но продаю• 27 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
я тоже такое слышала - у нас прятать нечего, тут такие заборы никто не ставит
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
за траву-штраф? вперше чую
Борисфенка• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
А тепер ви будете косити?
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
По різному. У когось паркан по периметру. У когось паркан від дороги, а городи не відмежовані, у когось хата взагалі без паркану - але чи ходять вони по чужій території - я не знаю, бо в мене подвіря ближче до траси, а вглиб села я не ходила.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
за траву-штраф? вперше чую
Так, тут борщовик росте.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
А тепер ви будете косити?
Так,звичайно. Нам сусіди порадли відразу купувати електрокосарку бо трава росте як дурна. З травня по листопад косили всю територію щомісяця.
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляТанцепесенная
Тому двір зараз її
ні,це не орендна плата,ви здайте свою квартиру за комунальні послуги і прибирання і щоб прибрали після себе в квартирі
ФсеСама• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Ну ми мяко розмовляли про це, вона каже та ц звичайне діло.так завжди було,не тільки через наше подвіря
нажаль ніякі слова мабуть не допоможуть,проходили через схожу ситуацію. ми закопали колики(чоловік нарізав з дерев частину,а частину купляли звичайні рейки в будівельному) і біла мотузка дешева,в такому великому моткові.Так от її намотували на колики і по всіх довжині натягували і навхрест і прямо,так щоб довде натягнута і з не великими проміжками щоб не реально було пролізти. от така загорожа допомогла.перестали ходити.а був жах,як я вас розумію,зробила каву,вийшла в двір,а тут опс люди йдуть,бо так ближче до зупинки,діти до друзів на паралельну вулицю раз за разом.теж постійно говорили,що ми ж завжди так ходили.
Единорог_помог• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Ага, ну в принципі ’прийнято’ паркани - то вже добре. Але то все реально в добру копійочку влетить. Чи воно вам треба. Пробуйте - трохи посадити щось, трохи огородити, ближче до хати може, не по самому аж периметру.
По просто словами до людей не дійде - то безнадійно. Тільки перешкоди.
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Чим більше деталей, тим більше я впевнююся, що від цієї угоди більшу вигоду отримує власниця будинку.
А Ви не розглядали варіант знайти щось подібне хай занедбане, але на викуп, може поступові виплати? Щоб в своє житло вкладатися, а не в чуже?
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Нічосє.
Ну хоч за одяг не вказували, який носити? Які меблі ставити, і які страви готувати?
Борисфенка• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Накосили- по периметру розклали- зверху пачкою муки посипали. Сусідам сказали, що труїте бур´яни новітньою отрутою, вбиває борщовик і дуже небезпечне. Хай бояться.
З гумором і видумкою підійдіть до питання.
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
Ви теж з міських дівчаток у третьому поколінні, які не бачать різниці між квартирою та приватним будинком з територією 50 соток?
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
Якби це житло було придатне до проживання - тоді я повністюз вами погоджуюсь.
І яку б ви поставили ціну на хату без умов, закопчену, з мишами і грибком?
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
власниця отримала б вигоду,якби здала хату з гроші,а так ви здайте безкоштовно квартиру(за комунальні,десь вам обої приклеють чи кран поміняють за свої гроші)
Танцепесенная• 27 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
В мене в батьківському будинку живуть люди з сусіднього села, яке сильно обстрілюють, безкоштовно .
І я вважаю, що сусіди там шастати не мають права.
Борисфенка• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Область яка? Ціна залежить від місцевості.
Единорог_помог• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Нічосє.
Та може й вказували, але я того не чула :)))
Там в церкву на свято всі у вечірніх сукнях та на підборах, а я у джинсах та кросівках (в нас як дача там). Напевне кісточки перемили як треба.
Паркан же місцевих наймала робити - то бухтіли.
В них тоді було прийнято частокол дерев’яний.
А я собі з каменя захотіла.
Моду можна сказати ввела на то в селі :)))
А я собі з каменя захотіла.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Спочатку ми були нажахані війною і згідні були купити хоч щось аби подалі від війни. Але чим більше я живу в селі тим більше розумію що це це просто чорна дира для коштів.
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
ні я все життя прожила в приватному будинку і досі живу(і всі родичі)
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
Не рівняйте квартиру, де якийсь кран чи шпалери поміняти, та занедбаний будинок з ділянкою.
Ви реально не уявляєте, СКІЛЬКИ там роботи.
Пишущаяся• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
перед тим як здавати,привела б усе в порядок ,а якщо безкоштовно--то якщо люди згодилися заселятись,то хай самі роблять
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Саме так, це однозначно чорна дира для коштів. І часу. І сил. І нервів.
Коли це все інвестується у власне житло - то нормально, бо далі там довго живете, можете дітям передати.
А коли чуже - це не має ніякого сенсу.
Подумайте, зараз якраз піку такого та ажіотажу немає вже з житлом. Можливо, подивіться ще інші варіанти якісь. Розумію, що після того як вже вклали купу сил, знову переїжджати не хочеться, це дуже важко. Але хоча б подивіться варіанти, щоб не відчувати, що Ви там всім винні, Вам зробили велике благодіяння, і тепер Ви пожиттєво мусите ноги цілувати. Ні.
А коли чуже - це не має ніякого сенсу.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Не скажу щоб не було срачу, але тут не було бойових дій.
По житлу скажу так. Квартири тут коштуютьот 8 тисяч за 1 кімнату, 2х від 10 з ремонтом 90х.
Щось схоже на наші умови ( умови на вулиці) типу дачі але житловий стан - 2000 . Відразу упереджую питання чого не винаймаю за 2000 там немає школи. А тут ми як раз недалеко від сільської школи.