Матраскин Брат• Изменено 27 марта 2023
Питання по роботі аерогрилю,у кого є, підкажіть будь ласка
Нещодавно тут одна порадниця хвалилася аерогрилем, я не втриматись і придбала. Але щось в реальності все не так райдужно, як планувалося. Хочу зрозуміти, може це мій пристрій несправний. У кого є аерогриль - як він шумить по ходу роботи? Постійно чи хвилеобразно (то шумить, то вимикається)? А то я завантажила картоплю фрі, обрала потрібний режим, вона вже 50 хв в тому грилі і досі не приготована. А скільки тоді буде м´ясо готуватися?
Матраскин Брат
• 27 марта 2023
Матраскин Брат
• 27 марта 2023
Ответ дляIgra idet
Все время шумит, пока готовит. Когда надо перевернуть пищит
Хм. Ось а мій хвилеобразно, пошумів 30 сек, перестав на 2-3 хвилини і так весь час.
emerald_88• 27 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Спробуйте інший режим.
В мене теж постійно шумить і хвилин 15 готує фрі. Але не ваша модель.