Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Невидимка Майя• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні, сума тільки за попереднє обстеження для підтвердження діагнозу і самої операції. Без лакшері палат лікарні
Знаете, наговорить можно что угодно, учитывая ее прежний образ жизни.
Можете и дальше скрывать диагноз, но вам могли бы помочь увидеть ситуацию шире, чем вы ее сейчас видите. Ваше право.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ну тоді поки нічого не почнуть казати то мовчіть і співчувайте. За Німеччину скажіть хай цікавиться. Легше не свої гроші потратити і не напрягатися...
Але до діалогу підготовтеся. І да, чоловік ваш теж має право на ці гроші, тому Ви не маєте морального права самотужки все вирішувати. Подумайте яку суму ви зможете виділити у випадку якщо все ж таки прийдеться оплачувати операцію, це може бути 1-2-3 тисячі... Це ту суму, яку ви просто їй подарите... Ви ж розумієте що вам її ніхто не поверне. А якщо спитають що так мало, то скажіть що це суто ваші гроші в які ви можете дати на лікування. А якщо завтра у вас щось в родині станеться, тоді хто вам допоможе. І не оправдовуйтеся за свої ж гроші.
Дякую. Якось так і буду планувати розмову
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так сімейні. Але відносини у нас дуже гарні з моєю родиною, тому всі думають що то взагалі не проблема буде. Чесно з чоловіком ще не проговорювали це, бо я і сама не знаю що робити
Автор, я вас прошу, не вздумайте.
Все так легко распоряжаются чужими женьгами, аж зло берет.
Долг она не отдаст.
ВЫ мякого характера человек, раз все уверены, что без проблем все отдадите.
Не надо и нельзя.
У вас есть свои интересы.
У сестры есть родители, имущество.
Есть кредиты в банке.
Там не вы, мягая и сердечна, туда она отдаст.
Машина у нее имеется?
Продать можно.
Долг она не отдаст.
Не надо и нельзя.
У вас есть свои интересы.
У сестры есть родители, имущество.
Есть кредиты в банке.
Машина у нее имеется?
Продать можно.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Автор, я вас прошу, не вздумайте.
Долг она не отдаст.
Не надо и нельзя.
У вас есть свои интересы.
У сестры есть родители, имущество.
Есть кредиты в банке.
Машина у нее имеется?
Продать можно.
Долг она не отдаст.
Не надо и нельзя.
У вас есть свои интересы.
У сестры есть родители, имущество.
Есть кредиты в банке.
Машина у нее имеется?
Продать можно.
Так там,Как оказалось и диагноза ещё нет
Это Тролль
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Попередній діагноз є. Є довідки, і я їздила з нею по лікарнях. Але сказали що такого в Україні не роблять. Сума озвучена попередня, озвучена лікарем України. Що роблять її закордоном , і приблизно сума 12 тис. Звичайно будемо все дізнаватись. І за Німеччину дівчатам дякую, будемо дізнаватись
Оцененная• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я не відповідаю лише на питання діагнозу
Какой орган хоть напишите
язззззь!!!• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не пишите диагноз. Придумайте хотя бы название операции
Гладиолус• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
Автор, перечитайте это свое сообщение и ответьте себе честно, Вас же расстраивает тот факт, что сестра прожила яркую и насыщенную жизнь и жила СЕГОДНЯШНИМ днем здесь и сейчас, а Вы нет? Может и дальше так же жить будет и не будет трястись над каждой копейкой ибо ее мечта, в отличии от вашей, была судя по всему эмоции, путешествия и радость от жизни. Вы же, уж простите за прямоту, озлобленны на всех и вся ибо ВСЮ ЖИЗНЬ себя ограничивали во всем и собирали на МЕЧТУ, коей является бетонная коробка - жил площадь чуть больше чем ваша нынешняя.
Очень грустно читать такие размышления особенно от украинки на украинском языке.. Простите за прямоту.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Автор, я вас прошу, не вздумайте.
Долг она не отдаст.
Не надо и нельзя.
У вас есть свои интересы.
У сестры есть родители, имущество.
Есть кредиты в банке.
Машина у нее имеется?
Продать можно.
Долг она не отдаст.
Не надо и нельзя.
У вас есть свои интересы.
У сестры есть родители, имущество.
Есть кредиты в банке.
Машина у нее имеется?
Продать можно.
Ні, я писала, є квартира тільки. Так, я м´яка, і чоловік мій такий самий. Я завжди допомагаю і батькам і родичам, але в міру, не нашкодивши своїй родині.
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
чи будете ви насолоджуватися мрією у вигляді хати/квартири і мати в той же час важко хвору або (не дай Боже) помершу сестру через хворобу, яку могли б допомогти подалати за свій рахунок?
Гроші можна заробити, а як повернути рідну людину!?
Почему бы от этом не подумать родителям.
Еще раз говорю, кредит в банке.
А не обобрать сестру и нифига ей не вернуть.
Когда сестра разлекалась в поезжках, ей не пришло вголову что-либо отложить?
Автору пришло в ущерб себе, и что?
Стрекозе все подарить?
Еще раз говорю, кредит в банке.
Автору пришло в ущерб себе, и что?
Стрекозе все подарить?
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Это Тролль
Діагноз є. Поставлений в Україні. Ви чим читаєте? Але закордоном все одно будут дослідження до підтвердження, ніхто не буде оперувати поки самі не переконаються в правильності діагнозу
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Язык мой - враг мой.
И все же, что это за болячка, от которой она может умереть и излечение от которой стоит 12 тысяч? Если это замена сустава, стентирование и т.п., то эти деньги можно взять в долг у банка под залог жилья.
я который пост об этом пишу.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Понятно
Просто все Очень странно, что врач в Украине сказал, что у нас такую операцию не делают, а за границей назвал сумму 12 тыс долларов
Невидимка Майя• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я вот что подумала.
Если бы там действительно был вопрос жизни и смерти, вы бы себя этими терзаниями не мучали, а просто отдали бы деньги.
Значит, есть варианты не дать ей.
Кубик Рубика• 29 марта 2023
скажіть, що вклались десь у фундамент, чекаєте початку будівництва. Раніше не хотіли казати, бо ж ше неясно нічого. а мовчали, коли всі косились на вас, не хотіли ошарашувати,що грошей нема-думаєте, де б позичити. І дайте певну суму, яку готові подарувати, сказавши, що ви і це позичили.
язззззь!!!• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Очень хочется верить, что именно Вы то ЧЕЛОВЕЧИЩЕ, которое оплатит сестре автора операцию
Надежда наш компас• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні не сіські. То життєво важлива операція
Видалити пухлину?
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Ну я не обмежувала себе прям от зовсім, але при виборі летіти на домінікану чи в Турції/египет я обирала друге. Бо то теж відпочинок але дешевше. Ми відпочивали гарно коли купили свою першу квартиру, потім народилась дитина і ми вирішили що нам потрібна квартира більша. Тому деякий час обмежували себе, а потім війна
Пасхальний тролік• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А толку, ну дам я 3 тисячі, а решта де візьметься? Ніде
Может тогда наследство полностью ваше?
мадам Везувий• 29 марта 2023
автор, кто озвучил сумму в 12 тыс? если это жизнь и смерть, если такое не делают в украине, то оно стоит не 12 тысяч.
вы или нас разводите или вас.
окройте сайт любой клиники. в германии, турции, израиле...
например операция по удалению желчного пузыря(пустяковая операция вообще) стоит от 5тыс в турции до 10 в германии. и это цена операции, без доп услуг.
а то, что вы пишите что всё так печально, что в украине помочь не могут....то нужно продавать 3 квартиры...
вы или нас разводите или вас.
ГейСюда• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
З чого це вона лишиться мені? По перше то однокімнатна квартира яка приватизована на нас всіх, тобто вона на 4х людей. І то як я маю казати, ви пишете на мене квартиру а я даю гроші. То також якось не по людськи і по свинські, нє?
нє.
це їх вклад в лікування.
вам хто дасть гроші? на вас відповідальність ще за двох членів своєї родини і ще +батьки.
всі живі люди і здоров’я у всіх одне, а не тільки у сестри.
це їх вклад в лікування.
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Якщо будуть образи в ваш бік, що не виступили спонсором, то запитайте якщо у вас завтра щось станеться, вона зможе виступити спонсором? І чому скромне всі мовчать з приводу повернення цих коштів вам після операції. Ви їх не малюєте, а честно зароьляєте і забрали ці гроші в своє сім´ї. Не бійтеся виглядати прагматичною. Бо дасте гроші, а самі в дурнях залишитесь. У вас в першу чергу зобов´язання перед своєю родиною. Хоч як би це цинічно не звучало.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Понятно
Він сказав приблизно. Він не озвучував конкретну суму і не відправляв до конкретного лікаря. Сказав що десь біля цієї цифри. Ми ще не дізнавались
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ длямадам Везувий
вы или нас разводите или вас.
Вот мне тоже всё это как троллизм кажется
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Для вас это - манипуляции, для меня - здравый смысл, гуманное и адекватное отношение. Кому что. Если для Вас деньги дороже человеческой жизни близкого, тогда дискуссия не состоится. Не по пути в плане ценностей и приоритетов.
ценности и приоритеты.
Хороши ценности, отобрать то, что человек заработал или собрал в ущерб себе, без поездок, и во многом себе отказывая.
Причем отбрать безвозвратно.
А для меня ценности и приоритереы-не рассчитывать на халяву и и уважать родных.Развлекаться и гулять умела, сумеет , как взрослый человек, принять решение, никого не ставящее в ужасающее положение.
Причем отбрать безвозвратно.
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Пока что свинское тольео к вам отношение
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Зніміть біле пальто, воно вам тисне)))) Автора розстраює той факт, що тепер їй в карман заглядують.
Надежда наш компас• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Гадаю що ні. Бо як? В неї зарплата зараз тисяч 25 +/-. Звідки вона їх потім візьме?
А звідки вона брала до цього гроші їздити відпочивати?
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Я вот что подумала.
Значит, есть варианты не дать ей.
Ну як тут пишуть то варіантів є багато. Можна дізнатись за операцію по біженству, можна продати свою квартиру і вирішити питання самостійно, можна збір по знайомих кинути, можна кредит. Тому, так, є варіанти не дати всю суму