teresva• 27 марта 2023

Кто недавно пересекал границу Румынии с большой собакой?

с большой собакой. Дальнейшее следование во Францию. Обязательно ли нужны титры для собаки? Что спрашивают и как пропускают? Спасибо большое!
koreshk9• 28 марта 2023
На румунському кордоні на кого натрапиш. Але Румунія не в шенгені і має кордони з іншими країнами ЄС, а от там вже можуть бути проблеми
автор teresva • 28 марта 2023
Ответ дляkoreshk9
Тоб то румини можуть пропустити, а во Франції вже ні?
koreshk9• 28 марта 2023
Ответ дляteresva
Не у Франції а у наступній після Румунії транзитній країні, якщо авто, або в аеропорту Франції якщо авіа.
автор teresva • 28 марта 2023
Ответ дляkoreshk9
Я зрозуміла, дякую!