Орки, коли ви вже поздихаєте?
Ответ дляmmi583@mail.ru
Де?
a.ostroverh• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Да, ему писец. Ну всё, руцями теперь
Та ладно бы я ее юзала каждый день....
Бля
И фирма хорошая)))
Хотя чему удивляюсь, сестра недавно чистилку фискарс поламала)))
Бля
И фирма хорошая)))
Ответ дляАмарилис
Ви молодець. Я по хорошому заздрю людям, які так дбають про здоров´я.
Скажу, що це в мене звичка з студ.часів, я колись перехворіла рідкісним захворюванням герпесом в очах. От тоді укріплення імунітету стало як хоббі, вивчення всього, що повязано з хворобами, згодом інтерес до нетрадиційних методів, до оздоровлення, здорового способу життя тощо. Я не заганяюсь в цьому, але роблю те, що мені цікаво
a.ostroverh• 01 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Я свій перетягнула ось такою фігнею. Склала нитку вдвоє.
Где вы раньше были?)))
Я выкинула уже
mmi583@mail.ru• 01 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Я думала тут хтось прийшов і я вже щось знов провтикала
Ответ дляa.ostroverh
Где вы раньше были?)))
Я выкинула уже
Нууу, Ви ж тільки що написали). Я просто вже задовбалась викидать. Хоч дорога, хоч дешева, або розтягнеться, або перетягнута струна і лопне. А з цією лєскою, вона ідеальна, ріже ще краще чим з металевою струною.
Ответ дляa.ostroverh
Где вы раньше были?)))
Я выкинула уже
Я дома столько вещей выкинула таких, которые ничего не стоило поремонтировать.
теперь если что то сломалось, муж сразу тащит в гараж и уже там смотрит, можно с этим что то сделать или просто пусть в гараже лежит
mmi583@mail.ru• 01 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня в блендере насадки есть мелкий и крупный кубик и для картошки фри)))
У вас не кенвуд раптом?
Ответ для Просто я
А я навпаки, спочатку показую чоловікові, потім інженеру на роботі, і аж потім викидаю, чоловік привчив до бережливості, щоб нічого не ламалрся , він впевнений, що речі ламаються від неправильної, неналежної експлуатації.
Ответ для Просто я
Да ну нафиг , я сразу отрезаю провод и говорю только выкидывать..,у нас гаража нет , и надеется на чудо не собираюсь )))
a.ostroverh• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Это у вас семейное, почти не убиваемые вещи ломать?
Да
Ответ дляok1904
Не, я сразу, не работает - нафиг с пляжа.
Я пару лет назад и телефон домашний выкинула, в который нужно было только батарейку другую вставить. Пока муж за ней съездил в магазин, я уже успела выкинуть телефон и мусор вынести.
a.ostroverh• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Это надо гараж и мужа)))
a.ostroverh• 01 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Запомню)
a.ostroverh• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
А у тебя даже гаража нет? Сочувствую
Неа(((
И кладовку не успела с этими срачами купить...